Esileht Kodunurk milline pliit ja ahi?

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: milline pliit ja ahi?

Postitas:

Seni olnud keraamiline, pliidiplaadil suurem keeduala enam ei tööta, ahju soojendamine võtab ca tunni st tagumine aeg oleks need välja vahetada. On Candy omad ja vastu pidanud (kõigest ) 8 aastat.

Aga uute valik on meeletu, igal asjal on omad nüansid, hinna ja kvaliteedi suhe, mingid ebamugavused ilmnevad alles kasutamise käigus ja millele ei oska esialgu üldse tähelepanu pöörata.

Kas keegi on hiljaaegu endale soetanud induktsioon pliidiplaadi + ahju ning oskab kogemusest soovitada?
Või vastupidi, mida kindlasti vältida.

Ma omadest kogemustest võin nt öelda, et Candy kodutehnikat ei soovita vaenlasele ka mitte 😀

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.09 10:38; 21.09 12:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma omadest kogemustest võin nt öelda, et Candy kodutehnikat ei soovita vaenlasele ka mitte ????

Candy`t ma ei tea, aga minu kogemus ütleb, et pärast 2010a toodetud kodutehnika ei töötagi enam 30anagu vanasti. Asjad peavad katki minema, raha liikuma ja tarbimine hoogustuma.
Ja konkurendid ju üksteise tagant päris tihedalt luuravad, et üks ei teeks palju paremat või viletsamat asja kui teine.
See selleks.

Aga sinu puhul ma alustaks hoopis sellest, et tõmbaks pliidi kõrval olevale mööblile ühise töötasapinna ja pliidiplaadi ostaks uputatava. Võibolla annab kuhugi isegi mingi kitsa käterätiriputiga kapi juurde teha?
Eraldi ahi ja pliit garanteeribki selle, et saad neid ükshaaval vajadusel vahetada.
Ja reeglina on integreeritavate asjade valik ikkagi parem, kui kogu kupatus korraga; samuti saad ise seda või teist eelistada. Nad ei pruugi üldse sama firma nimegi kanda.
Mida osta või mida eelistada – maitse asi. Valik on meeletu ja pekki lähevad nad 10a-ga kõik.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.09 10:52; 21.09 15:29; 26.09 18:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänan vastuse eest, mul ongi nad integreeritavad, mõlemad tahaks lihtsalt välja vahetada.

Eks ta ilmselt nii on jah, et vastupidavaid asju pole otstarbekas toota, aga mingi kvaliteedi vahe vast ikka on.

Seda ma räägingi ju, et valik on meeletu 😀

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.09 10:38; 21.09 12:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seda ma räägingi ju, et valik on meeletu ????

Siis teegi omale meeldivatest nimekiri, käi vaatamas ja osta ära.
See, mis endale kõige rohkem meeldis on ikkagi palju parem, kui see, mis mingile perekoolikale meeldis.

See on nagu autodegagi, osta see, kus end kõige paremini tunned. Ülivastupidav, kõva või hea pole neist täna enam ükski.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.09 10:52; 21.09 15:29; 26.09 18:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on 10 aastet vana keraamiline Electrolux. Olen siiani rahul. Kõik töötab.tavaline, mitte integreeritav.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Osta Candy või Beko. Imehead innad ja suurepärane väljanägemine. Teiste eest maksad lihtsalt oluliselt rohkem ja uuendad samamoodi nagu olemasolevat.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on 10 aastet vana keraamiline Electrolux. Olen siiani rahul. Kõik töötab.tavaline, mitte integreeritav.

Sama siin. 14 aastat vanad Zanussi seadmed ja kordagi pole tarvis olnud midagi parandada. Küll integreeeritavad.

Üldse olen meie konkreetsete seadmetega rahul. Mis mulle meeldib: nupud pliidi soojuse reguleerimiseks. Lihtne ja lollikindel. Digiplaatidel on mingi pidev jama, kes ei oska kasutada, kel läheb lapselukk peale ja ei osata maha võtta jne. Meeldib, et ühel pliidirõngal on kiirsoojendus kui nupp lõpuni keerata ja siis veel nagu nõksuga üle. Vastupidav on olnud, see meeldib. Kui pliidiplaat korralikult ära puhastada ja mikrokiudlapiga läikima lüüa, on kaugemalt vaadates nagu uus. Lähemal vaatlusel muidugi on kriipsukesi näha.

Ahi on ka igati lollikindel ja mugav kasutada. Meie 45cm laiusesse nõudepesumasinasse mahub rohkem nõusid kui mu õe 60cm laiusesse Candysse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma omadest kogemustest võin nt öelda, et Candy kodutehnikat ei soovita vaenlasele ka mitte ????

sõltub vist tehnikast. meie Candy pesumasin pidas vastu 17 pikka aastat.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole mingit mõtet võrrelda 10+ aastaid vanu seadmeid tänapäeval toodetava tehnikaga. Nagu mulle äsja remonditöökojas öeldi – enam pole need ajad. Nt Boschi kohta oli jutt, et 5 aastat tagasi tulid veel korralikud masinad, nüüd ainult kallimad. Kvaliteet olla viletsaks läinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nagu mulle äsja remonditöökojas öeldi – enam pole need ajad.

Ma arvan, et iga vähegi mõtlev inimene, kes vanaema vända või jalaajamiga täiesti töökorras Singeri õmblusmasinat näinud on, saab sellest isegi aru.
Pärast elektripirni leiutamist olid isegi need sellised, et ei põlenud kunagi läbi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.09 10:52; 21.09 15:29; 26.09 18:10;
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Kodunurk milline pliit ja ahi?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.