Esileht Kodunurk Milline on parim sojakaste?

Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )

Teema: Milline on parim sojakaste?

Postitas:

Olen Aasiast reisidelt toonud Amoy (punase ja kollasega silt) sojakastet, mis on väga hea maitsega. Kuna aga reisinud ei ole ammu, siis pole ka saanud enam varusid täiendada. Olen ostnud Maksimarketist nüüdseks 2 erinevat sojakastet, aga need ei ole päris see, mis mulle meeldiks. Milline (Eestis saadaval olev) sojakaste on teie lemmik? Eelistaksin vastuseid neilt, kes on proovinud rohkem kui ühte varianti.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.04 10:04; 26.04 11:50; 30.04 20:18;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Mulle meeldib just Jaapani sojakaste, mitte Tai oma. Prisma omadest on minu maitsele parim see https://prismamarket.ee/entry/sushi-sojakaste-200-ml/8851978918147

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.04 19:29; 29.04 18:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

oleneb, mille jaoks sa seda kasutada tahad

näiteks kui teed hiina toitu, siis nemad kasutavad oma roogade sees nii heledat kui ka tumedat, st et sama toidu sisse pannaksegi kahte erinevat sojakastet.

Aga muidu Amoy sojakastet müüb piprapood, seal on amoy hele ja tume mõlemad:

https://www.pipar.ee/tooted/sojakaste-hele-amoy-150ml/

neil e-pood täiesti toimib, saab tellida pakiautomaati.

Kõige lollikindlam on mu meelest osta Kikkomani sojakastmeid, kui rääkida supermarketite valikust. Põhiline, mida sa jälgima pead, on see, kas ostad heleda või tumeda. Tume on nii tugev ja tummine, et seda näiteks sushi kõrvale panna ei kannata. kui tahad toitu sojakastme sisse kasta, siis selleks sobivad ainult heledad. supermarketites müüakse ka thai choice heledat sojakastet, see on mu meelest juba liiga lahja, lahjem kui nt kikkomani rohelise korgiga eriti kerge.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõige lollikindlam on mu meelest osta Kikkomani sojakastmeid

Minuarust nii J. Oliver, G. Ramsay jne kasutavad oma youtube kanalites samuti sedasama Kikkomani (nad küll ei reklaami seda, aga vilksamisi on ju silti näha).

Huvitav, et neile sobib, aga perekooli kägu pirtsutab ja otsib ettekäänet, et välismaale “päris” sojakastme järgi lennata.

PS. Ise “sõidan” väga edukalt Hiina ChainKwo 623ml pudelitega, mis on odavad ja head. See suur pudel läheb üsna kähku ära.
Ja ma ei saa aru, et miks ma ei võiks hiina toitu tehes hiinast pärit kastet kasutada ja pean mingit “paremat” kuskil Hollandis tehtut ostma.

+5
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.04 11:00; 26.04 12:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõige lollikindlam on mu meelest osta Kikkomani sojakastmeid

Huvitav, et neile sobib, aga perekooli kägu pirtsutab ja otsib ettekäänet, et välismaale “päris” sojakastme järgi lennata.

Miks sa küll ometi nii mürgine oled?

Teistele vastajatele aitäh, eriti piprapoe lingi eest. Hele Amoy on just see, mida olen otsinud. Kikkomani ei ole proovinud, aga proovin järele.

+6
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.04 10:04; 26.04 11:50; 30.04 20:18;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Miks sa küll ometi nii mürgine oled?

Sest sa ei oska eraldada olulist ebaolulisest.
Ja kui sulle nende kastmete pimetest teha (pisukese küüslaugu ja ingveriga kiirelt läbikuumutatult, täpselt nagu pannilgi), siis sa neil absoluutselt mitte mingit vahet ei tee.

PS. Ja nagu alati, oli ka see sinu puhul kummaline, et selle asemele, et googlesse osata trükkida kaks sõna “Amoy sojakaste” (millele tuleb ESIMESED kaks vastet sellest piprapoest), teed sa perekooli teema.

+5
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.04 11:00; 26.04 12:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ühe ülbiku eesmärk pole mitte nõu anda vaid oma tänitamisvajadus täis saada.
Ei tasu tähele panna, see siin juba tüütuseni tavaliseks saanud.

+8
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.04 13:09; 01.05 00:51;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Ühe ülbiku eesmärk pole mitte nõu anda vaid oma tänitamisvajadus täis saada.

Täpselt samamoodi nagu sul on vaja kogu aeg teemasse mittepuutuvaid lollusi sirgeldada. Kellegi oma “lemmikülbiku” kohta. Tõesti, võta tuba ükskord ja tee midagi, mida sa siin lõksutad?

Kusjuures sel ülbikul on pea alati, lisaks ülbitsemisele, ka mingi selline info oma postituses sees, millest sinusugune valge vares polnud varem eluski kuulnud.
(ok, sa ei ole sojakastmestki midagi kuulnud …)

+5
-7
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Anonymous

Pärast Kikkomani pole teisi tahtnud proovida. Rohelise korgiga. Ma vahel rüüpan seda suisa pudelist veits. Enne seda ei osanud ma sojakastetest üldse midagi arvata.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.04 20:37; 02.05 23:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle väga vänged ei meeldi. Kasutan seda;
Premium light laua sojakaste, PEARL RIVER, 150 ml (nimi kopeeritud selveri kodukalt.

