Esileht Pereelu ja suhted Milline on mees kellega seksida tahaksid?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 67 )

Teema: Milline on mees kellega seksida tahaksid?

Postitas:
Kägu

Kas loeb ainult välimus või välimus+ iseloom kokku?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Olen tüüpiline abielunaine – ei tahagi seksi!

Please wait...
Postitas:
Kägu

ainult välimusest muidugi ei piisa, aga minu puhul on välistatud paksud (ripprinnad ja õllekõht) mehed. Kui on paks, siis olgu nii toreda iseloomuga kui tahes, aga ma ei taha temaga seksida. Suhelda võin niisama, mind ei häiri kehakaal seni, kuni tal riided on seljas, st ei ole paksufoobik. Aga voodisse pugeda ei taha. Veel mulle ei meeldi sellised, kellel on selg karvane (aga seda on ju raske varem tuvastada) või kellel on habe ja vuntsid (samas seda on lihtne muuta). Pikk või lühike, blond või tumedapäine, selles osas pole endal selgeid eelistusi märganud, põhiline off-nupp välimuses on kehakaal ja liigne karvasus.

Ja muidugi kui on mingi sitapea, teeb naiste kohta üleolevaid märkusi, räägib eksi taga, on juba eemalt näha rämeda olekuga, siis olgu kui tahes ilueedi, siis sellisest hoian ka eemale.

Nii et peab olema siiski sobiv kombo, mitte ainult üks või teine.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Oi, kuidas mulle meeldivad habemikud ja karvaste käte ja jalgadega mehed…selja suhtes ei oska seisukohta võtta. Lihtsalt seksimise jaoks pole iseloom väga oluline, siiski peab ta olema piisavalt sümpaatne, et minus huvi tekitada.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Iseloom võib mõne välimuse järgi mitte väga seksika mehe täiesti vastupandamatuks muuta.
Mu praegune kaaslane on selline, kellest vaid välimuse puhul vaataksin mööda (ja olin seda ka pikalt teinud), ometi ühel hetkel pikemalt samas seltskonnas viibised tekkis selline mõlemapoolne tõmme, et käed ei seisnud paigal enam. Seks on mu senise elu parim ja selgus, et omavahel rääkida on meil ka millestki, nii et üsna ruttu armusin ära.
Mitte et ta välimusel midagi viga oleks, pole ülekaalu ega häirivaid jooni välimuses. Pigem on ta selline… tavaline.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mingi kiimleva koolitüdruku teemaalgatus?

Proovi erinevate parameetritega isendeid ja vali sobiv välja.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Suvakaga ei seksiks nagunii aga ei suuda võtta mitte mingist aspektist mehena paksu, kiilakat, habeme-vuntsidega isast isendit, pole vahet, kas nimetatud variandid eksisteerivad koos või eraldi aga need on täiesti eemaletõukavad välimikuomadused. Ok habe ja vuntsid käivad küljest ära, aga mõni on põhimõtteline karvanägu ja see on täielik no-no. Ja üldiselt, jah, mees peab muuhulgas ka minu silmale hea välimusega olema!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Paks ja haisev ei lähe mitte. Kui hingeõhk on halb või higihais küljes, siis olgu kui kena mees tahes, ei eruta.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Paks ja haisev ei lähe mitte. Kui hingeõhk on halb või higihais küljes, siis olgu kui kena mees tahes, ei eruta.

Aga Gerd Kanteri tüüpi mees? Suur aga pole paks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Proovi erinevate parameetritega isendeid ja vali sobiv välja.

Kust ta neid valib, kui enamus ei taha teda?
Rohkem variante tal ju laual polegi, kui kiimlemine ja pk-s anonüümsena teematamine.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sellise mehega, kellesse olen parasjagu armunud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sujuv suhtlus võib seksini viia küll. Seega välimus ja iseloom kokku. 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma kunagi arvasin, et mulle kiilakad mehed ei meeldi, kuid ükskord ajas mu enda mees ennast koos sõpradega nalja pärast kiilaks. Ja mul tekkis selline tahtmine koguaeg, et mine või hulluks. Talle isegi ei sobinud see “soeng” absoluutselt.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ikka iseloom loeb ka. Kui näen tänaval kena meest, siis mõtlengi, et kena mees, aga mitte et tahaks kohe seksida. Aga mitte nii kena mehega võin seksida küll kui mehel on huvitav iseloom.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ikka iseloom loeb ka. Kui näen tänaval kena meest, siis mõtlengi, et kena mees, aga mitte et tahaks kohe seksida. Aga mitte nii kena mehega võin seksida küll kui mehel on huvitav iseloom.

