Esileht Hobinurk Milline spaa Pärnus

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 45 )

Teema: Milline spaa Pärnus

Postitas:

Millist Pärnu spaad neist soovitaksite? Oluline oleks, et hea hommikusöök on hinnas ning et oleks ka veekeskus või bassein.

ESTONIA Medical Spa & Hotel

Spa Tervis

Strand Spa & Conference Hotel

Viiking Spa Hotel

Valik on tehtud hinna ja selle põhjal, mis mulle sobival kuupäeval on saadaval.

+3
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 08.07 20:40; 08.07 21:07; 08.07 21:32; 08.07 21:34; 10.07 10:47; 10.07 22:06; 12.07 18:03; 12.07 20:02;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Estonia (Resort, vabandust) on vägagi viisakas. Viiking on neist vist odavaim ja eks see annab tunda ka.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Estonia Resort&Spa ja Wasa resort. muidugi ka Hedon Spa.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Estonia Resort&Spa ja Wasa resort. muidugi ka Hedon Spa.

Hedonis olen ma käinud. See on miskipärast teistest kallim. Ja ma ei mõista miks. Olen paljudes spaades käinud, kuid ei saanud aru, miks Hedonit ülistatakse. Ehk on asi pakutavates hoolitsustest? Neid ma ei võta nagunii.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 08.07 20:40; 08.07 21:07; 08.07 21:32; 08.07 21:34; 10.07 10:47; 10.07 22:06; 12.07 18:03; 12.07 20:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nendest on Estonian kõige parem. Strand näiteks on ok koht (odav, puhas, kõik on ok), aga iga kohta, kus on üks bassein ja mullivann, mina küll spaaks ei nimetaks.

Just vaatsin ise ka Pärnu spaasid augustiks. Hedon oli nädalavahetuseks (2 ööd, kõige odavam tuba) 500 eurot. Nii paigast ära hinna ja kvaliteedi suhet pole mina veel oma elus näinud.Aga eks see Pärnu suve teema ole.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Estonia Medical küll  eriti hea pole,  see ei ole ju sama mis Estonia Resort, Viking rohkem lastele. Mina ilma lastete minnes valiksin kindlasti  Strandi või Tervise, ei oska kumabagi eelistada.  Strandis on nö veekeskus väike  bassein, saun, aurusaun. Mina olen Strandis käinud pigem niisama paari päeva kaupa akusid laadimas, mitte otseselt spaapuhkusel.  Tervises on saunakeskus suurem.

 

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Wasa ja Tervise Paradiis näiteks.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nendest on Estonian kõige parem. Strand näiteks on ok koht (odav, puhas, kõik on ok), aga iga kohta, kus on üks bassein ja mullivann, mina küll spaaks ei nimetaks.

Just vaatsin ise ka Pärnu spaasid augustiks. Hedon oli nädalavahetuseks (2 ööd, kõige odavam tuba) 500 eurot. Nii paigast ära hinna ja kvaliteedi suhet pole mina veel oma elus näinud.Aga eks see Pärnu suve teema ole.

Just, vaatasin selle Hedoni kohta sama. Mis selle koha nii eriliseks teeb?

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 08.07 20:40; 08.07 21:07; 08.07 21:32; 08.07 21:34; 10.07 10:47; 10.07 22:06; 12.07 18:03; 12.07 20:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Estonia on vägagi viisakas. Viiking on neist vist odavaim ja eks see annab tunda ka.

Kas räägid ESTONIA Medical Spa & Hotellist või Estonian Resortist?

 

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 08.07 20:40; 08.07 21:07; 08.07 21:32; 08.07 21:34; 10.07 10:47; 10.07 22:06; 12.07 18:03; 12.07 20:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nendest on Estonian kõige parem. Strand näiteks on ok koht (odav, puhas, kõik on ok), aga iga kohta, kus on üks bassein ja mullivann, mina küll spaaks ei nimetaks.

Just vaatsin ise ka Pärnu spaasid augustiks. Hedon oli nädalavahetuseks (2 ööd, kõige odavam tuba) 500 eurot. Nii paigast ära hinna ja kvaliteedi suhet pole mina veel oma elus näinud.Aga eks see Pärnu suve teema ole.

Just, vaatasin selle Hedoni kohta sama. Mis selle koha nii eriliseks teeb?

