Esileht Pereelu ja suhted Milline on mees kellega seksida tahaksid?

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 67 )

Teema: Milline on mees kellega seksida tahaksid?

Postitas:
Kägu

Mees peab olema tark ja pikk, pikkus alates 192 cm.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vahekorra eel ega ajal ei pea suhtlema. Seksimise juures on oluline partneri rahuldamist pakkuvate tegevuste oskus käelises ja kehalises tegevuses.

Muidugi on oluline partneri oskus ja suutlikkus, kuid kui ei räägi, siis kuidas üldse tead, et ta selline on?!

selleks, et seksisoov üldse tekiks, pean mina suhtlema.

Sama siin. Huvitav vestlus on suurim afrodisiak mu jaoks.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
rosinakypsis

Damian Lewis

Benedict Cumberbatch

Jaa!!! Või Vincent Cassel. Oi-oi!! 😊

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vaatasin täna ajalehest pilti mingi meeste iludusvõistluse osalejatest ja näiteks nendest keegi ei klapi minu iluideaaliga, sest nägu on juhm. Kuigi keha ju iseenesest objektiivselt vaadates on kena. Väga raske on inimese keha näost eraldi vaadata. Näol on väga oluline osa selles, kas inimene tundub ilus. Ja mõttelage nägu ei saa olla atraktiivne.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Välimus.
Mees peab olema pikk. Aga mitte kiitsakas. Normaalse kehakaaluga. Minule isiklikult meeldivad pigem põhjamaalaste tüüpi mehed. Kui on väga tumedad juuksed ja pruunid silmad (pigem lõunamaine), siis teoreetiliselt ju võiks, kui ikka kena mees, aga läheks võib olla pikemalt aega. Ja kindlasti tuleks mängu ka iseloom eelkõige. Aga selline viikingi tüüpi meesterahvas jääb küll visuaalselt kohe silma.

Iseloom.
Mees peab olema julge ja enesekindel. Ei tohi samas olla isekas. Aga need mehed, kes on päriselt enesekindlad (ei mängi niisama mingit laia lehte), ei olegi enamasi isekad. Neil pole põhjust. Ja siis, kui räägime intiimsemast tasandist – oleks tore, kui mees suudaks mind nö “märjaks rääkida”. Ehk see, mis jutt inimese suust välja tuleb, on ikka ka päris pagana oluline minu jaoks.

Please wait...
Postitas:
Mehike27

Ja kindlasti tuleks mängu ka iseloom

Vaidleks vastu sinule ja ka teistele kägudele. Naised ei hooli iseloomust üldse, vähemalt minu elukogemus on seda näidanud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vaidleks vastu sinule ja ka teistele kägudele. Naised ei hooli iseloomust üldse, vähemalt minu elukogemus on seda näidanud.

Üldse on ikka väga must-valge. Ausalt, purulolli aga piltilusa mehega voodisse enam ei läheks. Korra, 19-aastasena sai selline lollus tehtud. Aga olgem ausad, 19-aastane pole veel teabmis naine ka.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui perekooli teemasid lugeda, siis välimus ei loe üldse. Muidugi mehe puhul, naise valimus peab aga alati väga hea olema ja ka siis ei jää mõni rahule.

Too ehk näiteks mõne meeste loodud teema, kus räägitakse sellest, et naise välimus peab hea või ainult väga hea olema?

Sul ei ole?

Aga miks sa siis väidad valet, kui ei ole?

Igas suvalises teemas arutatakse naise välimuse kohta vabalt. Aga kui keegi julgeb küsida, et mis välimusega mehed meeldivad ja isegi mitte halvustavalt, siis lendab kari peale, et “mehe puhul on tähtis iseloom”, “vuihh, mina küll mehe välimust ei vaata”, “kui mina oma mehega kohtusin, siis pidasin teda lausa koledaks, aga armusin ära”.

