Esileht Ajaviite- ja muud jutud Milline on teie arvates seaduskuulekate inimeste protsent

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Milline on teie arvates seaduskuulekate inimeste protsent

Postitas:
Kägu

ühiskonnas üldse?
Katsun alati seadust järgida, aga aina enam tundub, et tuleks lõdvaks lasta. Seadusega on pahuksis kõrged ametnikud, poliitikud. Minu tutvusringkonnas on väga lugupeetud inimeste hulgas ka seaduserikkujaid. Kellel on ebaseaduslikult ehitatud kuur, kes on väikestviisi kiiruseületaja jne.

+1
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui panna ühte patta kõik seaduserikkumised alates tapmisest, 10 miljonist ja lõpetades taksi rihma otsast lahti jalutamise ja vales kohas teeületamisega, siis pakun, et neid polegi, kes kunagi ühtegi seadust pole rikkunud.

+15
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Seadusega on pahuksis kõrged ametnikud, poliitikud.

seadused ja politsei ongi lihtrahva jaoks et eliit saaks turvaliselt ja muretult elada.

+7
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui panna ühte patta kõik seaduserikkumised alates tapmisest, 10 miljonist ja lõpetades taksi rihma otsast lahti jalutamise ja vales kohas teeületamisega, siis pakun, et neid polegi, kes kunagi ühtegi seadust pole rikkunud.

jep. ja lisame sinna punti veel majaomanikud, kes pühapäevahommikul EI viitsi üles tõusta, et kella 7ks oleks juba talvel lumi või sügisel lehed aia äärest kokku roogitud
või muru täpselt nii madalaks ei niida, kui mupo millimeetrid ette näevad.
või inimesed, kes nädalavahetuse õhtul või hommikulautodest tühjal tänaval jalakäijate foorist omale rohelist tuld ei viitsi tellida
jne

+5
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tehke vahet seadusel ja KOV määrusel. Korteriühistu sisekorra eeskiri pole samuti seadus.

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui loeb ka ebaseaduslik kuur, nagu sa ütlesid, siis ilmselt loeb ka vales kohas või punase tulega üle tee minek ning tõesti, vaevalt sa leiad kellegi, kes sinu mõistes seaduskuulekas on. Ise oled enda arust? Ei usu.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

ma ei usu, et on olemas mõnd inimest, kes poleks titena öösel häält tehes “öörahu rikkunud”

+7
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Katsun alati seadust järgida, aga aina enam tundub, et tuleks lõdvaks lasta. Seadusega on pahuksis kõrged ametnikud, poliitikud. Minu tutvusringkonnas on väga lugupeetud inimeste hulgas ka seaduserikkujaid.

Enamus mingis valdkonnas seaduserikkujaid on mõnes teises kohas üsnagi seadusekuulekad inimesed. Sina tunned, et tuleks lõdvaks lasta pelgalt seetõttu, et keegi teine seadust rikub? Üsna loll seisukoht see “teised ju teevad”.

Muide, see on samuti seaduserikkumine, kui sa seaduserikkujatest oma tutvusringkonnas õiguskaitseasutustele teada ei anna.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Pean ennast üsna seaduskuulekaks (ei varasta, ei peta riiki jne), aga tunnistan küll, et on juhtunud, kui olen punase tulega üle tee läinud, kiirust olen ka ületanud. Rohkem ei tule hetkel meelde, aga päris kindlasti on veel mingeid määrusi/seadusi, mida ma pole järginud.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

ühiskonnas üldse?

Katsun alati seadust järgida, aga aina enam tundub, et tuleks lõdvaks lasta. Seadusega on pahuksis kõrged ametnikud, poliitikud. Minu tutvusringkonnas on väga lugupeetud inimeste hulgas ka seaduserikkujaid. Kellel on ebaseaduslikult ehitatud kuur, kes on väikestviisi kiiruseületaja jne.

Mitut seadust sa muidu ise oskad nimetada, mida sa oled läbilugenud? Inimesed ei tunne seadusi. Ja kui ei tunne, kuidas sa saad siis kuulekas olla. Ja üks osa seadusi ka muutub ja tehakse ringi. Eksta sellepärast hakata seadust rikkuma, et teised teevad ka, aga minu meelest ikka mõistlik pole. Lõpuks elad sina ise ju selle teadmisega, et pead koguaeg varjama ja jälgima, et asi välja ei tuleks. Ja kogu selline asi lõpuks vähendab eluaastaid, sest stress ja pinge lõhub keha.

0
-1
Please wait...

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Milline on teie arvates seaduskuulekate inimeste protsent