Esileht Beebi ja mitmikud Milline probiootikum on beebile parim?

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Milline probiootikum on beebile parim?

Postitas:

Ma ei ela Eestis ja mul on hirmsate gaasivaludega beebi. Igal 6htul oleme terve perega ahastuses. Arstide jutu järgi on koolikud ja ega teha nagu väga midagi ei saa, ajaga lähevad ise üle. Ta peab saama ka D-vitamiini ja rauatilku, need on vajalikud ja ära jätta ei saa. Ma ei tea, kas need on süüdi k6huhädades (rauatilgad kindlasti teevad olukorra hullemaks), aga midagi ei ole parata.
Siin on apteegis beebidele saada täpselt ühte sorti probiootikume, mingid kuramuse hirmkallid tilgad, mille 5 ml maksab 16 eurot. Neid juba anname, kasu pole ikka eriti midagi. Igasugu Espumisanid ja Sab Simplexid on proovitud, null kasu.
Ma olen perekooli lugedes aru saanud, et Eestis on apteegis kohe lai valik igasugu probiootikume beebidele ja m6tlesin, et lasen kodustel endale pakiga saata, tahavad nagunii j6ulupakki saata. Ei tea, kas Eestis on ka sellise kirvehinnaga? Kas need on sellised ravimid, mida v6ib rahumeeli ilma arstiga konsulteerimata anda igale beebile v6i peab ikkagi arst need välja kirjutama? On need k6igile ohutud?
Kui jah, siis milline probiootikum on teie beebit k6ige efektiivsemalt gaasivalude vastu aidanud ja kaua aega kulus, kuni m6juma hakkas? Millist soovitaksite ja millist mitte?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.12 18:09; 06.12 17:11; 07.12 00:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Reladrops probiootikumi tilgad, üsna kohe läks hulga paremaks. Need tilgad aitasid meid väga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ReLaDrops ise ütleb, et märgatav toime 2ndl pärast. Mina hakkasin kohe sünnist andma järkjärgult kogust suurendades. Kõht valutas beebil ainult sooletegevuse käima hakkamiseni. Siis tegin weleda kõhuõliga kõhule ja talla alla massaaži ja soojendasin fööniga teda. Kas beebi tuli keisriga? Kas rinnapiima saab? Kui keisriga ja rpa peal, siis kindlasti anda baktereid sünnist alates. Muul juhul ka, annab tugeva immuunsuse ja hea seedimise. Mina uurisin eri tooteid ja ostsin lisaks reladropsile veel compliflora baby tilku ( hästi vähe pudelis sees) ja netist tellisin pulbrina bio-kult infantis. Põhimõte on anda lai valik bakteritüvesid. Lugesin raamatut Good gut. Soovitan!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.12 13:23; 06.12 21:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Keisriga laps jah ja sügavalt enneaegne ka veel. Rinnapiima saab, ise rinnast ei söö, pumpan välja ja sööb pudelist. D-vitamiini ära jätta ei julge, ta saab nagunii enneaegsuse t6ttu 1000 ühikut, tavalised beebid saavad 500. Päikest pole praegu eriti v6tta. Eile käisime arstil, lubati vähendada rauatilkade kogust poole v6rra. Vahepeal olime korra haiglas ja seal ta paar päeva ei saanud ravimeid, nii vähese ajaga muutusi polnud, ikka 6htuti k6huvalud. Kurat noh, mul on närvid täiesti läbi, misasja ma teen? Eile jälle nuttis mitu tundi ja ei saanud 6igel ajal süüa. Tal käib nii, et kui k6ht parajasti jupsib, siis nii kui lonksu v6tab, teeb k6ht mull-mull-koll-koll ja laps pistab lohutamatult röökima. Absoluutselt ei saa süüa siis. L6puks on k6ht jube tühi, aga sööma hakata ei saa, jääb siis ükskord lutiga pooluniseks, siis on rahulik ja pistab poolmagades tagantjärgi k6hu täis. See 6udus kestab juba 3 kuud. Otsa ka ei saa. 🙁