Hedon on üles ehitatud kui nn butiikhotell (sh spaa osa), kus teenused on kvaliteetsed (puudub kogemus, kas see päriselt nii on). Hedonis asuv restoran Raimond on üks Pärnu peenemaid restorane. Asukoht on nendel spaahotellidel kõigil üsna sama – rannapiirkonnas. Tundub, et midagi siiski seal siis nii erilist on, sest Hedoni parkla on alati kõige kallimaid autosid täis ja näha on, et seal puhkab pigem jõukam ühiskonnaklass.

Mina kohalikuna seal ööbinud ei ole ja hotelli poolel ka käinud mitte, aga olen käinud söömas mõlemas Hedoni restoranis ja külastanud spaad. Minu jaoks see spaa iseenesest midagi erilist ei olnud, aga see oli küll meeldiv, et külastus on üsna privaatne, kuna sinna ei lasta korraga palju inimesi sisse ja isegi kui korra kedagi spaas kohtad, siis üldjuhul oled pigem üksi või oma kaaslas(t)ega.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas Hedoni võlu pole see, et spaa on vaid hotellis ööbijatele? Ma ise pole seal käinud, aga mäletan tuttavaid kiitmas, et lõpuks üks spaa Eestis kus võib alati kindel olla, et liiga palju kliente pole korraga sisse lastud. Lisaks, Pärnu ranna-alal on mitu spaad, aga see Hedon, vähemalt selle restoran/suveterrass on ikka täiesti rannas ju, nii lähedal pole minu arust ükski teine hotell seal.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

<p style=”text-align: left;”>Mina vana kooner olen niiii rahul Estonia Medicaliga. Selle hinna eest väga hea spa osa, samuti hommikusöök hinnas. Olen juba 2 korda käinud ja läheksin ma aevan veelgi. Tean, et selline kindlapeale minek minupuhul ja noh meeldib. Strandi SPA tundus liiga igav minu jaoks ja seal ma pole julgenud veel käia, ainult konverentsidel.</p>
 

Viikingis on plaanis ka ära käia.

Nojah sellesmõttes pole eriti mõtet võrrelda Hedoni, Estonian Resordi või Terviseparadiisiga, sest hinnavahe on juba ka 2-3kordne, aga mina olen rahul Medicaliga olnud selle raha eest ja Viiking tundub järgmine huvitav odav koht 🙂

 

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nendest on Estonian kõige parem. Strand näiteks on ok koht (odav, puhas, kõik on ok), aga iga kohta, kus on üks bassein ja mullivann, mina küll spaaks ei nimetaks.

Just vaatsin ise ka Pärnu spaasid augustiks. Hedon oli nädalavahetuseks (2 ööd, kõige odavam tuba) 500 eurot. Nii paigast ära hinna ja kvaliteedi suhet pole mina veel oma elus näinud.Aga eks see Pärnu suve teema ole.

Just, vaatasin selle Hedoni kohta sama. Mis selle koha nii eriliseks teeb?

Hedon on üles ehitatud kui nn butiikhotell (sh spaa osa), kus teenused on kvaliteetsed (puudub kogemus, kas see päriselt nii on). Hedonis asuv restoran Raimond on üks Pärnu peenemaid restorane. Asukoht on nendel spaahotellidel kõigil üsna sama – rannapiirkonnas. Tundub, et midagi siiski seal siis nii erilist on, sest Hedoni parkla on alati kõige kallimaid autosid täis ja näha on, et seal puhkab pigem jõukam ühiskonnaklass.

Mina kohalikuna seal ööbinud ei ole ja hotelli poolel ka käinud mitte, aga olen käinud söömas mõlemas Hedoni restoranis ja külastanud spaad. Minu jaoks see spaa iseenesest midagi erilist ei olnud, aga see oli küll meeldiv, et külastus on üsna privaatne, kuna sinna ei lasta korraga palju inimesi sisse ja isegi kui korra kedagi spaas kohtad, siis üldjuhul oled pigem üksi või oma kaaslas(t)ega.

