Esileht Ajaviite- ja muud jutud Milline parka talveks?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 41 )

Teema: Milline parka talveks?

Postitas:
Kägu

Millist soovitate

+1
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mulle meeldivad selle firma omad. Eks ta muidugi veits kallis ole, aga ei pea ju igal aastal ostma. https://www.mmi.it/en/xco0113-parka-a-line

+8
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Didriksons ikka. Ükskõik milline, aga Didriksons peab olema 😀

+13
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Emmaljunga!

Emmaljunga!Emmaljunga!Emmaljunga!Emmaljunga!Emmaljunga!

+9
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Just. See on kohustuslik nagu verivorst ja hapukapsas jõuluõhtul.

+10
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mulle meeldivad selle firma omad. Eks ta muidugi veits kallis ole, aga ei pea ju igal aastal ostma. https://www.mmi.it/en/xco0113-parka-a-line

Sepa turult saab samasuguseid tunduvalt soodsamalt.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kasutan teemat ära ja küsin, et millist parkat soovitate sügiseks, et sellega sobiks käia nii tööl kui teatris ja ka lastega õues möllata?

+4
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

See nelja tonnine teile ei sobinud, ostke siis 20€-ne: näiteks see.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

No kurja kui mul on selline raha vedelemas kui selle parka hind, siis ma enam parkat ostma ei hakka. Lisaks ei meeldinud ta mulle. Sama raha eest saab juba ilusama asja.

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina ei osta enne, kui rehvid vahetatud.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Parajumpers

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas parka juba moest ei ole läinud?

+3
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Hakkab peale.. Laske see krdi suvi enne ikka otsa saada.

+11
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

vanasti öeldi et rege rauta suvel

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Nagu midaaa, sul ei olegi veel jõulukingid ostetud?

+9
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

See nelja tonnine teile ei sobinud, ostke siis 20€-ne: näiteks see.

Väga ok kusjuures! Mul nii Didrikson ja see hiinakas ja külmaga oli see hiinakas palju mõnusam. Vihma ja lörtsiga ainult ei sobi.

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kasutan teemat ära ja küsin, et millist parkat soovitate sügiseks, et sellega sobiks käia nii tööl kui teatris ja ka lastega õues möllata?

Teatris ei sobi ühegi parkaga käia :). Lastega õues möllamiseks sobib igasugune.

+7
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Teatris ei sobi ühegi parkaga käia :). Lastega õues möllamiseks sobib igasugune.

Aga rehvivahetuseks ja puu otsa ronimiseks?

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kas valge Didriksoniga ka ei sobi? Ja miks mind miinustatakse???

+2
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Emmaljungaga sobib küll teatris käia.

+7
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Olen lugenud aastate jooksul, et korralikumad perekoolikad ei osta mitte parkat vaid pika villase mantli ja tavaliselt leitakse see ilus ja vähekantud mantel u. 5 Euro eest kaltsukast. Ma ei tea, mis kaltsukates need kaunid mantlid ootavad perekoolikaid kahjuks. Samas pole ka sihtgrupp, ostan korraliku jope, millega pole külm ühistransporti oodata, samas ei riiva kolleegide silma. Kui vaja, siis saaks puu otsa ka ronida ilmselt.

+2
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Need on rasked nagu raudrüüd, ei taha!

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas valge Didriksoniga ka ei sobi? Ja miks mind miinustatakse???

Tänapäeval võib küll kõike teha, aga kui etiketi pärast muretsed siis jope ja teater kokku ei käi. Ammugi mitte selline millega loodad ka mänguväljakul ja koera jalutamas käia.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Lolliks olete läinud oma parka-juttudega või? No millise muu riidega sa käid sügisel vihmas ja poris õues lastega MÖLLAMAS ja siis paned teatriõhtule selga?
Mul on superhea parka sügistalveks – pikk, õige soojustusega, üsna ümber keha, kapuuts ümber pea, mitte lai ja lötakas, ilma suure kunstkarusnaha pahmakata, kapuutsi serv pikalt ette tõmmatav, et lumi ega vihm näkku ei sajaks, vaatad välja nagu tunnelist. Pikendatavad käised üle sõrmede, kaelus tuleb kõrgele lõuani välja, lukk avaneb ka alt, luku peal hõlmaklapp trukkidega, et vesi läbi ei tuleks, tagant lukuga avatav alumine osa, küljetaskud klappidega, mitu sisetaskut. Kaalub väga vähe ja on ka võimalik väikeseks kokku pakkida, kui vaja.
Sellega võin viletsa ilmaga tunde väljas olla (ka lastega möllata), aga pidulikku kohta ma seda selga ei pane (kuigi on valge).
Üks viisakas klassikalise lõikega mantel võiks igal inimesel ikka olla. Kui käid ka harva teatris või muudel üritustel, kus veidi kaunimad riided seljas, siis ega ta ju kulu ka, kestab aastaid.

+1
-2
Please wait...

Postitas:
kirilind2

Helde aeg, see ju lausa kole.
Aga teemaalgatajale, raske soovitada, kui elustiili ei tea. Kas käid palju väljas, või oled autoinimene või sõidad rattaga. Kas kasutad ühistransporti, elad maal või linnas. Need kõik määravad ka riideeseme.

+1
-2
Please wait...

Postitas:
kirilind2

Nii vähesteks asjadeks peabki sobima? Aga lumelükkamiseks, lehmalüpsmine, küttepuude toomine… jne. Ega siis nendeks puhkudeks eraldi parkat osta.

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ise parkat ei kanna, aga mõlemad teismelised said eelmiseks talveks Elvine parkad. http://www.elvine.se. Kasutatav materjal nagu DuPont kangas on kultusparkas omast hoopis kvaliteetsem.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

See 20 eurone on igal juhul ilusam parka, kui see 5000 eurone. Kes küll ostab sellist õudust 5000 euro eest, peaks ikka püstihull olema.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Hakkab pihta jälle see jõleparkade teema..Miks te ei või endale norm jopet osta??

+4
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Hakkab pihta jälle see jõleparkade teema..Miks te ei või endale norm jopet osta??

Mul on joped ka, ega üks ei sega ometi teist. Parkaga on vastikute ilmadega palju mõnusam – see on pikem, saab end tuule, lörtsi ja lume eest korralikult kookonisse tõmmata, taguots ja reied püsivad kuivad ja soojad, kui vaja istuda, siis pole pepu külma pingi peal.
Ilu poolest jätab ta mu üsna ükskõikseks, peaasi, et on nii väljast kui seest korralikest materjalidest ja funktsionaalne.

+1
-1
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 41 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Milline parka talveks?