Esileht Kodunurk Milline on su lemmikpaik kodus?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 46 )

Teema: Milline on su lemmikpaik kodus?

Postitas:
Kägu

Milline paik sinu kodus on su lemmik?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

1. Voodi! 🙂

2. Suur mugav lugemistugitool

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Voodi

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sulemadratsiga lebodiivan.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lugemisvoodi (mul on magamisvoodi eraldi).

Arvutilaud koos mugava suure tooliga.

Kiiktool elutoas.

Ja mulle meeldib ka meie õueala, kus saab suvel grillida ja tšillida. Talvel müttavad seal rohkem lapsed, meil väike mägi ka õue peal, kus nad kelgutada saavad.

Terrassi meil ei ole, pole veel otsustanud, kas peaks seda üldse tahtma, suvel sooja ilmaga on niisama muru peal ka hea. Jahedama perioodi ajaks oleks vist hea, aga jahedaga ma nagunii pigem olen oma lugemisvoodisse liimitud 😀

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tugitool. Suvel rõdu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Diivan.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Terrassi meil ei ole, pole veel otsustanud, kas peaks seda üldse tahtma, suvel sooja ilmaga on niisama muru peal ka hea.

Meil käivad palju erinevas vanuses külalisi suviti (minu vanemad, abikaasa vanemad, kummagi õed-vennad peredega, sõbrad-tuttavad jne) ja selle jaoks on täiesti asendamatu suveköök. Ei kujuta hästi ette, kuidas ma oma 75+ ema lauspäikese kätte murule teki peale istuma saadan. Ise ka ei taha kogu aeg maast üles-alla hüpata, pole toetadagi kuskile ja süüa on ebamugav.. Majal on ümberringi terrass, osa katuse all, osa lahtiselt, aga põhiistumine käib ikka suveköök-grillmajas.

+5
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pärast lapse väljakolimist tegin oma toa, kus on diivan, telekas ja õmblusmasin. Laps saab alati siin ööbida, aga muul ajal on see minu tuba.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Köögis pliidi kõrval olev tugitool.

Elutoas üks kindel diivaninurk.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kanapee padjakuhjaga.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu lemmikut polegi siit veel läbi käinud – vannituba 🙂 Kõige paremini mõjub mulle soe vesi lõõgastumise eesmärgil ja ka valude leevendamise mõttes. Eelmises kodus peale rasket tööpäeva polnud midagi paremat, kui vann sooja vett täis lasta ja seal Netflixi vaadata, samal ajal näo- ja juuksemaski teha. Hetkel vanni pole, aga asja ajab ära ka dušš – panen tuled hämaramaks, küünlad, telefonist rahuliku muusika ja olesklen – mees ka juba teab, et see on minu aeg ja vannituba pikalt kinni.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

75+ ema lauspäikese kätte murule teki peale istuma saadan.

Meil on muru peal siiski massiivne puidust laud (ei lenda tuulega ära) ja pingid. Puud-põõsad heidavad varju. Ma ei tea, miks sa arvad, et kui ei ole terrass, siis on mingi tekk maas lauspäikese käes 😀 jah, mõnikord paneme teki ka, laste jaoks. Aga täiskasvanud istuvad enamasti ikka lauas või ka lamamistoolis.

+13
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei kujuta hästi ette, kuidas ma oma 75+ ema lauspäikese kätte murule teki peale istuma saadan. Ise ka ei taha kogu aeg maast üles-alla hüpata, pole toetadagi kuskile ja süüa on ebamugav..

Meil on 2 terrassi, aga enamasti oleme suviti nii omaette kui ka külalistega ikka murul. Mis ei tähenda ometi maas istumist. On toolid ja lauad ja kuuma päikese eest kaitseb kaasik. Jahedama ilmaga oleme küll  lauspäikeses, kui ilm seda annab. Vahel, kui hoovihmad külas käivad, siis katame laua igaks juhuks katusega terrassile, aga enamasti istume ikka õue peal.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Terrass on selleks hea, et muru niitmisel on tüütu neid toole ja laudu eest ära tõsta. Meil on suur terrass, kuhu mahub nii laud toolidega, kui ka lamamistoolid ning gaasigrill. Suviti elamegi terrassil.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Leso ja oma voodi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Terrass on selleks hea, et muru niitmisel on tüütu neid toole ja laudu eest ära tõsta. Meil on suur terrass, kuhu mahub nii laud toolidega, kui ka lamamistoolid ning gaasigrill. Suviti elamegi terrassil.

Meie majaterrassil ei grilli. Ei taha tuppa toidu- ja muid lõhnu. Samuti võib mõni oleng pikaks kujuneda, aga keegi soovib varem magama minna ja siis akende all pidutsemine segaks. Peo ja olemise jaoks on suur grillmaja.

