Esileht Ajaviite- ja muud jutud Milline peaks olema õpetaja riietus?

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Milline peaks olema õpetaja riietus?

Postitas:
Kägu

Uuest veerandist sain tööle ühte pealinna kooli, et asendada lapsepuhkusele siirdunud matemaatikaõpetajat, ise olen alles tudeng, niiet reaalset õpetamiskogemust pole ja ei oska ette kujutada, milline oleks klassi ees olemiseks sobilik riietus.

Ootan teie asjalikke nõuandeid.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

RE: Milline peaks olema õpetaja riietus?

Mulle räägiti ülikoolis,et pruun värv pidi klassi ees hästi mõjuma:) Rahustav ja samas range:) Kõik on lubatud, mis ei ole liiga väljakutsuv, paljastav. Teksad on täitsa ok, aga sinna juurde võiks viisakas pluus või kampsun olla:)

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Korrektne eelkõige.
Midagi nagu kontoririietus st kas viigipüksid + pluus, seelik+pluus, kui soovid, siis vest või pintsak või boolero vms juurde. Sobivad enamasti ka ühevärvilised (must, tumesinine), mitte kulutatud vms teksapüksid ja polod, kampsunid jne.

Mitte üliliibuv, mitte ülisuure dekolteega, mitte neoonvärvid.

Aga juurde mõni efektne lisand(sall, rätik, kaelaehe, rinnaehe) vms on alati hea.

Kui koolis on õpilastel koolivorm, siis õpetajatelegi tavaliselt konservatiivsemad nõudmised.

Ütlematagi selge, et puhas ja terve, eks 😉

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Midagi sellist: http://uponamidnightdreary.com/wp-content/uploads/2011/09/long-gothic-velvet-dress.jpg
või siit need pikemad versioonid:
http://www.carmenyuen.com/blog/blogpics/080701_kera3.jpg

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minule meeldib kostüüme kanda. Seelik ja bleiser, püksid ja bleiser, ei meeldi, kui pluusiks on T-särk. Pluus ikka paistku kaelusest. Muidugi – olen ilmselt sinust vanem ja tüsedam ka. Edu!

0
0
Please wait...

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Milline peaks olema õpetaja riietus?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.