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.12 18:09; 06.12 17:11; 07.12 00:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks pudelist söömine ongi suure voolu tõttu üks suur õhu ahmimine koos toiduga. Peaks uurima, kust saaks ekstra pisikese avaga lutti toitmiseks. Nr.1 ava on vähemalt Avent lutil küll nii suur, et imik kääksub süües. See on mu meelest suur tegur. Eks tuleb siis hoolsalt krooksutada peale toitmist ja tund peale toitmist kui magu tühjem ja mull paremini väljub. Kõhumassaaž õliga ringjalt päripäeva nii et külje pealt ka- hästi laialt ringid. Põlved üles tugevalt vastu kõhtu. Siis soe riietus meriino hästi soojendab. Mina juuksefööniga olen ka masseerinud, millel hari otsas, hea soe ja jõurab. Ja oma kõhu peale võtta kõhuli nahk-naha kontakti ka rahustab ja aitab suruda sooltest gaase välja. Riitsinusõli lapp soojaks ja kõhule ka toimib.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.12 13:23; 06.12 21:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lihtsalt igaks juhuks mainin, et ravimite saatmine postiga on keelatud..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh info eest. Ma nüüd guugeldasin seda Reladropsi ja näen, et see sisaldab täpselt sedasama lactobacillust, mis need tilgad, mida siit ostsin ja mis ei ole üldse aidanud. Nii et seda pole m6tet lasta saata. Gefiluse tilkades näikse mingi teine tüvi olevat, äkki siis need.
Probiootikumid klassifitseeruvad minu teada toidulisanditeks, mitte ravimiteks. Ma olen mitu korda postiga endale probiootikumikapsleid lasknud saata, pole kunagi probleemi olnud, vast neid siis ikka tohib? Igasugu netiapteegid on ka ju olemas, kui postiga ravimeid üldse saata ei tohi, kuidas need siis toimida saaksid? Ma pakun, et äkki mingeid psühhofarmakone ja narkootilise toimega ravimeid ei tohi?
Lohutav on lugeda, et teistel ka sarnaseid olukordi on olnud. Ma olen üsna isoleeritud siin oma titega, arstid muidugi ei ütle, et ära D-vitamiini anna. Praegu tal muidugi mingit puudust vereproovidega välja ei tuleks, sest ta ju saab oma vitamiinikoguse iga päev. Aga siin on nii, et profülaktikas saavad k6ik beebid D-vit. terve esimese eluaasta. Ma ei tea, kas minu oma peab ka terve aasta topeltannuse saama, eks järgmine kord küsin, aga igatahes k6ik lapsed seda siin saavad, muidu ähvardavad rahhiidiga. Juba haiglas olles hakkas saama.
D-vit ei ole mingi 6liga segatud, see on tablett, mis lahustatakse vedelikus, mina siis lahustan piimas, nii et 6lisid ei saa süüdistada. Uurisin järgi, kaks tootjat on veel, eks proovime siis m6nda muud marki. Lutt ongi väikese avaga, Nuk Air System, 0-6 kuud, k6ige väiksem, mis toodetakse, m6eldud vist tegelikult tee andmiseks. Seda soovitati juba haiglas. Masseerinud olen, k6huli rinnal olla ta väga kaua ei kannata, on teine juba 6ppinud pead t6stma, istub seal nagu sfinks, vahib ringi ja varsti hakkab protestima. Me oleme end siin juba oimetuks pusserdanud igal 6htul, mitte miski ei aita, ainult luti suhu pistmine rahustab veidi…
Täna toimus jälle röökimismaraton, nii et ma nüüd ka otsustasin proovida, mis saab kui nädala jagu D-vit ei anna. Kui seda ravimit peab terve aasta v6tma, siis nädalaks ära jätmisega vast ei juhtu midagi. Millal see 6udus küll ometi l6peb???

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.12 18:09; 06.12 17:11; 07.12 00:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina hakkasin ise b-vitamiini vltma, lugesin kuskilt, et b-vit puudus pärsib sooletegevust. Ja kui sünnitusel saadud naerugaasi, võib puudus tekkida. Ei tea, kas aitas, aga paar-kolm päeva hiljem hakjas asi paranema. D-vit annan gefiluse oma. Lisaks oma menüü – hetkel ei söö õuna, pirni, tsitruselisi, rõõskoort, ja paljusid köögivilju. Proovinneid uuesti, kui laps 2k.

Panen last palju kõhuli, korralik krooksutamine, õhtuti hoian pikalt oma kõhul, võimlen tema jalgadega.

Päeval pole üldse enam probleeme, öösiti veel esineb aegajalt jama, aga juba on ka öid, kui magab kohe peale söömist edasi ???? Laps 1k.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lugesin raamatut Good gut.

et nagu pealkirjast ei taibanud juba ära, kuhu su rahake kaduma hakkab…

Lihtsalt igaks juhuks mainin, et ravimite saatmine postiga on keelatud..

ahah, tore teada, me siis ei saada, aga kas paar tilka muid olluseid ikka tohiks su lahkel loal?

ja üleüldse, jälle unustab beebiema küsida, et mida mille jaoks ta laps tegelikult vajab, ja äkki ei bvajagi?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Beebi ja mitmikud Milline probiootikum on beebile parim?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.