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oma kindlas diivaninurgas istun teetass käes või siis kirjutuslaua taga mugavas toolis. Soojal ajal aias võrkkiiges.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kontorituba, omatehtud mööbli ja kõigi oma iseärasustega

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jalatoega tugitoolis nn recliner, vasakul ees kamin, otse ees raamaturiiul, paremal ees potitaim ja seian paar äikest litot. Paremal minust suur aken ja kitsas raamaturiiul. Raamaturiiulist minu poole nö minu seljataguses seinas on abikaasa samasugune tool ja enne tema lauake. Meie vahel ühine lauake, millel tavaliselt vaid puldid, vastavalt aastaajale kas seene- või linnumääraja, salvrätikukarp ja aaloe. Mu vasakul käel on minu lauake, kus on veeklaas, tahvelarvuti, raamat või kaks ja telefon. Kõik see on elutoas, mis ei ole külaliste vastuvõtmiseks mõeldudki. Mu selja taga on väiksem aken, mille aknalaual on toataim ja kass.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tore teema! See kõik oleneb päevast. Ma elan üksi üsna suures, 65m2 (üüri) katusekorteris ja siin on küll kohti, mida vastavalt soovile vahetada. Näiteks viimased kuu aega olen praktiliselt ainult diivanil olnud ja nädal aega lausa magasin selle peal, kuigi see pole seljale just ideaalne. Eile tegin põhimõttelise otsuse ja kolisin oma kontori tagasi normaalse laua ja suure ekraani juurde tagasi – hoopis teine olemine. Akna all on suur tugitool, milles armastan hommikuti kohvi juua ja aknast taevast vaadata.

Köögiala on veidi veider – nt on mul seal 2 kohvilauakest, tugitool ja omanikust sinna jäänud kušettvoodi, mille diivaniks maskeerisin. Otseselt ei eelista seal olla, aga see natuke kummaline atmosfäär on seal ka vahelduseks tore.

Võiks isegi öelda, et terve mu pööning on mu lemmik.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu lemmikut polegi siit veel läbi käinud – vannituba ???? Kõige paremini mõjub mulle soe vesi lõõgastumise eesmärgil ja ka valude leevendamise mõttes. Eelmises kodus peale rasket tööpäeva polnud midagi paremat, kui vann sooja vett täis lasta ja seal Netflixi vaadata, samal ajal näo- ja juuksemaski teha. Hetkel vanni pole, aga asja ajab ära ka dušš – panen tuled hämaramaks, küünlad, telefonist rahuliku muusika ja olesklen – mees ka juba teab, et see on minu aeg ja vannituba pikalt kinni.

Uhh ma nii tahaks vanni. Millegipärast on minu elukohariigis väga harv, et korteritesse vann pannakse. Hetkel on mul üldse selline napakas pesemisvõimalus, et vannituba on nagu mingi konku köögis nurga taga (ilma ukseta, aga kardin on), soojaveeboiler on pmst pangesuurune ja seal on külm. ei, ei ole õdus “self-care” olustik. mul on võimalus, mida ka kasutan, käia alumisel korrusel norm vannitoas ka. ega see polegi nii hull, st eramajas ongi tavaline käia korruste vahet duši all. ainus vahe on selles, et ma üürin sellelt härralt, kes seal all elab, mitte pole tema sugulane ega naine.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui on kodukontori päev (nagu ka täna saab olema), veedan palju aega arvuti taga. Mina aga istun tumbal, sirge seljaga. Nii on ka seljavalud tundmatu teema. Olen 42.

Elan maal, metsas. Akna taga laiutab suur tiik, mis hetkel on küll jääkaane all, aga suviti käib sellel vilgas elu. Sookured, toonekured, haigrud, pardid: kõigil leidub seal konnasupis tegevust. Praegu näeb selle taga metskitsi jalutamas.

Aken arvutilaua ees on uus ja suur. Toonilt kuldne tamm: meeldib väga! Sellel laial aknalaual pruun lambanahk kassile pikutamiseks. Ja linnuvaatluseks. Sest akna taga on meil linnukino 🙂

Teisisõnu on kohe akna taga kasvab suur õunapuu, mille küljes ripuvad linnutoidupallid. Sulelisi käib igasuguseid. Perekond rähnid (pealae värvi järgi tuvastan neid (must või punane). Puukoristajad, rasvatihased, sinitihased, siis punkartihesed (peangi linnuraamatust järgi vaatama, kellega tegemist), varblaste riiakas bande. Roherähni olen samuti silmanud. Et päris põnev, kui on selline möll akna taga. Saavad ka tööasjad tehtud, kuigi aegajalt liigub jah fookus töölt aknatagusele melule. Maandab hästi stressi. Seda rolli täidab muidugi hästi ka meie kass!

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See “punkar lind” oli tutt-tihane! Õigemini on. Igahommikune külaline.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Köök ja suvel aed.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

mille küljes ripuvad linnutoidupallid.

Ära pane neid palle! Nende üks koostisosa on liim. Pealegi võivad linnud sinna võrku takerduda.
Korralik tuulekaitsega söödamaja ja naturaalsed seemned, pähklid või kuivatatud ussikesed on paremad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

– vann

– lamamistool rõdul (minu kodukontor).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Roherähni olen samuti silmanud.

Vaevalt, et roherähn käib – ta on Eestis juba väga haruldaseks muutunud. Pigem on hallpea-rähn, nad on päris sarnased.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul pole seda, sest ei oska nimetada. Aga mul on nüüd rõdu, kus kavatsen hakata soojal ajal olema, loodan, et seal on üks selline koht siis. Kuid mul pole sinna ostetud veel istumiskohta, kus oleks mugav ja hea lugeda ja saaks ka jalad peal panna. Vaatasin ka neid diivaneid, aga enamus on sobimatud, kuna on sirge seljatoe ja sirgete käetugedega tehtud. Pm ma tahaks, et see oleks pea sama mugav, kui elutadiivan.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Voodi on vaieldamatult lemmik. Kus saab mõnusalt põõnata, raamatuid lugeda, telekat vaadata lastega ja abikaasaga koos.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 46 )


Esileht Kodunurk Milline on su lemmikpaik kodus?