Esileht Väikelaps Milline padi ja tekk 3aastasele?

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Milline padi ja tekk 3aastasele?

Postitas:

Milline tekk ja padi on teie kolmeaastastel lastel? Minu laps saab varsti kolmeseks ja on hakanud iga päev oma padja üle kurtma – ei taha selle peale pead panna, üritab meie patju endale krabada ja räägib, et tahab suuremat patja. Siiani on tal olnud Familoni Hiphop lastepadi, mis on mõeldud 2-3aastastele ja on üsna lapik. Nüüd otsingi mingit varianti, mis oleks praegusest padjast suurem ja kohevam, aga mitte päris täiskasvanu padja mõõtu. Tekk on tal ka beebieast saati – oleks vaja see ka suurem osta, aga vist on mõistlik osta ka mingi vahepealse suurusega variant? Ja siis on veel see probleem, et nendele suurustele peaks ka voodipesu vabalt saada olema… Ühesõnaga mõtlesin enne ostu sooritamist teiste kogemuste kohta uurida.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.11 13:42; 18.11 13:51; 18.11 18:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu vastus oleks – täitsa tavalised.
Kui minu lapsed beebieast välja kasvasid, hakkasid magama tavalise 150 cm laiuse teki all. Jäi ära jama erisuuruse voodipesuga. Padjaeelistus on ka täiskasvanutel erinev.Vali see, millega laps end hästi tunneb.
Suurt teadust pole siin vaja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu vastus oleks – täitsa tavalised.

Kui minu lapsed beebieast välja kasvasid, hakkasid magama tavalise 150 cm laiuse teki all. Jäi ära jama erisuuruse voodipesuga. Padjaeelistus on ka täiskasvanutel erinev.Vali see, millega laps end hästi tunneb.

Suurt teadust pole siin vaja.

See on ka üks võimalus jah, mida kaalun, et äkki osta selles suuruses tekk ja 50×60 mõõdus padi – lihtsalt mitte liiga kõrge.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.11 13:42; 18.11 13:51; 18.11 18:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ka täitsa tavaline Jyski õhuke vatiinitekk 150×200 ja 50×60 õhem padi. Meie voodis, kui vahel magab kasutab meie kõvemaid ja rohkema täidisega patja ja meil on suur suletekk.
Tekki ta üldjuhul ei tahagi, kuna ajab öösel pealt ära. Tal on ka oma lemmik fliispleed, mis on kas kaisus või külje all.
Voodi on tal pikendatav tavaline voodi, mis on hetkel 130cm peal. Seal hakkas magama 3 aastaselt.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Milliseid aluspükse 3a vajavad. Jope ostmine täiesti raketiteadus.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil ka on pealevõrevoodist tavalisse kolimist olnud kasutusel tavalised 150×200 tekid ja 50×60 padjad. Ära jääb igasugune sobivates mõõtudes voodipesude leidmise teema, ongi mingi hulk klassikalises mõõdus pesukomplekte, mille hulgast siis saab valida iga kord pesivahetuse ajal.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

U just selles vanuses said lapsed tavalise 50×60 padja (võimalikult lameda ja pehme, aga tavalise, mitte enam beebipadja) ja tavalise 150×200 teki (meil on soe, on baikatekk 150X200 või magab üldse tekikotiga). Beebiteki alt hakkasid neil jalad välja kasvama jne. Alguses on hea, vähkrevale lapsele võib teki risti peale panna, läheb kauem enne kui see põrandale väherdakse 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.11 17:48; 18.11 19:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh vastajatele! Ostsin ka tavalises suuruses teki ja padja ära 🙂 Saab ennast ka SUURE inimesena tunda 😉

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.11 13:42; 18.11 13:51; 18.11 18:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

nendega saab pikalt läbi ja ongi palju mõistlikum (suurem valik tekikotte-püüre jms), kui hakata mingi vahepeale suurusega veel jamama. Ma usun, et ta on täna väga uhke, et saab sellise teki-padja nagu emmel ja issil on 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.11 17:48; 18.11 19:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu lapsel on sünnist saati 70×140 mõõtudega tekk. Mõtlesin siis, et saabki kauem läbi ja päris väikesena oli hea murda tekk pooleks ning panna ta sinna vahele, et mõnusam oma voodisse tõsta. Ja lähiaastatel ei jää ka tekk väikeseks. Padi on oma voodis väikelapse padi, aga meie juures magades, siis on 50×60 padi – lihtsalt vähe lapikum kui meie padjad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie ostsime ka teki täiesti tavalise 150×200. Enne magas laps 100×110 tekiga. mingil vahepealsel, a la 100×130 ei näinud mõtet, sets sellega saba ka jälle 1-2 aastat magada ainult. Täispika tekiga tuleb ainult seda vaadata, et kui teil voodi ei ole täispikk, siis täispikk tekk sinna ei mahu :d meie tõmbasimegi pikendatava voodi täitsa lahti ja tegelt ongi mugavam õhtuti istudes raamatut lugeda, kui mõlemad lapsed tulevad kõrvale kuulama

Patja 4-aastasel ei olegi, ei taha. 2-aastasel on jyskist ostetud lastepadi – mitte see täitsa lapik, vaid see, mis nagu välja näeb kõrgem, aga kui pea peale paneb, siis ikka vajub alla. sai see ka 4aastasele ostetud, aga ta viskas järjepidevalt voodist välja ja ei tahagi patja 🙂 Noorem jälle meile kaissu tulles röövis koguaeg mult padja ära 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu lapsele meeldib väga see: https://www.jysk.ee/catalog/product/view/id/71038/s/bella-sulepadi/
Ja suurem tekk. Kõik ok 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Väikelaps Milline padi ja tekk 3aastasele?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.