Näiteks sellise teema puhul, kujuta ette, kui oleks küsitud mehe kohta. Milline s.talaviin siis tuleks, et ise oled kole, l-ts ja vahid ainult välimust ja saad mehe, kes jalga laseb vms. Ehk 1 vastus lehe kohta puudutaks teemat, kui sedagi. Aga naise välimust kommenteeritakse.

https://foorum.perekool.ee/teema/mis-vanuses-muutub-naine-koledaks/

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Äkki sul pole head iseloomu? 😀

Aga muidugi vaatavad välimust kõik. Kui välimuse poolest ei meeldi, võib olla sõbrad, aga ei saa ju tekkida midagi. Naised lihtsalt eitavad ja ahhetavad, et nemad küll välimust ei vaata ja mees olgu kole.

Please wait...
Postitas:
Kägu

kui mina oma mehega kohtusin, siis pidasin teda lausa koledaks, aga armusin ära”.

No tegelikult suurem osa naisi siiski ei vali välimuse järgi. Võta esimesed ettejuhtuvad paarid etänavalt ja vaata, millised on mehed ilusa naise kõrval. Enamasti on kauni naise kõrval üsna ilmetu või lausa kole mees. Kui tänaval just silmaklappidega ei käi, peaks üsna selge olema, et suurele osale naistesy pole välimus mehe puhul pole peamine. Miks koledate poliitikute ümber nii palju naisi alati tiirleb – enesekindlus ja edu on enamuse jaoks tunduvalt seksikam kui välimus.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Sul on lihtsalt sitt iseloom.

Please wait...
Postitas:
Kägu

selleks, et seksisoov üldse tekiks, pean mina suhtlema.

Sama lugu. Vabandust, aga rumala või ülbe mehega ei teki üldse sellist ideedki.

Please wait...
Postitas:
Mehike27

Sul on lihtsalt sitt iseloom

Mõttetu vastus. Pole elus ühtegi naist näinud, keda mehe iseloom huvitaks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sul on lihtsalt sitt iseloom

Mõttetu vastus. Pole elus ühtegi naist näinud, keda mehe iseloom huvitaks.

Seletan siis lahti – kuna sul on nii sitt iseloom, siis naised viisakalt teesklevad, et nad ei näe seda. Nad on sel viisil sinu vastu nii kenad ja lahked, kui olud võimaldavad.

Loomulikult on mehe iseloom tähtis. Bioloogiliselt kasvõi juba seetõttu, et kui hakata koos elama endast suurema, tugevama ja hormoonide mõjul ka potentsiaalselt agressiivsema isendiga, siis sita iseloomuga isendiga (nagu sina) koos elamine võib lõpuks mõjuda väga tervistkahjustavalt. Aga kultuuriliselt ka seetõttu, et tahaks ikka selle kooselatava inimesega suhelda ka ja see suhtlus võiks mõlemapoolselt huvitav ja meeldiv olla, mitte nii, et üks peab kogu aeg ennast maha salgama.
Hea iseloomuga ja suhtlusoskustega mehel on väga tugev valikueelis. Muidugi. On mehi, kes suudavad head iseloomu päris pikalt teeselda, psühhopaadid, nagu see hiljuti avalikuks tulnud naisepeksja. See oht jääb jah alati. Aga see on siiski haruldasem juhus.

Please wait...
Postitas:
Mehike27

Seletan siis lahti – kuna sul on nii sitt iseloom, siis naised viisakalt teesklevad, et nad ei näe seda. Nad on sel viisil sinu vastu nii kenad ja lahked, kui olud võimaldavad.

