Esileht Tööelu, raha ja seadused. Milline on tore töökoht?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 31 )

Teema: Milline on tore töökoht?

Postitas:

Otsin parajasti uut tööd, sest praegune on minu jaoks liiga stressitekitav. Aga ei leia ühtegi huvitavat pakkumist. Hakkasin mõtlema, et äkki mu ootused on liiga kõrged. Milline on teie jaoks hea töökoht? Ei mõtle siin konkreetseid ameteid, vaid palganumbrit, puhkuse pikkust, asukohta (kodu suhtes) vmt. Mis on teie silmis oluline töökoha valikul?

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 13.09 10:07; 13.09 11:11; 13.09 12:36; 13.09 15:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palk vähemalt konkreetse ametikoha turu ja sektori keskmine, puhkus võib olla tavapärane 28 päeva. Oluline, et ülemus oleks normaalne ja kellega isiksus klapiks, kes ei mikromanageeriks ega vägivallatseks. Töökoormus peaks olema mõistlik, et 8 tunniga saaks enamasti töö tehtud.
Kolleegid võiksid ka ideaalis sõbralikud ja lahked olla, mitte mingid intriigitsejad.
Kontor lähemal kui 30 min sõitu, tasuta parkimine.
Üldiselt hooliv töökultuur.

+14
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle tundub, et toredat töökohta polegi olemas, igal pool on oma pask. Kui PEAB tööl käima, siis ikka käiakse ainult vabade päevade ja palgapäeva peale mõeldes. Kui mul oleks piisavalt raha, ma ei käiks üldse või käiks päevas paar tundi kuskil Rimis kaupa välja ladumas.

+11
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle tundub, et toredat töökohta polegi olemas, igal pool on oma pask.

Teemaalgataja olen. Mul endal on olnud küll täiesti toredaid töökohti, aga paraku on töö otsa lõppenud. Kas on olnud tähtajaline leping või olen teise linna kolinud vmt. Hetkel on palk hea ja töö iseenesest meeldib, aga seoses koondamistega on nii palju teiste inimeste tööd juurde tulnud, et ma reaalselt teen juba 7 päeva nädalas tööd, ehkki peaks olema E-R 9-17. Lihtsalt ei jõua ega jõua kõik tehtud, unehäired on sellest tekkinud jmt. Seepärast otsingi uut tööd.

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 13.09 10:07; 13.09 11:11; 13.09 12:36; 13.09 15:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle on hea töökoht selline:
– tööaeg stabiilne ja ilma öövahetusteta – võib olla E-R 9-5, võib olla pikk nädal/lühike nädal vahetustega, mida iganes, peaasi, et vabad päevad oleksid alati paaris (s.t. mitte üksikuid päevi, vaid 2 või rohkem vaba päeva järjest) ning graafik oleks pikalt ette teada. Olen töötanud kohas kus graafiku sai alati hiljem kui lubatud (kuu 20-25ndal järgmise kuu oma), graafikusoove üldse arvesse ei võetud, vabasid päevi tilgutati ühekaupa, millega mina välja ei puhka, lisaks plaane ei saanud eriti ette teha, kui just puhkust polnud kinnitatud selleks ajaks – väga stressitekitav
– palk täistööaja korral alates €1200 (elan Tallinnas)
– autot pole, nii et tahaks ühistranspordiga mitte rohkem kui 30 min üks ots reisida, aga väga hea koha leidmisel lepiksin ka 45 min üks otsa, eriti kui on täidetud järgmine tingimus
– võimalus töötada kodust, kas või mõnikord. Nt eelmisel töökohal ma käisin kohal 2-3 päeva nädalas ja ülejäänud 2-3 töötasin kodust. Väga mugav.
– firmal arusaadav suund ja hierarhia. Olen töötanud väga uuenduslikus “oi meil pole siin ülemusi ja alamaid, me kõik teeme erinevaid ülesandeid nagu vaja”, aga lõpp-kokkuvõttes oli see minu meelest halb, sest kui kõik oskavad igast asjast natuke, aga mitte midagi täielikult, siis probleemide korral polnud kelleltki nõu küsida ning keegi ei tundud end vastutavana ka (tavaliselt kui igal ühel on oma “teema”, on ta ju selle ala ekspert ja vastutaja). Ja ma vist ei pea ütlemagi, et selline “lame struktuur” ei tähenda seda, et meil kõigil samad palgad oleksid olnud – sealt tuli ikka välja, et ikka on hierarhia.
– minimaalselt Ameerikast ülevõetud bürokraatiat ja muud jama. Ei taha avatud kontorit, ei taha iga kvartal teiste töötajate kohta mingeid tagasisidevorme täita, ei taha peale pikka tööpäeva veel poolkohustuslikus korras välja istuma minna. Tahan teha tööd, kokkulepitud tingimustel ja ajal, ning siis uks enda järel kinni tõmmata ja koju minna. Kui tööl tekivad tõelised sõbrad, leian nendega suhtlemiseks aja nii kui nii.

