Esileht Kodunurk Milline pesupulber peseb pesu puhtaks?

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: Milline pesupulber peseb pesu puhtaks?

Postitas:

Olen seni kasutanud Arieli pesupulbrit. Pesu peseb väga hästi puhtaks aga selle lõhn on nii vänge. Proovisin Mayeri pesupulbrit kui ka pesugeeli. Lõhnatu aga pesu nii hästi puhtaks ei pese kui Ariel.
No siis proovisin need Persil-i kapslid ära. Need ka nii vänge lõhnaga. Ma ütleks, et hullem kui Ariel.
Milline on siis hea pesupulber mis ei oleks väga kallis, peseks pesu puhtaks ja oleks suhteliselt lõhnavaba?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui tahad just pulbrina, siis kindlasti Bio Est. Ei haise ja peseb hästi.
Mulle pigem meeldivad viimasel ajal pesugeelid. Musti riideid pesen mustale mõeldud Persiliga ja teisi vedela Bio Estiga.

Ja märkasin mõni nädal tagasi Maximas lääne turu jaoks toodetud Arieli. Ei olnud teiste pesuvahenditega ühes riiulis, oli seal kampaaniatoodete juures. Ehk on seda praegugi. Selle tunned paki järgi ära, hoopis teistsugune kui Ida-Euroopa jaoks toodetud Arielid. Peseb väga hästi ja ei lõhna niiviisi. Mul vahel mõni Saksas käiv tuttav toob seda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.07 20:28; 03.07 01:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei saa ka pesu muuga puhtaks, kui Arieliga. Lõhna ei kannata ja seepärast toob abikaasa seda Soomest. Seal on see nö Lääne turulemõeldud pulber. Kasutan Sensitive oma, see hea ja lõhnatu 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]K Selle tunned paki järgi ära, hoopis teistsugune kui Ida-Euroopa jaoks toodetud Arielid. Peseb väga hästi ja ei lõhna niiviisi. Mul vahel mõni Saksas käiv tuttav toob seda.[/tsitaat]
Kuidas selle ära tunneb?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Anonymous

persil sensitive’i kasutan juba aastaid ja olen kõik plekid välja saanud. väga vingetele plekkidele olen aegajalt vanishit lisanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]o-o-o kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Kuidas selle ära tunneb?[/tsitaat]

Kui meil müüdavad on suht valge pakendiga ja peal kirjas ka mingi värske lõhna jutt, siis sellel teisel lõhna ka pakendil üldse ei reklaamita. Ja pakend on lilla või roheline pappkarp.

Pane google otsingusse Ariel Actilift ja tulevad need rohelised ja lillad pakid piltidel.

Ja kui keegi on saksast tulemas autoga ja toob, siis peab selle tõesti ka Saksamaalt ära ostma. Poolas on juba meie tavaline Ariel.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.07 20:28; 03.07 01:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimasel ajal kasutan säästu pulbrit. Odav ja peseb täiesti normaalselt. Isegi mu laste riided on puhtad ilusti ja ei mingit lõhna.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.07 00:16; 04.07 10:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Viimasel ajal kasutan säästu pulbrit. Odav ja peseb täiesti normaalselt. Isegi mu laste riided on puhtad ilusti ja ei mingit lõhna.[/tsitaat]

Müüakse säästumarketis või nimetus säästu?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen vist pea kõike proovinud ja kõige paremini peseb puhtaks Neutrali pesugeel (ilmselt siis pulber ka). Plekieemaldusvahendit ei olegi vist enam kasutanud peale seda ja laste riietega ju ikka juhtub, et plekid ka. See, et haisu pole ja allergikutele ka sobib, on küll ainult boonus selle juures.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Müüakse säästumarketis või nimetus säästu?[/tsitaat]Konsumis müüakse ikka Säästu asju.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.07 00:16; 04.07 10:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Stockmannis on ka lillat/rohelist värvi Arieli.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Stockmannis on ka lillat/rohelist värvi Arieli.[/tsitaat]

olen ehk tundlik lõhna suhtes, aga seda haisu tundsin ka lilla paki omal. Ise kasutan Neutrali ja BioEsti

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

OMO pesugeel – pikkujätti, sisaldab ka plekieemaldajat, aastaid juba ainult seda kasutan. Prismas ja Konsumis täitsa olemas, ca 6 eur, 30 pesukorda
http://www.google.ee/search?q=omo+pikkuj%C3%A4tti+color&bav=on.2,or.r_qf.&bvm=bv.48705608,d.bGE&biw=1920&bih=908&um=1&ie=UTF-8&hl=et&tbm=isch&source=og&sa=N&tab=wi&ei=MFvVUbXSMKGn4gSdmYCQCA#facrc=_&imgrc=zE4bcuuEoN-dZM%3A%3BVi3oGRgJTeDq3M%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.kauppahalli24.fi%252Fmedia%252Fcatalog%252Fproduct%252Fcache%252F1%252Fimage%252F9df78eab33525d08d6e5fb8d27136e95%252F2%252F2%252F2297.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.kauppahalli24.fi%252Fkodinhoito%252Fpyykinpesu%252Fomo-pikkujatti-color-730ml%3B1440%3B1440
pilt ka

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mayeri pesugeel ja kui pleki peale enne masinasse panekut veel suts geeli panna, siis on pesu puhas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )


Esileht Kodunurk Milline pesupulber peseb pesu puhtaks?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.