Esileht Ajaviite- ja muud jutud Milline poekett on kõige rohkem vegan?

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: Milline poekett on kõige rohkem vegan?

Postitas:
Kägu

Ei taha lihalõhna jne

0
-8
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei taha lihalõhna jne

Nõukaajal olid aeg-ajalt enamik toidupoed sellised ja samamoodi muidugi 90ndate alguses.

+17
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Pakun, et külasta näiteks Kwangbok Area Shopping, P-Korea.

Seal pilt selline:

…ja mitte midagi ei haise.

+14
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Olen enam kui kindel, et kui peaks mingi katastroof või nälg tulema, siis need veganid on esimesed kõigesööjad 😀
On ka paar eksperimenti sel teemal tehtud, kahjuks ei leia seda lehekülge telefoniga enam üles

+5
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Olen enam kui kindel, et kui peaks mingi katastroof või nälg tulema, siis need veganid on esimesed kõigesööjad

Pigem muutuvad sellises olukorras lihasõbrad veganiteks, sest liha on pigem luksus. Sellistes kogustes liha pole tavaline inimene varem süüa saanud, kui nüüdisajal.

Aga tõsiasi on see, et näljahäda veganlus on väga tervist laastav mõlema elustiili harrastajatele. Egas muidu seda näljahädaks peeta. Toitu lihtsalt pole. Ei tofut ega sealiha. Kõik närivad puukoort.

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Olen enam kui kindel, et kui peaks mingi katastroof või nälg tulema, siis need veganid on esimesed kõigesööjad

Pigem muutuvad sellises olukorras lihasõbrad veganiteks, sest liha on pigem luksus. Sellistes kogustes liha pole tavaline inimene varem süüa saanud, kui nüüdisajal.

Aga tõsiasi on see, et näljahäda veganlus on väga tervist laastav mõlema elustiili harrastajatele. Egas muidu seda näljahädaks peeta. Toitu lihtsalt pole. Ei tofut ega sealiha. Kõik närivad puukoort.

või otsivad ka veganid tõuke. 😉

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kahtlen. Meie kliimas saab tõuke soojal ajal leida. Seega suvi nii näljahäda polekski. Aga talvel on küll vaid puukoor ja männiokkatee. Loomne ehk oleks vanad nahast pastlad, kui kellelgi suvisest laulupeost alles jäid 😛

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kahtlen. Meie kliimas saab tõuke soojal ajal leida. Seega suvi nii näljahäda polekski. Aga talvel on küll vaid puukoor ja männiokkatee. Loomne ehk oleks vanad nahast pastlad, kui kellelgi suvisest laulupeost alles jäid 😛

olgu, olgu, kui tõuke pole, siis õpime hädaga väiksemaid loomakesi sööma. 😉
algul lähevad loosi lemmikud ja seejärel ka kõik teised, keda kätte saab.
vanad pastlad jäävad selleks puhuks, kui enam jahti pidada ei jaksa.

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Olen enam kui kindel, et kui peaks mingi katastroof või nälg tulema, siis need veganid on esimesed kõigesööjad 😀

On ka paar eksperimenti sel teemal tehtud, kahjuks ei leia seda lehekülge telefoniga enam üles

Olen vegan, ning loomulikult on see nii. Kui oleks ikka tõeline näljahäda, siis ma sööks sinu ka ära. Kõik läheksid vardasse, ainult enda vanemad ja lapsed jätaksin ellu. Sellega on ainult see pisiprobleem, et meil ei ole praegu Eestis päevast päeva näljahäda seega pole põhjust nalja pärast kedagi (loomi) tappa.

+5
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Olen vegan, ning loomulikult on see nii. Kui oleks ikka tõeline näljahäda, siis ma sööks sinu ka ära. Kõik läheksid vardasse, ainult enda vanemad ja lapsed jätaksin ellu. Sellega on ainult see pisiprobleem, et meil ei ole praegu Eestis päevast päeva näljahäda seega pole põhjust nalja pärast kedagi (loomi) tappa.

Oma mehe aeksid ka vardasse, lihtsalt uudishimust sest vanemad ja lapsed säästad. Tädi Maimu ja onu Heino ka praeksid ära? Väga huvitav tglt.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

“Veganid suruvad oma vaateid peale”. Pole ühtki teemat näinud siin mitte kunagi, kus veganid omnivoore mõnitaksid. Hetkel aga kolm teemat üleval, kus omnivooridele veganid kuidagi rahu ei anna.

Mul endal omnivoorina on piinlik. Ela ise ja lase teistel elada!

+6
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

“Veganid suruvad oma vaateid peale”. Pole ühtki teemat näinud siin mitte kunagi, kus veganid omnivoore mõnitaksid. Hetkel aga kolm teemat üleval, kus omnivooridele veganid kuidagi rahu ei anna.

Mul endal omnivoorina on piinlik. Ela ise ja lase teistel elada!

on sellised kenakesed jah.
tühja see ema mure, kui teismelised veganid vanaema kurjategijaks tembeldavad
või kui “liha lõhn” kaupluses ületamatuks probleemiks kuulutatakse.

inimesi igasuguseid, nii omnivooride kui veganite hulgas.

+2
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mine turule, seal on lihasaal eraldi (Balti jaama turul täiesti eraldatud)

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mine turule, seal on lihasaal eraldi (Balti jaama turul täiesti eraldatud)

veel parem on kasutada e-poe teenuseid, ei mingit lõhna.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Hetkel aga kolm teemat üleval, kus omnivooridele veganid kuidagi rahu ei anna.

Ära ela oma prekooli “teemades” ainult.

Kui siin on nii, et veganid rahu ei anna, siis see järelikult on põhjendatud.
Rahval hakkavad nad lihtsalt oma kisaga juba üle viskama.

0
-1
Please wait...

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Milline poekett on kõige rohkem vegan?