+18
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga ei leia ühtegi huvitavat pakkumist. Hakkasin mõtlema, et äkki mu ootused on liiga kõrged

Praegu on ju aeg, kus tööpakkumistega pole väga priisata ja seega pole ka põhjust tööandjal pakkumise atraktiivseks tegemisega tohutult pingutada või tööotsijatel väga palju pirtsutada.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

pole ka põhjust tööandjal pakkumise atraktiivseks tegemisega tohutult pingutada või tööotsijatel väga palju pirtsutada.

Ma ei peagi silmas, et pakkumist peaks kuidagi eraldi atraktiivseks tegema, vaid seda, et ei leia pakkumist, mis mulle tunduks huvitav ja tore. Hetkel on mul töökoht olemas, hea palgaga, aga kuna tööülesandeid on nii palju juurde pandud, siis ei suuda seda lihtsalt kaua enam teha. Ma ei arva, et ma pirtsutan, tahan lihtsalt normaalset erialast tööd rahulikult teha. Ma ei tea, kust siis järele anda nende pakkumiste vaatamisel.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 13.09 10:07; 13.09 11:11; 13.09 12:36; 13.09 15:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina räägiks hoopis ülemusega ja äkki saab teile võtta osalise ajaga kellegi tööle. Siis saad sina oma normaalse koormuse tagasi ja saad oma toredas ettevõttes jätkata. See pole niikuinii jätkusuutlik, et lõputult ühel inimesel töökoormust tõsta. Ma poleks nõuski sellise asjaga ja üldiselt saavad kaasaegsed juhid sellest ka aru, et inimesi tühjaks pigistamine on 19. sajandist pärit töövõte.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina räägiks hoopis ülemusega ja äkki saab teile võtta osalise ajaga kellegi tööle. Siis saad sina oma normaalse koormuse tagasi ja saad oma toredas ettevõttes jätkata. See pole niikuinii jätkusuutlik, et lõputult ühel inimesel töökoormust tõsta. Ma poleks nõuski sellise asjaga ja üldiselt saavad kaasaegsed juhid sellest ka aru, et inimesi tühjaks pigistamine on 19. sajandist pärit töövõte.

Teoorias olen nõus, aga praktikas ei ole vist eriti mõeldav, et üks koondatakse ja siis võetakse kohe uus sama tööd tegema, et ülejäänutel ülekoormust ei oleks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 13.09 10:07; 13.09 11:11; 13.09 12:36; 13.09 15:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

– võimalus töötada kodust, enamus ajast.
– Ei taha avatud kontorit, ei taha peale pikka tööpäeva veel poolkohustuslikus korras välja istuma minna. Tahan teha tööd, kokkulepitud tingimustel ja ajal.

Isiklikult oleksid need väljatoodud punktid töökoha puhul esmased, st võimalus töötada kodus täielikult või nt 4 päeva nädalas, enda jaoks mugavas keskkonnas ja teha tööd kokkulepitud tingimustel ning sobival ajal. Avatud kontori, motivatsiooniüritused, intriigitsemised kollektiivis, sünnipäevadel hanereas kolleegidega kallistamised jätaks võimalusel ära.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma palga suhtes ei hakka siin sõna võtma, aga peale selle on minu jaoks olulised:
1. Paindlik tööaeg ja füüsiline töökoht. Ehk et tahaksin, et mul oleks võimalik ilma suuremalt võimlemata pärastlõuna vabaks võtta ja mõni teine päev selle arvelt ületunde teha. Samuti meeldib, kui ei pea iga päev kontoris istuma, aga tahtmise korral on see võimalus olemas. Inimesed, eriti naised, panevad tegelikult palju aega magama enda sättimise alla ja muidugi transpordile ka.
2. Hästi formuleeritud ametijuhend ja tööülesanded.
3. Normaalne ülemus. Ei pea ega tohigi “sõbrannatada”, aga peab olema inimene, kellest tunnen, et saan temalt abi ja tuge kui vaja.

