Esileht Beebi ja mitmikud Milline soojakott kevadeks beebile?

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Milline soojakott kevadeks beebile?

Postitas:

<p style=”text-align: left;”>Tere!</p>
Mul on aprillis sündimas esimene beebi.

Tahaksin osta soojakoti, mis sobiks nii turvahälli kui ka vankrisse.

Millist soojakotti soovitate, et beebi üle ei kuumeneks aga samas tal seal sel perioodil külm ei hakkaks?

Aitäh vastajatele!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ostsin oma aprillilõpu beebile Voksi Sky Lighti. Easygrow Lite+ on ka variant, toetusin oma valikus sellel postitusel.

Valisin Voksi mõttega, et saab pikendada ja pikemalt kasutada, paljud vastsündinut soojakotid ei ole pikendatavad ja päris üheks hooajaks ei tahaks asju osta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei ostaks üldse talle turvahälli soojakotti. Tõenäoliselt kasutad seda ainult korra haiglast koju tulles – kus sa ikka plaanid sellise 1-2kuuse beebiga nii palju ringi sõita? Kohe on suvi ukse ees, isegi kui ei ole megasoe, siis ka +15 ei nõua mingit soojakotti – lapsele peale kampsun + tekk. sama tegelikult vankriga – kui ei taha kombet, siis pigem puuvillane magamiskott, jahedamaga saba alati teki peale panna. Mul endal sünnib laps aprilli lõpp/mai alguses ja üldse ei lähtu samadest kriteeriumitest nagu sügisel sündinud lapsega.

 

Alati on olemas tekk, mida kasutada peale panekuks, samas kui paksust soojakotist kihte eemaldada on raskem. Ei tasu olla kinni vahendites, millest räägitakse sügisel-talvel. Kevad-suve lapsega on teised reeglid

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aprillis sündivale beebile pole tõesti turvahälli soojakotti vaja. Minul oli EasyGrow Lite soojakott. Pikendatav. Oleks saanud küll turvahälli ka panna, aga soojal ajal pole lihtsalt vaja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Beebi ja mitmikud Milline soojakott kevadeks beebile?