Esileht Ilu Milline rinnahoidija

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Milline rinnahoidija

Postitas:
Kägu

Tere!
Kas keegi oskab soovitada, millise lõikega rinnahoidija valida, kui pidevalt on probleem, et rindade keskelt hõõrub ära. Tihti torkavad traadid ka rinda. Tundub,justkui oleks mu rindade keskmine osa kehast kõrgem. Absoluutselt ebamugavad on seljas :(. Mõõtudelt pole ma just eriliselt suur, nii 85 b keskmiselt.

Tänan , kes oskab head nõu anda 😉

Please wait...
Postitas:
Kägu

Proovi sellist lõiget, millel traadid rindade vahel jäävad madalale. Ma ei oska eriti hästi seletada, mida ma täpselt mõtlen, aga ehk saad aru, mida ma selle all mõtlen. Osadel rinnahoidjatel on rindade vaheline osa päris kõrge ja siis ka traadid ka pikenevad keskossa, teistel aga jällegi seda keskmist osa praktiliselt ei ole. Tavaliselt on need sellised rinnahoidjad, mis käivad eest kinni mitte tagant, aga kui sulle sellised ei meeldi, siis tavalisi on ka, lihtsalt peab vaatama, kuidas see keskosa välja näeb.
Näiteks sellise https://neimanmarcus.scene7.com/is/image/NeimanMarcus/NMI1MQ4_01_m?&wid=400&height=500 asemel proovida seda https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn%3AANd9GcR6X4lnozhy15-2fybv6IftDFkO8SgalO5R6a32DYiWAse-SWVk 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ilma traadita

Please wait...
Postitas:
Kägu

Oled sa kindel, et on õige suurus rinnahoidja? 85B viitab, et sa ei ole ka just sale. Võibolla kannat liiga kitsast rinnahoidjat, mis surub rindade vahele väikese täiendava voldi ja see hõõrubki siis rinnahoidjad ära? Proovi 90B või 90 A.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Oled sa kindel, et on õige suurus rinnahoidja? 85B viitab, et sa ei ole ka just sale. Võibolla kannat liiga kitsast rinnahoidjat, mis surub rindade vahele väikese täiendava voldi ja see hõõrubki siis rinnahoidjad ära? Proovi 90B või 90 A.

Kust ta selle 90A leiab, on küsimus. 80A ja eriti 85A on juba tuumateadus. Mis firmadel on?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kust ta selle 90A leiab, on küsimus. 80A ja eriti 85A on juba tuumateadus. Mis firmadel on?

Rinnahoidja peab olema kehale sobiv. Kust ta leiab, on tema probleem. Lahendus on ka kaalust alla võtta, kui kere on liiga jäme.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

90A on nt Lindexis olemas. Isegi valikut on.

Please wait...
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Esileht Ilu Milline rinnahoidija