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.09 16:32; 14.09 07:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina tunnen ka üha enam, et paindlikkus on üheks suurimaks boonuseks. Ei sobi töökoht, kus loetakse nn tagumikutunde. Loomulikult saan aru, et teatud ametikohtadel on vajalik kellast-kellani istumine (ise ka ei tahaks ju, et kui olen arvestanud, et pood on 22ni lahti, siis müüjad on otsustanud kl 20 koju minna), aga kui on selline töö, kus on oluline, et töö oleks tehtud, siis ma ei näe mingit vajadust minuti pealt kontoris kohapeal istuda.

Teine oluline aspekt on minu jaoks see, et ma saaks oma puhkust täies mahus enda vajaduste järgi välja võtta. Mulle ei sobi, kui on mingid kollektiivpuhkused, st, et mulle on ette kirjutatud, millal ma saan puhata. Ma ise olen kogu aeg töötanud sellistes kohtades, kus põhipuhkus on 35 päeva ja vähemaga vist enam ei tahaks leppida või siis oleks see raske.

+8
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.09 17:08; 13.09 18:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No praegu on küll vale aeg oma “ideaalset” töökohta otsida kuna töötuid on kõvasti rohkem kui tavaliselt ja igale enamlevinud töökohale on üle 100 kandidaadi. Ja kuna töötud ei ole üldjuhul nii pirtsakad ei palga ega kontoris töötamise osas (ok, eks paar kuud võetakse ikka valivamalt aga kui töötuskindlustushüvitis hakkab lõppema siis antakse ilmselt paljudes asjades järgi) siis tööandja ilmselt valib samade oskuste puhul inimese, kes 1) saab kohe tööle asuda 2) on valmis palganumbris järgi andma 3) on nõus tegema kontoris tööd, ei nõua lisapuhkust jne. Sest võtame reaalselt, koroonakriis ja töötus põhjustab ka majanduse jahenemist ja tarbimise vähenemist ning tööandjatel tuleb ka kuskilt koomale tõmmata, mitmed varasemad lisahüved (puuviljad, sporditoetused jms) on juba ka osades firmades ära kaotatud.

+2
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

1. Head töötingimused – normaalne infotehnoloogia, vajadusel kohene ja kiire IT-abi
2. Soe ruum, sest töö on suhteliselt väheliikuv, palju arvutitööd
3. Puuduvad sellised ülemused, kes on Universumi Direktorid ja vastavalt sellele tiitlile oma alluvaid kohtlevad, ehk siis puudub see nähtus, et keegi oma võimu ja haigeid närve minu peal välja elab
4. Puudub öötöö, puudub igasugune kohustus selleks.
5. Palk mitte alla 30 euro/h

+7
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.09 17:55; 14.09 06:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No praegu on küll vale aeg oma “ideaalset” töökohta otsida kuna töötuid on kõvasti rohkem kui tavaliselt ja igale enamlevinud töökohale on üle 100 kandidaadi. Ja kuna töötud ei ole üldjuhul nii pirtsakad ei palga ega kontoris töötamise osas (ok, eks paar kuud võetakse ikka valivamalt aga kui töötuskindlustushüvitis hakkab lõppema siis antakse ilmselt paljudes asjades järgi) siis tööandja ilmselt valib samade oskuste puhul inimese, kes 1) saab kohe tööle asuda 2) on valmis palganumbris järgi andma 3) on nõus tegema kontoris tööd, ei nõua lisapuhkust jne. Sest võtame reaalselt, koroonakriis ja töötus põhjustab ka majanduse jahenemist ja tarbimise vähenemist ning tööandjatel tuleb ka kuskilt koomale tõmmata, mitmed varasemad lisahüved (puuviljad, sporditoetused jms) on juba ka osades firmades ära kaotatud.

Sobivat tööd võib alati otsida ja iial ei tea, millal just sina oled see kandidaat, kes välja valitakse, ka siis kui on 100 kandidaati, kelle seast vb 95 ei vasta ametikoha nõuetelegi. Tööportaalid on töökuulutusi täis, ei saaks öelda, et tööd ei pakuta. Miks need vähem pirtsakad töötud, keda nii massiliselt on, siis neid töökohti ära ei hõiva?

Mul on silma jäänud viimasel ajal mitu töökuulutust, mida ma olen isegi mõtteis mõlgutanud ja kus on tehtud mitu konkurssi. Järelikult ei ole sobivat kandidaati esimese konkursiga leitud. Seega ma leian, et lihtsalt selle pärast, et “praegu on niikuinii nii palju töötuid” ei tasu küll kuskile kandideerimata jätta.

