Esileht Erivajadustega laps Milline oli teie autistlik laps beebina?

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Milline oli teie autistlik laps beebina?

Postitas:
Kägu

Emad, palun kirjeldage, milline oli teie autistlik laps beebina?
Olen 4-kuuse lapse ema. Ta ei vaata otsa, ei taha olla süles, ei kooga. Füüsiline areng samuti aeglane. Samas on hea magaja.
Tahan oma lapsele ainult parimat ja olla see varane märkaja.
Ei, ma ei taha, et tal oleks autism ja ma ei kleebi talle külge silti, aga…

Please wait...
Postitas:
Kägu

Täiesti tavaline beebi oli 10-nda elukuuni. Arenes eakohaselt. Pigem tekkisid erinevad oskused veidi varemgi. Vaatas ilusti otsa, naeratas, koogas, meeldis süles olla jne. Siis sai ootamatult kõrvapõletiku ja peale seda kõik muutus. Käitumine muutus rahutuks, nuttis palju, tekkisid une probleemid, tikid, tundlikkus, omapärased huvid, huilgas, sõnad ja silmside kadusid- oli tihti justkui omas maailmas, tegi erinevaid korduvaid liigutusi ja muudkui keerutas ennast ja esemeid jne.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Siin oli ka mitmeid kirjeldusi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Täiesti tavaline beebi oli 10-nda elukuuni. Arenes eakohaselt. Pigem tekkisid erinevad oskused veidi varemgi. Vaatas ilusti otsa, naeratas, koogas, meeldis süles olla jne. Siis sai ootamatult kõrvapõletiku ja peale seda kõik muutus. Käitumine muutus rahutuks, nuttis palju, tekkisid une probleemid, tikid, tundlikkus, omapärased huvid, huilgas, sõnad ja silmside kadusid- oli tihti justkui omas maailmas, tegi erinevaid korduvaid liigutusi ja muudkui keerutas ennast ja esemeid jne.

https://youtu.be/pXT1WEjPHb4 – selliseid lugusid on kümneid ja sadasid.

Please wait...
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Esileht Erivajadustega laps Milline oli teie autistlik laps beebina?