 

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie lemmik on see:

https://www.prismamarket.ee/entry/sojakaste-150-ml/6926548648099

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.04 10:42; 29.04 14:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie lemmik on see:

Kelle “teie”?
Sinu ja kalla?

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie lemmik on see:

Kelle “teie”?

Sinu ja kalla?

Ei, kallasid me ei kasvata, meile meeldivad rohkem kuukingad ja orhideed.

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.04 10:42; 29.04 14:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie lemmik on see:

Kelle “teie”?

Sinu ja kalla?

Ei, kallasid me ei kasvata, meile meeldivad rohkem kuukingad ja orhideed.

Tabavalt öeldud. Küsiti ju “teie” lemmik sojakaste.

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.04 19:29; 29.04 18:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna aga reisinud ei ole ammu, siis pole ka saanud enam varusid täiendada.

Ja nagu alati, oli ka see sinu puhul kummaline, et selle asemele, et googlesse osata trükkida kaks sõna “Amoy sojakaste” (millele tuleb ESIMESED kaks vastet sellest piprapoest), teed sa perekooli teema.

Kusjuures siinkohal on minu arvates sellel ‘ülbikul’ tõesti õigus. Inimene ei ole saanud Aasiasse lennata ja vaevleb Maksimarketi kehvade sojakastmete probleemi käes, selle asemel et kirjutada guuglisse ‘Amoy sojakaste’ ja siis see endale ostukorvi panna ja pakiautomaadist ära tuua. Hämming, hämming.

+2
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tahtsin lihtsalt natuke suhelda Perekoolis. Oli lootus Amoy asemel midagi muud leida, mis inimestele on meeldinud. Piprapoe olemasolust ei teadnud, nüüd tean. Google’i olemasolust tean samuti, aga – nagu juba öeldud – tahtsin natuke inimestega suhelda. Huvi oli leida Amoy asemele midagi, mis on ilma suurema vaevata Eesti kaubandusvõrgust saadaval; aga leidsin nii Amoy enda kui ka Kikkomani soovituse, nii et minu jaoks oli see teemaalgatus väga meeldiva tulemusega. Sain kõike, mida tahtsin, ja rohkemgi veel. Hästi läks!

+6
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.04 10:04; 26.04 11:50; 30.04 20:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna aga reisinud ei ole ammu, siis pole ka saanud enam varusid täiendada.

Ja nagu alati, oli ka see sinu puhul kummaline, et selle asemele, et googlesse osata trükkida kaks sõna “Amoy sojakaste” (millele tuleb ESIMESED kaks vastet sellest piprapoest), teed sa perekooli teema.

Kusjuures siinkohal on minu arvates sellel ‘ülbikul’ tõesti õigus. Inimene ei ole saanud Aasiasse lennata ja vaevleb Maksimarketi kehvade sojakastmete probleemi käes, selle asemel et kirjutada guuglisse ‘Amoy sojakaste’ ja siis see endale ostukorvi panna ja pakiautomaadist ära tuua. Hämming, hämming.

Ei ole mingi õigus ülbelt plärtsuda, inimestel erinev taust ja kogemused. Mind näiteks huvitas ka see teema.

+3
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Ei ole mingi õigus ülbelt plärtsuda, inimestel erinev taust ja kogemused. Mind näiteks huvitas ka see teema.

On küll.
Ja see, et sul on “erinev taust ja kogemus”, pole vabandus.
Eestis ei müüdagi halba sojakastet, et sa teaksid.

+2
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eestis ei müüdagi halba sojakastet, et sa teaksid.

Siis sa pole meil müüdavaid eriti vist kasutanud. Neid on ikka päris hulle, millel pole õige sojakastme maitsega midagi ühist. Mõne puhul tundub, et ainult vesi, sool ja värv.

Ja see, et sul on “erinev taust ja kogemus”, pole vabandus.

Oot, mille pärast siin vabandust paluma peaks ja kelle ees küll?
Kas küsija rikkus kellegi päeva?
Lugeda sai jah, et keegi sattus suuremasse hämmingusse, aga no vaevalt ta seetõttu arstiabi vajas.

 

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.04 13:09; 01.05 00:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis te nüüd õiendate siin?

Sojakastmeid on, jah, erinevaid. Jaapanipäraste toitude jaoks soovitaks ka Kikkomani. Alati saab doseerida, et liiga soolane poleks. Kui on sušitegu, siis saab kastet veega lahjendada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Anonymous

Minul on Kikkoman otsas ja Prismast ei leidnud enam. Neil on kogu aeg varustusjamad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.04 20:37; 02.05 23:03;
To report this post you need to login first.
Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )


Esileht Kodunurk Milline on parim sojakaste?