Esileht Ajaviite- ja muud jutud Milline on Tallinna parim ujula?

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: Milline on Tallinna parim ujula?

Postitas:
Kägu

Ma saan aru, et parim on ürpis subjektiivne, aga kui võtta aluseks näiteks asukoht, piletihind, külastajate hulk või mingid lisavõimalused, mida hindate, siis milline neist teile kõige enam meeldib?

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Viimsi spa nädala sees(mitte koolivaheajal).

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

kui võtta aluseks näiteks asukoht,

Milleks selline küsimus? Sinu asukoht pole ju sama, mis minu asukoht.
Ja Saiakäigus nagunii ühtegi ujulat ei ole, kus kõigil oleks ühtmoodi halb parkida.

+1
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma saan aru, et parim on ürpis subjektiivne, aga kui võtta aluseks näiteks asukoht, piletihind, külastajate hulk või mingid lisavõimalused, mida hindate, siis milline neist teile kõige enam meeldib?

Õismäe, soovi korral saad pärast jõusaali minna. Viimasel ajal oli ujujaid ka väha, enamasti 1-2 ujujat rajal.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vanasti oli seal basseinis imelik lainetus ja veevool pidevalt, ebamugav ujuda. Viimsi koolis on muidu hea ujula, suvel ka tühi.

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kalevi ujula loomulikult. Ainus 50m bassein.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Veega!

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

kui võtta aluseks näiteks asukoht,

Milleks selline küsimus? Sinu asukoht pole ju sama, mis minu asukoht

Küsimuse mõte seisneski selles, et saada teada, milline sulle kõige rohkem meeldib.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Küsimuse mõte seisneski selles, et saada teada, milline sulle kõige rohkem meeldib.

Okei, täiesti mõttetu küsitlus ju siis. Mida see annab? Ilmselt kui piisavalt kaua ooata, siis nimetatakse lõpuks kõik tln ujulad ära, sest iga ujula on ju kellegi jaoks parim.
Ma annan oma hääle Nõmme ujulale, seda pole veel nimetatud.

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ega see küsimus väga mõttekas ei ole, aga mitte ka hullem kui enamik teisi. Aga kas sa päriselus ka kõigile turja kargad, kui küsimus ei meeldi?

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ega see küsimus väga mõttekas ei ole, aga mitte ka hullem kui enamik teisi. Aga kas sa päriselus ka kõigile turja kargad, kui küsimus ei meeldi?

Turja kargamisest on asi kaugel, sa mõtlesid selle intonatsiooni ise juurde. Minu postitus oli lihtsalt nending. Selliselt esitatud küsimusele ei saagi tulla vastuseks mingit mõistlikku arutelu, sest inimesed ei saa aru, mida küsija tahab.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Imelik küsimus. MULLE on näiteks parim Mustamäe elamustekesnuse oma, sest asub praktiliselt üle õue.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Puust ja punaseks: nimetage ujula, mis teile mingil põhjusel rohkem meeldib kui teised – äkki hindavad sama põhjust ka teised. Inimesed käivad tavaliselt ujumas kohas, mis on neile kõige kergemini ligipääsetav, aga võibolla läheksid ka mujale, kui teaksid seda põhjust.

+3
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Viimsi ei ole ju Tallinn.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mulle meeldiv Kalev, sest see on mu kodule kõige lähem. Mulle meeldib mu treener ja treeningkaaslased.

+1
0
Please wait...

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Milline on Tallinna parim ujula?