+10
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.09 17:08; 13.09 18:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Otsin parajasti uut tööd, sest praegune on minu jaoks liiga stressitekitav. Aga ei leia ühtegi huvitavat pakkumist. Hakkasin mõtlema, et äkki mu ootused on liiga kõrged. Milline on teie jaoks hea töökoht? Ei mõtle siin konkreetseid ameteid, vaid palganumbrit, puhkuse pikkust, asukohta (kodu suhtes) vmt. Mis on teie silmis oluline töökoha valikul?

Hea töökoht?
Palk minimaalselt 1600 kätte. Lisateenimisvõimalus, st võimalus saada preemiat või lisatasu mingite ülesannete eriti hea täitmise eest. Asukoht minu kodu pool Tallinna kesklinnast. Et ei peaks kesklinna läbima ega sinna sõitma. Elan linnast päris palju väljas. Puhkus 28p, mida saab ka väga ühikese etteteatamisega. St aasta alguses kinnitatud puhkusegraafikut on võimalik kiiresti muuta. Kodutöövõimalus, kasutaksin seda 1-2 päeva nädaalas. Kodust ligpääs kõigile vajalikele tööalastele andmebaasidele ja funktsioonidele.

Loomuliukult vankumatu palgapäevadest kinnipidamine, st tasud õigel ajal. Kontoris korralikud toolid-arvutid-valgus-ventilatsioon(!)-tualetid. Ideaalsed töövahendid. Tööaegadesse mõistlik suhtumine – kuni 30 min hiljem tulek ja varem minek peaksid olema ok ka kasvõi iga päev, kui töö laitmatult tehtud. Võimalus omal vastutusel ja vajadusel tööajast ära käia, näiteks arstil.

Korralik sisekommunikatsioon ja hea firmakultuur. Intelligentsed töökaaslased – naljakad kiiksud aga on neil teretulnud. Preemia uue töökaaslase väljaõpetamise eest.

Pisiasjadest veel korralik külmutuskapp, kohvimasin ja eelistatult päris pliit hästi ventileeritavas köögis, mis võiks olla avarast puhketoast eraldi või vähemalt eriti hea ventilatsiooniga. Et puhketoas kohvi joovad ja ajalehte lugevad inimesed ei peaks teiste söögilõhnades istuma ja samas, et inimene, kes seda soovib, saaks ka endale lõunaks pannil näiteks muna või kanafileed praadida. Nõudepesumasin, suur, kõigile piisav.

Pisikesed tähelepanumärgid firmalt. Tasuta puuviljad, mingi kontorisse ülemuse poolt toidu tellimine ja maksmine vastavalt igaühe soovile, kui on hästi töötatud. Loomulikult ilma sunnita, et peab osalema. Näiteks kord kuus.
Kui riigipüha kukub näiteks neljapäevale või teisipäevale, kõigile küsimata ametlik luba töötada kontorist väljas. Kes seda saavad teha, muidugi.

+3
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.09 20:13; 18.09 20:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tähtsam kui kõrge palk, on inimsuhted. Mikromajandav ülemus või ussitavad kolleegid ei lähe mitte. Ka suure palga eest.

Hindan usaldust: paindlik tööaeg, mitte kuklasse hingav ülemus ja konkreetsed arusaadavad tööülesanded, mis lepitakse kokku töölepingut sõlmides, kas siis töölepingu osana või ametijuhendi põhiselt. Kodukontor ja vajadusel ärakäimine (nt arsti juures) sealjuures.

Boonuseks on sõbralikud ja lähedased suhted (õhtul kolleegidega väljas käimine on minu jaoks ok); arenguvestlused ja arenguplaa )(tõsiseltvõetav, mitte emafirma kapriis, mida keegi teha ei taha.)

Korralik puhkeruum, kvaliteetne kohv, tee,veeautomaat ja värsked puuviljad peaksid olema tänaseks päevaks normaalse kontori osa.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

1. Head töötingimused – normaalne infotehnoloogia, vajadusel kohene ja kiire IT-abi

2. Soe ruum, sest töö on suhteliselt väheliikuv, palju arvutitööd

3. Puuduvad sellised ülemused, kes on Universumi Direktorid ja vastavalt sellele tiitlile oma alluvaid kohtlevad, ehk siis puudub see nähtus, et keegi oma võimu ja haigeid närve minu peal välja elab

4. Puudub öötöö, puudub igasugune kohustus selleks.

5. Palk mitte alla 30 euro/h

Palk 40 tuhat eurot kuus?