Mul on hea iseloom ja väga hea suhtlemisoskus. Kas nad teesklevad, et ei näe seda või nad lihtsalt ei hooli sellest.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma tahaks kaissu hoopis, või sülle. Ja kui ma kujutlen, et kelle kaissu, siis tuleb silme ette minust tunduvalt vanem mees, habemega ja halli peaga ja sooja pilguga.
No nagu jõuluvana, ainult et hästi tark. 😉

Seksida ma temaga vist ei tahaks. Aga mine tea. Äkki kujuneks see kuidagi eriti lähedaseks ja hellaks. Tema imetleks mind ja hellitaks, ja mina laseks ennast imetleda ja hellitada. Tema oleks suur ja soe ja turvaline ja tark, mina oleks … naine. 🙂

P.S. Ma ei ole üldse mingi noor naine, kellel isakompleks välja lööb. Täiesti keskealine proua olen. Aga no oma mees on selline tüüpiline eesti mees. Ei ole siin mingit pikka kaisutamist ega põlvel kiigutamist, igasugused argiotsused pean ka kogu aeg ise tegema. Küll oleks hea, kui keegi …

Please wait...
Postitas:
rosinakypsis

Riskin võimalusega jälle mõnd su küpsisenalja kuulda, aga tahtsin siiski oma mõtte avaldada.

Nimelt, kui õigesti mäletan, oled 30-a mees ning käid pigem nooremate naistega. Sellisel juhul võib sul isegi õigus olla, eriti kui eelistad teatud tüüpi tüdrukuid (nagu ma kahtlustan), kellega sul midagi tõsisemat ei arenegi.
Samas juba vähe vanemad ja targemad naised peavad meeste puhul silmas juba hoopis teisi väärtusi: hoolivust, enesekindlust, ettevõtlikkust, head huumorisoont. Need omadused muudavad ka kõige inetuma mehe atraktiivseks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma tahaks kaissu hoopis, või sülle. … Tema imetleks mind ja hellitaks, ja mina laseks ennast imetleda ja hellitada. Tema oleks suur ja soe ja turvaline ja tark, mina oleks … naine. 🙂
P.S. Ma ei ole üldse mingi noor naine, kellel isakompleks välja lööb. Täiesti keskealine proua olen. Aga no oma mees on selline tüüpiline eesti mees.

Neile osadele, mida ma tsiteerisin, kirjutan alla. Hallile habemele mitte. Aga jah, mind tõmbavad mehed, kes loovad minus tunde, et ma olen eriline ja nad tahavad mind hellitada. Nende välimusel ja vanusel pole seejuures tähtsust, küll aga on oluline see, kuidas nad lähenevad, puudutavad, räägivad (hääle kõla) ja otsa vaatavad.

Ju ma siis ka alateadlikult olen seda signaali endast välja andnud, sest minu austajad (niipalju kui ma tean) on alati olnud minust vähemalt 10 aastat vanemad. Oma mees on ka vanem, aga kahjuks jah selline “tüüpiline eesti mees”, kes ei oska eriti hellitada, ei käte, pilkude ega häälega.

Please wait...
Postitas:
Mehike27

Riskin võimalusega jälle mõnd su küpsisenalja kuulda, aga tahtsin siiski oma mõtte avaldada.

Nimelt, kui õigesti mäletan, oled 30-a mees ning käid pigem nooremate naistega. Sellisel juhul võib sul isegi õigus olla, eriti kui eelistad teatud tüüpi tüdrukuid (nagu ma kahtlustan), kellega sul midagi tõsisemat ei arenegi.
Samas juba vähe vanemad ja targemad naised peavad meeste puhul silmas juba hoopis teisi väärtusi: hoolivust, enesekindlust, ettevõtlikkust, head huumorisoont. Need omadused muudavad ka kõige inetuma mehe atraktiivseks.

See ei ole minu jaoks oluline. Lihtsalt tõin fakti välja, et pole kohanud naist, keda mu iseloom huvitaks. On olnud värke ka vanemate naistega, vanus ei loe. Niikaua kui seks normaalne ja ei virise on kõik korras. Kui viriseb ja hakkab nõudmisi esitama siis tuleb välja visata.

Please wait...
Postitas:
rosinakypsis

Niikaua kui seks normaalne ja ei virise on kõik korras. Kui viriseb ja hakkab nõudmisi esitama siis tuleb välja visata.

