Esileht Tööelu, raha ja seadused. Milline on teie kontoriruum ja töölaud?

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Milline on teie kontoriruum ja töölaud?

Postitas:

Kuidas olete kujundanud või sättinud oma töölaua ja/või kontoriruumi, et oleks hubane ja mõnus töökeskkond? Mis taimed/lilled teil ruumis on või mis esemed või millised pildid teie kontoriruumi kaunistavad? 🙂

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Laud on hästi suur, paremal pool on lauad-kapp (koos), kus on printer, dokumentidehoidja. Laua peal nii, et klient ei näeks on perefotot, üks südamele kallis nipsasjake, kuvari kõrval on väike kaktus (pidi õhku puhastama). Selja taga on suur kapp-riiul sellel on rohelised toalilled, vahest ostan sinna mõne õitsva lille). Seinal on 2 graafilist lehte ja laste tehtud ühine kollaaž

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kodukontorist räägid või töökontorist. Töökontoris ei kujunda mina midagi, selleks oli sisekujundaja. Selleks oli mingi töökaitse- või ergonoomika spetsialist ka veel, kes käib kord aastas ja vaatab üle. Lilli jms ma töölaual ei hoia, see pole ohutu. Lõikelilli ei armasta, potitaimele on ka paremaid kohti. Töölaud on niigi üsna täis. Mul on läpakas, kolmnurkkalender, sodipaberid, klaviatuur, kolm kuvarit, telefon, kalkulaator, kõrvaklapid, hiir. Väike hunnik vajalikke pabereid, veeklaas, kohvitass. Kaks viimast on elektroonikast võimalikult kaugel. Ja pakk pabersalvrätte on ka.

Kodukontoris, kus ma nüüd korooa ajal enamasti olen, on mul kontor elutoas. Teleka ees, reclineris. Telekas on CNN või BBC peal hääletult ja aegajalt viskan sinna pilgu. Paremal pool minu tugitoolist on laud ja vasakul on ka. Parempoolsel laual on kaks kuvarit, vasakul üks. Klaviatuuri ega lauaarvutit kodus ei kasuta. Kolmnurkkalendid on mõlemal pool. Parempoolsel laual on kohvitass ja vesi. Vasakpoolsel kaks ikooni (ma ei ole üleliia usklik, need on ka silmale head niisama vaadata).
Läpakas on kerge aluse peal süles. Kui soovin tõusta, tõstan selle vasakpoolsele lauale.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on lihtne: klaviatuurist vasakul pool punane küünelakk, paremal roosakam. Ülemus näeb neid totsikuid kui tekstikorrektuur, kuigi kogu tegevus on sisuliselt netis.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on laua peal ühtlane kultuurkiht erinevatest asjadest, mida ma mõnikord siiski ka koristan. Töölaud ja kontoriruum asuvad minu enda kodus, nii et võib juhtuda, et mõnikord hommikul vedelevad kontorilaua kõrval maas eelmisel päeval kantud sokid, mida ma veel ei ole pesumasinasse visanud.

Kodukontoris ma olen töötanud juba viimased 10 aastat nii et ei ole uudne olukord. Lauana kasutan suurt söögilauda, see on kõige mugavam. Kui tuleb mingi dinner-party, siis korjan tööträna kokku ja viin lapse tuppa ära ning kasutan oma kontorilauda söögilauana.

Minu jaoks oluline see, et mu töökoht oleks niisugune, et ma näen aknast välja ja et ma töötamise ajal siiski näeksin ka päevavalgust. Päris kontoris selline asi alati võimalik ei ole olnud, nii et kodus ma olen väga rahul. Töötamiseks on mul nii lauaarvuti kui ka läpakas, mõnikord on korraga kahte ekraani vaja.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Milline on teie kontoriruum ja töölaud?