Esileht Kodunurk Milline öko nõudepesumasina vahend peseb hästi?

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Milline öko nõudepesumasina vahend peseb hästi?

Postitas:
Kägu

Soovitage vahendit, mis saaks hakkama veidi kuivanud nõudega, a la  muna jääkidega. Isetehtud vahend väga ei toimi, see eemaldab veeplekke, kohvi ja tee rante hästi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Fairy, proovisin erinevaid öko lahendusi, aga kahjuks ükski polnud ligilähedalegi.

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

nõudepesumasin ei ole tegelikult see koht, kus ökot kasutada – nendega on torud-voolikud varsti paksust rasvast ja sodist umbes.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Me kasutame tri-bio tablette algusest peale ja oleme rahul.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pesen pesu, nõud ökovahenditega, aga vahest ehmatan masinaid  mõne räige keemiaga, näiteks Arieli pesupulber või Fairy tablettid, need tapavad kõik.  Lisaks pesen masinaid niigi puhastuvahendiga, pesumasinat sidrunihappega läbi.  Lisaks eelpool viidatud tri-biole  kasutan seda

Nõudepesumasina tabletid, ORO GREEN, 40 tk - Nõudepesuvahendid -  Puhastus-ja koristusvahendid - Majapidamis- ja kodukaubad

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

nõudepesumasin ei ole tegelikult see koht, kus ökot kasutada – nendega on torud-voolikud varsti paksust rasvast ja sodist umbes.

Täiesti jama jutt. Kasutame 4a ainult ökot ja masinal käis alles kevadel hooldaja, kelle kutsusime profülaktilises mõttes pesumasinat ja nõudepesumasinat vaatama ning ta ütles, et masinad täitsa korras. Kusjuures me isegi ei loputa nõusid üle enne masinasse panekut nagu paljudel kombeks. Varem kasutasime ka Tri-bio’d, aga kui Mulieres tuli enda omadega välja, läksime nendele üle. Fairy omi kasutab mu ämm ja seal ei saa ma klaasist vett juua, kuna pesuvahendi lõhn ja maitse on küljes. Jood-sööd seda keemiat sisse omale ja joodad-söödad lastele. ????

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tähtis on kõrge temperatuur, mis rasva minema uhub, kasutan ka seda pildil näidatud vahendit, panen alati 1/2 tbl masinasse. Peseb normaalselt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Fairy omi kasutab mu ämm ja seal ei saa ma klaasist vett juua, kuna pesuvahendi lõhn ja maitse on küljes. Jood-sööd seda keemiat sisse omale ja joodad-söödad lastele.

Ja sa muidugi loodad, et kuna sinu vahend ei haise ja maitset ei jäta, siis vahendi jääke nõudel polegi?  Et kui looduslik, siis mürki polegi? Kärbseseen on ka looduslik.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Fairy omi kasutab mu ämm ja seal ei saa ma klaasist vett juua, kuna pesuvahendi lõhn ja maitse on küljes. Jood-sööd seda keemiat sisse omale ja joodad-söödad lastele.

Ja sa muidugi loodad, et kuna sinu vahend ei haise ja maitset ei jäta, siis vahendi jääke nõudel polegi? Et kui looduslik, siis mürki polegi? Kärbseseen on ka looduslik.

Toodetel on ju koostis peal, mida saab lugeda. Ei pea lootma või uskuma midagi.
Mina kasutan Bio Mio tablette ja 65-kraadist programmi. Kõik särab, ka masin.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Kodunurk Milline öko nõudepesumasina vahend peseb hästi?