Esileht Beebi ja mitmikud Milline rauasiirup päriselt mõjub?

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Milline rauasiirup päriselt mõjub?

Postitas:

Palun abi! Arst määras minu 11-kuusele lapsele Ferrum Lek rauasiirupi, mille võtmine on meil väga vaevaline ja suure nutuga. Otsin mingit muud rauasiirupit, mille abil rauasisaldus veres on ilusti tõusnud. Plussiks oleks, kui see ei sisalda etanooli ja aspartaami.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.07 09:23; 11.07 12:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu lapsel aitas rauasprei, mida müüakse Apothekas. See oli ka ainuke, mida ta oli nõus tarbima, ferrum lek talle ei maitsenud ja ei olnud nõus võtma. Endale ka siirup ei maitse, tablettide vastu pole midagi (rase, aga raud madal).
Päevas korra andsin talle ka Põnn köögiviljapüreed veiselihaga. Suvel annaks juurde maasikaid, talvisel ajal panin pudru peale maasikamoosi.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas Nõgeli lastesiirupit on keegi proovinud? Kirjelduse järgi tundub see sobiv olevat.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.07 09:23; 11.07 12:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Maltofer on hea preparaat. See on Soome apteekides käsimüügis. Selle saamiseks peab Eestis eraldi taotluse tegema (asjaajamine võtab paar nädat), lased tuttavatel Soomest saata või käid ise Soomes järel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma ei teadnudki,et Ferrum Leki on ka siirupina:O.Ma pidin raseduse ajal vötma neid tablette,peale 2.tabletti vahetasin teise siirupi vastu,sest Ferrum Lek pani köhu kinni.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida iganes sa annad, rauda võetakse c vit.-ga. Seda sageli arstid ei ütle…Mõjub kiiremini ja paremini.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Beebi ja mitmikud Milline rauasiirup päriselt mõjub?