Esileht Kodunurk milline on hea robottolumimeja

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: milline on hea robottolumimeja

Postitas:

soovin osta robottolmuimeja, aga olen kuulnud, et odavad on kehvad. Ok, no kõige kallimat ka ju uisa-päisa ostma ei torma. milline on hea, millega olete jäänud rahule. kodus trepp ja ka palju erinevaid vaipu (osad kõrgema karvaga).

hinna osas, kõige odavamat ei plaanigi osta, aga päris 1000 EUR ka ikka kallis. Kas nii 500-600 saab juba korraliku.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Efektiivseim – Neato Botvac D5 ja edasi, vaikseim ja ilmselt kõige töökindlam – LG Hombot, sel läheb juba viies aasta kodus ja nüüd vist peab uue aku ostma. Mõlemad kaardistavad toa ja liiguvad nn mõistuspäraselt. Roomba 680 on proovitud ja tagasi viidud, liiga lärmakas ja kaua koristas. Ilmselt on häid veelgi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.05 23:07; 08.05 23:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Roomba 980 praegu kasutuses. Varem oli neato, töötas 5 aastat. Roomba puhastab paremini. Müra ei häiri- programmeeritud töötama tööpäevadel kui kedagi kodus ei ole. Tulen töölt, põrandad puhtad. Koera karvade vastu väga tõhus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas teil akud ei lähe tõesti läbi? Mul Roombal mitu akut ostetud, aga jõudsin veendumusele, et kui aku läbi, siis ka masin läbi, ei tööta uue akuga kauem kui mõned kuud. Mitu robotit olnud, kõigil akud paari aastaga läbi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.05 11:42; 09.05 12:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Roomba akudega vahel ongi janti. Tavaliselt müüakse Ni-Mh akusi, aga otsi asenduseks liitiumakut.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.05 23:07; 08.05 23:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga mul ka Samsungil aku läbi, täpselt 2 aastat töötas robot ja punkt. Mis mudelid teil siis on, et kestavad aastaid?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.05 11:42; 09.05 12:04;
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Kodunurk milline on hea robottolumimeja

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.