Esileht Koolilaps milline pakett või telefonikaart lapsele?

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: milline pakett või telefonikaart lapsele?

Postitas:

milline variant teie lapsel esimesena kasutusel oli?
tahaks, et ta saaks vaid helistada ja sõnumeid saata. ei tahaks, et ta end kogemata netti unustab ja. hea oleks ka see, kui operaator limiiti ületades mind teavitaks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.05 19:31; 03.07 08:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

EMT lastepakett. Seal nett ka sees, kui hädapärast vaja on, kuid mahtu ei saa ületada-siis läheb lihtsalt kiirus väga aeglaseks.
Ehk siis \”kogemata suurt netiarvet\” tulla ei saa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on kogu pere peale perepakett. Kuus kulub umbes 20-23 euri. Netti minna ei ole lastel telefoniga lubatud. Paketis on 3 täiskavanut ja 2 last. Üllatusi on muidugi ette tulnud aga üldiselt on kõik kontrolli all.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.05 14:38; 04.07 00:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Enne valimist võrdlesin erinevate operaatorite pakkumisi. Meile oli Tele2 kaart soodsaim.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil ka see.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

valisin lõpuks tele2. elisa tegi küll kõige parema pakkumise, kuid kuna tele2 kõik võrgusisesed kõned on tasuta (meil isa, onud, vanaemad-vanaisad tele2-s) ning minuga emt-s rääkides kõneminuti hind 0,019 senti, siis otsustasime tele2 kasuks. miinimumarve on 2,99.
telefonikaardid on kõigil operaatoritel ikka kohutavalt kalli minutihinnaga.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.05 19:31; 03.07 08:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tele2 perepakett. Internett on kinni pandud, omavahel räägime tasuta. Olen rahul, arved on üsna väikesed.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil ainult kõnekaardid.
Teades (koolis töötades) mismoodi koolilapsed oma mobiile pidevalt unustavad või teistele kasutada annavad, ei tule meie majapidamisse lastele enne ühtegi lepingulist kaarti, kui nad ise tööl käivad.

alustas Simpeli kõnekaardiga, alates 2.klass läks üle Smardile, kuna mul endal ka Tele2 (võrgusiseselt tasuta) ja Smardiga saab ka välimaal rääkida+soodne internetiühendus. Lisaks on pere peale üks tagavara Like kõnekaart, et erakorralises olukorras, nt vanavanemate suvilas vajadusel netiühendus püsti panna.
Keskmiselt laen talle mingi 12¤ umbes kahe-kolme kuu peale (esimene kuu siis kõned, nett tasuta, edasi siis võrgust välja kõned minutihinnaga) ja seni on piisanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tele2 lastepakett, see, mis koos (tasuta) telefoniga. Ise olen ka Tele2 klient.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Meil on kogu pere peale perepakett. Kuus kulub umbes 20-23 euri. Netti minna ei ole lastel telefoniga lubatud. Paketis on 3 täiskavanut ja 2 last. Üllatusi on muidugi ette tulnud aga üldiselt on kõik kontrolli all.[/tsitaat]

Meil sama. Paketti kuuluvad 2 last, ema, isa ja vanaema. Juuni kuu arve oli 19 euri. On ka üllatusi ette tulnud aga väga harva. Netis käiakse arvutiga.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.05 14:38; 04.07 00:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

meil on tavaline odavaim EMT pakett, maksab mingi 1,6 euri kuus. Telefoniks on lapsel minu vana mobla, millelt kustutasin netiseadistused ära, nii et tal puudub igasugune võimalus kasvõi kogemata netti minna. Perekõned on tasuta, sest mul endal on ka EMT.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]meil on tavaline odavaim EMT pakett, maksab mingi 1,6 euri kuus. Telefoniks on lapsel minu vana mobla, millelt kustutasin netiseadistused ära, nii et tal puudub igasugune võimalus kasvõi kogemata netti minna. Perekõned on tasuta, sest mul endal on ka EMT.[/tsitaat]
Mina palusin sellist varianti, et 30 min kõned, 0 sms, 0 internett.
Hiljem katsetasin lapse telefoniga internetti minna ja ikkagi läks. Kuna ma ei saanud sealt kiirelt välja, siis minu katse läks maksma natuke alla 1 eur.
Seejärel otsisin samuti nagu eelkõneleja netiseaded ja kustutasin ära. 7-aastasel lapsel oleks kindlasti soov olnud internetti minna ja loodan nii seda vältida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Koolilaps milline pakett või telefonikaart lapsele?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.