Oot… Tuleta mulle meelde, mida sa oma iseloomu ja suhtlemisoskuste kohta väitsid? 😀

Please wait...
Postitas:
Mehike27

Oot… Tuleta mulle meelde, mida sa oma iseloomu ja suhtlemisoskuste kohta väitsid? 😀

Väga meeldiv meesterahvas

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul on kohati tunne, et Milvi Kiisu ja Mehike27 taga on üks ja seesama troll 😀

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Mehike27

Mul on kohati tunne, et Milvi Kiisu ja Mehike27 taga on üks ja seesama troll

Ma ei ole kindlasti Milvi Kiisu.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul on kohati tunne, et Milvi Kiisu ja Mehike27 taga on üks ja seesama troll

Ma ei ole kindlasti Milvi Kiisu.

No vahet pole, troll oled sa ikkagi

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mul on hea iseloom ja väga hea suhtlemisoskus. Kas nad teesklevad, et ei näe seda või nad lihtsalt ei hooli sellest.

Väga raske on hoolida millestki sellisest, mida ei ole olemas.

Please wait...
Postitas:
Mehike27

No vahet pole, troll oled sa ikkagi

Ma ei ole troll. Ma olen lihtsalt aus

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kisub ära mehike27 teemaks.
Mees peab olema enesekindel, normaalse (või ka hea) välimusega, helde käega (rahaga ei tohi koonerdada), auto peab olema soliidne (berlingo ei ole soliidne auto).
Riist võiks olla vähemalt 17 cm ja sellega peaks oskuslikult ringi käima.
Selline mees peaks saama nö eesti keskmise naise kätte.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Välimuselt Mark Wahlberg aga 10-15 cm pikem, iseloomult nagu Harvey Suitsist. Sellise kombinatsiooniga läheks kiirelt voodisse, aga ainult üheks ööks.

Mehike, mis sinu välimuse teooriasse puutub, siis ma olen elus seksinud kolme mehega, kahega neist välimuse pärast, ühega iseloomu pärast. Ega viimase välimuselgi miskit häda pole, kuid tema võlus mind ära enda iseloomuga. Lugedes üle mu crushid, siis välimus vs iseloom on olnud umbes pooleks, jah, on neid, kes meeldisid välimuse tõttu, kuid meelde on jäänud pigem need, kelle puhul oli esmaseks ja määravaks faktoriks iseloom.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kindlasti välimus ja iseloom kokku. Välimus meelitab ligi, iseloomu tõttu aga jäädki suhtlema.

Kui konkreetselt nüüd mingi kujutluspilt luua, siis nii välimuselt kui iseloomult tahaksin seksida mehega, kes sarnaneb Russell Crowe tegelaskujule Maximus filmis “Gladiaator”. Päriselus mõjub Russell Crowe aga hoopis eemaletõukavana ja seda just oma äkilise iseloomu tõttu. See ei tekita turvatunnet ja pidev ärevus suhtes, nö munakoortel kõndimine, on väga stressitekitav ning seda ei päästa ükskõik kui hea välimus.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Välimus + iseloom peavad olema mõlemad sobivad. Võib ju olla ideaalse välimusega mees, aga kui jutt on häirivalt rumal, siis muutub ka inimene eemaletõukavaks. Samas mingit kollivälimusega tüüpi ei soovigi lähemalt tundma õppida. Aga keskmise välimusega, kuid väga hea jutuga mees võlub ära küll.
Ideaalis oleks selline mees, kes on humoorikas, piisavalt enesekindel ja oskab ka mõne komplimendi teha. Välimuselt võiks olla midagi Jake Gyllenhaali või Chris Hemsworthi sarnast ehk siis mehelik, natuke karvane ja kena.

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 67 )

Esileht Pereelu ja suhted Milline on mees kellega seksida tahaksid?