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

1. Head töötingimused – normaalne infotehnoloogia, vajadusel kohene ja kiire IT-abi

2. Soe ruum, sest töö on suhteliselt väheliikuv, palju arvutitööd

3. Puuduvad sellised ülemused, kes on Universumi Direktorid ja vastavalt sellele tiitlile oma alluvaid kohtlevad, ehk siis puudub see nähtus, et keegi oma võimu ja haigeid närve minu peal välja elab

4. Puudub öötöö, puudub igasugune kohustus selleks.

5. Palk mitte alla 30 euro/h

Palk 40 tuhat eurot kuus?

Ei. Panid ühe nulli juurde.
Ma töötan osakoormusega, aga palk on jah mul ühes töökohas 35 eurot bruto ja teises 30. Ma ei tööta kummaski kohas täistööajaga. Mul pole seda vaja teha. Seega ma soovin sellist tunnipalka + palju vaba aega, nii nagu on praegu, st ei tahaks oma standardit madalamale lasta.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.09 17:55; 14.09 06:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palk 40 tuhat eurot kuus?

Mismoodi sa selle 40000 said? 30 eur/h annab normaalajaga palgaks kuskil 5300. Mis iseenesest pole ulmepalk juhil või tippspetsialistil.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.09 16:32; 14.09 07:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palk 40 tuhat eurot kuus?

Mismoodi sa selle 40000 said? 30 eur/h annab normaalajaga palgaks kuskil 5300. Mis iseenesest pole ulmepalk juhil või tippspetsialistil.

Küll aga on see ulmepalk inimesele, kes elementaarset aritmeetikat ei oska.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Otsin parajasti uut tööd, sest praegune on minu jaoks liiga stressitekitav. Aga ei leia ühtegi huvitavat pakkumist. Hakkasin mõtlema, et äkki mu ootused on liiga kõrged. Milline on teie jaoks hea töökoht? Ei mõtle siin konkreetseid ameteid, vaid palganumbrit, puhkuse pikkust, asukohta (kodu suhtes) vmt. Mis on teie silmis oluline töökoha valikul?

Minu töökoht on minu jaoks ideaalne. Väikelinnas, liikuv, saan ise oma tööd ja aega korraldada, töökaaslasi, kellega ninapidi koos peab olema, ei ole. Ise otsustan, ise vastutan, ei sõltu teistest. Puhkus 35 päeva. Kindel kuupalk. Mitte mingit koondamis- või töökoha kaotamise hirmu. Ja töö, mida ma teen, meeldib mulle väga. Olen väga õnnelik inimene.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Peale kuuendat aastat sellist tööd, kus võib asukohta ise valida, siis on kõige olulisemaks saanud vabadus kodust töötada.
Kui seda ei ole, siis pole mõtet üldse edasi rääkida.
Amet on mul selline, et töö tehakse ära arvutis. Koosolekud on kas virtuaalsed või kontoris. Vahel on kontoris tore käia.
Mõtlen mõnikord kui palju tunde oma aega olen sellega kokku hoidnud, et ei ole läbi ummikute nn “õigeks” ajaks tööle tormanud.
Oluline on ka see, et vahetu ülemus on eelkõige partner ja meeskonna juht, kes usaldab ja ei kontrolli niisama. Olen võimeline nii palju paremat tööd tegema ja enda eest vastutades pingutan palju rohkem.
Kohv, puuviljad, kontori sisekujundus, büroo hubasus – need on täiesti tühised minu jaoks.
Puhkusest piisab täiesti tavalisest 28 päevast.
Töökaaslaste hulgas võiks olla mõni musta huumorit mõistev arukas tegelane, see oleks ka boonuseks.
Aga muidu jah – andke mulle vabadust ja te näete, kui efektiivne ma olen!

