Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Milline rasedustest on kõige parem?

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Milline rasedustest on kõige parem?

Postitas:

Vaatan, et siin kõik teevad aga agarasti rasedusteste ning kindlasti on sõelale jäänud ka mingi valik, mis on kõige parem. Tahtsin küsida neilt, kellel on õnnestunud siis triibud kätte saada. Millise tootja test hakkab kõige varem näitama või on nad kõik ühesugused?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina usun, et KÕIGE parem rasedustest on see, mis mulle kahte triipu näitab 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

First Signal pulktest on väga hea. Näitab ilusti 11 DPO. After 10 plaattestist oli igatahes tundlikum minu puhul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

MInu lemmikud olnud After 10 ja Biocard ning kindlasti plaattestid. Millegipärast on Biocard eriti jäänud nagu selliseks KINDEL värk.
Kindlasti ei soovita Kaigertit ega Apotheka logoga teste (sama firma peaks olema). Mul jäänud mulje, et nendega kuivamistriipe kõige rohkem.

Kogemused viimasest 9 aastast, teste teinud selle aja jooksul ehk umbes 40-50 kandis. Positiivseid teste olen saanud ainult põhjusega. Üks Kaigert tõenäoliselt näitas kuivamistriipu, sest kuigi olin rase, siis testitegemise hetkel poleks tohtinud veel test näidata. See siis oli hiljem kujunenud arvamus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

1st signal näitaa mul tugevat triipu, kui samal ajal tehtud innovacon ja after10 näitasid ime-ime 6rna triipu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hee, naljakas teema. Nagu teeks test su rasedaks. Tegelikult on nii, et kui sa oled rase, siis oled rase ka \”kehva\” testiga 😛
Ja kui sa rase ei ole, siis näitavad kõik testid seda juba õige varakult!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Milline rasedustest on kõige parem?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.