Esileht Väikelaps Milline on hea kookoniga vanker ?

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Milline on hea kookoniga vanker ?

Postitas:

Tere! Otsin vanker-käru millel on kookon. Võiks olla kergema poolne aga võite soovitada ka neid mis on raskemad aga head 🙂 Ja ilus võiks ka olla 🙂 Poisile sobilikes toonides 😉
Millist siis soovitate ja miks ? Aitäh neile kes vaevuvad vastama 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Gesslein vision s.
Vankri kohta ei ole raske. 13kg. Väga hea manööverdavusega, sõidab ka talvistel teedel. Vastupidav. Pakikorv on mahukas ja juurdepääs vaba (osadel vankritel ajuvaba süsteem, et kui vanker täislamavas asendis, siis naljalt pakikorvi midagi panna ei saa).

Kuna ilu on suhteline, siis pole õrna aimugi, kas see ka sinu maitse olla võiks, minu maitse igatahes on küll.

http://www.google.ee/search?q=gesslein+vision+s&hl=et&client=firefox-a&hs=njq&rls=org.mozilla:et:official&prmd=imvns&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=Zh0TT7uVEpKGhQeAwPHGBw&ved=0CD0QsAQ&biw=1280&bih=854

Minu poisil sellist värvi http://cache.osta.ee/i/auctions/large/3e/6d/abf51fc7a7c08df0484130930e9d6d3e.jpg

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina soovitan samuti Gesslein Vision S kookonit. Oli kasutusel kahel tütrel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hartan Topline X. Praegu läheb nt tõepoolest igalt poolt läbi. Kookon oli üsna pikk, pärast saab teha jalakotiks.

Vaatasin praegu et 2012 värvid on ikka üsna igavad:(. Me ostsime vankri 2010, siis oli värvivalik märksa kirkam ja minu meelest olid ka eelmisel aastal palju lahedamad värvid.

Me valisime selle vankri just selle pärast, et suhteliselt kerge + käib väga lihtsalt juppideks (raam+istumisosa+kookon), elame liftita majas 3. korrusel.

Niiehknaa peaksid poodi oma käega vankreid proovima minema. Minu jaoks olid nt Gessleinid järjest liiga madalad (ja ma ei ole tegelikult üldse pikk). Aga jah, mine proovi, vaata oma silmaga üle, proovi nendega poes kärutada jne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Gesslein vankrid on head, Meil on nelja rattaga(vahetatavad esirattad, väikestega suvel hea manööverdada) . Gesslein Future. Meile kolmerattalised ei meeldi. Smauti saab C-lift kookoni hiljem jalaotiks teha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Unustasin veel lisada .et tähtis on ,et vanker käiks ühes osas kokku. Mul eelmise lapsega oli korviga ja mulle sellep ei meeldinud kuna, kui autosse panna siis peab kõigepealt korvi ära võtma ja siis saab alles raami kokku panna. Nüüd tahaks sellist mis oleks ühes osas kokkupantav:) Et oleks kiire ja lihtne .

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Väikelaps Milline on hea kookoniga vanker ?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.