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaba voli otsustada ise oma töö aega, kabinet kahepeale hea kolleegiga, kes on sõbranna eest, teistest mitte väga sõltuvad tööülesanded. Soovitavalt suurem (riigi-) asutus. Palk ei ole oluline, eeldusel, et see pole alla 700 neto.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle meeldis kaks poole kohaga töökohta. Ühes määrati kuupäev ja töökogus, mis pidi konkreetseks kuupäevaks tehtud olema. Kui tihti tööl käia ja millal, oma asi. Nii ma siis käisingi, kuidas minule sobis, et kui ilm oli kehv, ei läinud ja tegin hoopis nädalavahetusel päeva järgi, kui mees oli lapsega kodus. Tööpäeva pikkuse valisin ka vabalt ise ja ülemust nägin väga harva. Laps oli haige, sain ise vabu päevi teha, ei pidanud ülemusele teatama ega haiguslehte võtma. Nädalavahetustel oli puhta luksus ka veel töötada, sest siis olin puhta üksi tööl ja keegi mind häirida ei saanud ???? Miinus oli see, et palk oli väike, pool kohta ka ju vaid ja oli tähtajaline hooajatöö.
Teine oli ka poole kohaga, st õhtuti koristamine. Palka maksti 4 tunni eest E-R, aga kui kiiresti tööga valmis sain, oli oma teha. Vahest kulus vaid tund. Miinus oli see, et tuli uus ülemus, kes oli ülbe ja ei osanud suhelda ja seetõttu lahkusin. Sellist suhtumist töötajasse ülemuse poolt ma ei kavatsegi taluda. Ori ma ei ole ja otsigu lolli mujalt või vaadaku peeglisse ja mõelgu. Muidugi oli ka palk väike, sest vaid pool kohta.
Ideaalne olekski mulle selline töö, kus ma saan oma tööaja ise määrata, et on kogus ees ja ise sätin nii, et oleks tähtajaks valmis ja keegi ei loe tunde ega minuteid, pole kubjast seljas närvi ajamas. Lõunat söön ka siis kui mul kõht tühjaks läheb, mitte kella järgi. Wc-s käimisest rääkimata. Mul pole mingit stiimulit kellast kellani tiksuda, vaid pigem juba rapsiks mingi konkreetse eesmärgi nimel ja mis oleks reaalselt ka näha, et mida kasulikku ära tegin ja selle üle uhkust tunda.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palk mitte alla 700 E-R Või siis 1000 vahetustega. Meeldiks, et töö oleks sujuv, et jõuaks rahulikult teha ja leiduks aega ka lõunale vma. Veel, et oleks arvestav ka isik. elu suhtes( lapsed, arstid jne.) Alati uurin, mis saab kui töötaja on haige või puhkusel… Ideaal kui siiski olemas asendaja kuna laste puhul käib siiski emadele ülekohus kust ulemus võib olla hea aga siis omad töötajad on vihased ja nii käibki terror.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lasteaias töötada, abiõpetaja vms.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minule meeldib, kui töö on töö ja lõbustused jäävad peale seda. Olen töötanud moodsas hipsterite avatud kontoris, kus kõik justkui olemas-lubatud. Lahkusin peale 3 aastat.
Häiris
* pidev lauatennisepalli plõksimine (ikka kellelgi oli tööst paus)
* avatud kontor – iga hetk võis keegi teisest ruumi otsast kellelegi midagi hõigata
* koerte tööle kaasa vedamine
* just see peale tööd korraks baari minek või puhkeruumis edasi tiksumine. Kui ei ole nõus, jääd eemale seltskonnast (kus enamasti ka tööasju edasi aeti)
* lõpuks ärritas juba see, kui tööle sisenedes kõigi toasussid seal rivis olid

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pisiasjadest veel korralik külmutuskapp, kohvimasin ja eelistatult päris pliit hästi ventileeritavas köögis, mis võiks olla avarast puhketoast eraldi või vähemalt eriti hea ventilatsiooniga. Et puhketoas kohvi joovad ja ajalehte lugevad inimesed ei peaks teiste söögilõhnades istuma ja samas, et inimene, kes seda soovib, saaks ka endale lõunaks pannil näiteks muna või kanafileed praadida. Nõudepesumasin, suur, kõigile piisav.

Sa vist ajasid töökoha ja sanatooriumi sassi.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pisiasjadest veel korralik külmutuskapp, kohvimasin ja eelistatult päris pliit hästi ventileeritavas köögis, mis võiks olla avarast puhketoast eraldi või vähemalt eriti hea ventilatsiooniga. Et puhketoas kohvi joovad ja ajalehte lugevad inimesed ei peaks teiste söögilõhnades istuma ja samas, et inimene, kes seda soovib, saaks ka endale lõunaks pannil näiteks muna või kanafileed praadida. Nõudepesumasin, suur, kõigile piisav.

Sa vist ajasid töökoha ja sanatooriumi sassi.

Kahes viimases töökohas see muidugi ka on.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.09 20:13; 18.09 20:22;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 31 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Milline on tore töökoht?