Aga tänaval mööduvate meeste iseloomu sa ju läbi ei näe (enamasti), nii et sa saad otsustada ikkagi välimuse järgi esialgu (ja enamasti ainult välimuse, sest kui paljude möödujatega sa ikka vestlust alustada suudad).

Please wait...
Postitas:
Kägu

Iseloom, suhtlusstiil, hoiakud, olek, mis kõik kuidagi kajastuvad välimuses. Mõne mehe puhul on kohe aru saada, et ta on äge ja tark ja mõnusa huumoriga, mõne puhul avaldub see veidi aeglasemalt. Üldiselt meeldivad mulle pigem kõhnemad, eriti just teravalt väljajoonistuvate näojoontega mehed, aga kui iseloom jne on meeldivad, siis pole välimus määrav.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Miks ma peaks tahtma mingi mehega seksida? Olen naine ja soovin naispartnerit! Mingi krd nühkimine, no thanks! Pealegi naised ilusamad ja pehmemad katsuda….

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aga tänaval mööduvate meeste iseloomu sa ju läbi ei näe (enamasti), nii et sa saad otsustada ikkagi välimuse järgi esialgu (ja enamasti ainult välimuse, sest kui paljude möödujatega sa ikka vestlust alustada suudad).

Seda ma ju räägingi, et suvalise tänaval vastu tuleva võõraga ei seksiks, ükskõik kui ilus mees ta on, enne peangi meest natuke tundma õppima ja siis mängib iseloom suuremat rolli kui välimus.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Damian Lewis
Benedict Cumberbatch

Please wait...
Postitas:
kirilind2

Ei tahagi. Üldse ei paku seks huvi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui perekooli teemasid lugeda, siis välimus ei loe üldse. Muidugi mehe puhul, naise valimus peab aga alati väga hea olema ja ka siis ei jää mõni rahule.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kui perekooli teemasid lugeda, siis välimus ei loe üldse. Muidugi mehe puhul, naise valimus peab aga alati väga hea olema ja ka siis ei jää mõni rahule.

Too ehk näiteks mõne meeste loodud teema, kus räägitakse sellest, et naise välimus peab hea või ainult väga hea olema?

Sul ei ole?
Aga miks sa siis väidad valet, kui ei ole?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei tahagi. Üldse ei paku seks huvi.

Sul siis menopaus.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Oled mees? Piisab sellest kui oled hooltsetud, puhas, maitsekas, haritud, hea huumorimeelega. Soovitavalt võiks omada autot ja kinnisvara. Võiksid olla sõbralik ja mitte kooner. Hambad korras ja head jalanõud. Kõige lõpuks ei tohi sa olla liiderlik ja mõnuainetest sõltuv. Kui sul on kõik need omadused siis võib-olla jääksid silma.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ta peab tekitama mõnusa sooja turvatunde, kui ma tunnen, et mina ei või olla selline nagu olen, pean esinema, siis lähen krampi ja seksist ei tule midagi välja. Absoluutne turnoff on ka see, kui mees jutu järgi tundub minust rumalam olevat. Siis lihtsalt ei tundu seksikas olgu lihastes või mitte.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ta peab tekitama mõnusa sooja turvatunde, kui ma tunnen, et mina ei või olla selline nagu olen, pean esinema, siis lähen krampi ja seksist ei tule midagi välja. Absoluutne turnoff on ka see, kui mees jutu järgi tundub minust rumalam olevat. Siis lihtsalt ei tundu seksikas olgu lihastes või mitte.

Vahekorra eel ega ajal ei pea suhtlema. Seksimise juures on oluline partneri rahuldamist pakkuvate tegevuste oskus käelises ja kehalises tegevuses. Kes tahab talkshow-d peab tellima eskortteenusest Supermani.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vahekorra eel ega ajal ei pea suhtlema. Seksimise juures on oluline partneri rahuldamist pakkuvate tegevuste oskus käelises ja kehalises tegevuses. Kes tahab talkshow-d peab tellima eskortteenusest Supermani.

Ei, aga selleks, et seksisoov üldse tekiks, pean mina suhtlema. Võõras mittesobiva lõhnaga ja lihtsalt tundmatu mees on paraku eemaletõukav, ükskõik kui osav ta tehnikas on. Vähemalt veidi peab suhtlema et üldse mingigi võimalus tekiks, et ma tema puudutuse peale märjaks lähen.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Seepärast suur osa naisi ei hakkagi kunagi suvalise inimesega tänavalt seksima.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Selline nagu Jason Statham.

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 67 )

Esileht Pereelu ja suhted Milline on mees kellega seksida tahaksid?