Nõus. Lisan veel juurde, et toad on seal ka normaalse suurusega ja mugavad. Ma iseenesest ei mõelnud oma kommentaariga seda, et tegu oleks ülehinnatud või kuidagi viletsa kohaga. Pärnus on see ilmselt parim. Asi taandub pigem sellele, mida keegi spaa puhkuselt ootab. Minu jaoks isiklikult on peamine, et oleks erinevaid basseine, mõnus lõõgastusala(d) ja erinevad saunad. Hedon selle koha pealt ei hiilga. Ja kohad, kus on minu hinnangul head spaad, on poole odavamad. Kui privaatsusest rääkida, siis Wagenküll on ka selline koht, kus kõik toad võivad olla välja müüdud, kuid spaas oled ikka kas oma seltskonnaga üksi, või on mõni inimene veel.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas Hedoni võlu pole see, et spaa on vaid hotellis ööbijatele?

ei ole nii. igaüks võib minna, aga korraga palju rahvast sisse ei lasta.

Just, vaatasin selle Hedoni kohta sama. Mis selle koha nii eriliseks teeb?

see ju teine klass, luksuslikum

Just, vaatasin selle Hedoni kohta sama. Mis selle koha nii eriliseks teeb?

Viikingi Spa on neist parim, hommikusöögi kohta ei tea.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viiking Spa veekeskuse osa on minu meelest parim – kõik on olemas ja ruumi on piisavalt, et kõik hinnatundlikud külastajad ära mahutada. Hommikusöögi oleme tavaliselt vahele jätnud – on tunda, et kvaliteedi pealt hoiatakse kokku ning see pole paranenud viimastel aastatel.

Estonia Resort Hotel Spa puhul aga veekeskuse osa jääb minu meelest lahjaks, samas hommikusöök on neil 5+ ja toad samuti ilusad.

Strandis on tulnud samuti veeta mõned ööd ja loodan, et rohkem neid ei tule. Hommikusöök kesine, hotelli üldmulje odav, asukoht samuti mitte kõige mugavam ning “veekeskus” tähendab seal kultuuris mäletamistmööda üht mullivanni, ujulabasseini ja riietusruumis asuvat Soome sauna. Sai käidud viimati aastal 2018 – ei tea, kas vahepeal on midagi muudetud?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minek just strandi, pole enne seal käinud ja vaatasin, et loetletud mitu sauna, külmaveetünn, kirjutatud, et uuendatud, loodetavasti ikka on ka

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.07 11:29; 12.07 11:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Spaa poolelt on sellest valikust Viiking parim, seal lihtsalt pole tubade pool nii luks värk.

Kui nimekirjas oleks Estonian Resort, siis valiks tolle.

Üleüldse ideaalne spaa oleks: Vaikne spaa osa (ilma lasteta) ja ööbimine nagu Hedonis, saunade ja veemaailma osa nagu Aqva Spa või VSpa või Noorus, hommikusöök nagu GO Spa.

 

 

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.07 12:33; 12.07 22:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Praegu olen broneeringu teinud ESTONIA Medical Spa & Hoteli. Aga siinset lugedes tasub vist see tühistada. Ja pigem Viiking valida?

Taustaks ehk siis veel nii palju, et toa kvaliteet ei ole nii määrav, kuna toas istuma me nagunii ei hakka. Spaa hoolitsusi ma võtta ei plaani. Pigem oleks oluline normaalne hommikusöök. Samuti  veekeskuse ja saunade osa. Et need oleks olemas ja et lapsel oleks veekeskuses natukene rohkemat teha, kui lihtsalt mullivannis istuda. Samas, liutorud pole olulised, sest neid laps kardab.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 08.07 20:40; 08.07 21:07; 08.07 21:32; 08.07 21:34; 10.07 10:47; 10.07 22:06; 12.07 18:03; 12.07 20:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Praegu olen broneeringu teinud ESTONIA Medical Spa & Hoteli. Aga siinset lugedes tasub vist see tühistada. Ja pigem Viiking valida?

No mis sa ikka nii edasi-tagasi, käige ära. Üks kägu eelistab üht, teine teist, pole sellel Estonial ka häda midagi.
Järgmine kord Vikingusse, ega te korra elus ei lähe ju.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Praegu olen broneeringu teinud ESTONIA Medical Spa & Hoteli. Aga siinset lugedes tasub vist see tühistada. Ja pigem Viiking valida?

Estonia Medical kõige kehvem spa.

Tervis spa hea hinnatasemega ja viisaka spaa-osaga. Estonia Resort igav.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 10.07 13:20; 12.07 13:08; 12.07 18:09; 12.07 21:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Resortis tõesti super hommikusöök. Endale spaa osa meeldis (lastetu).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Praegu olen broneeringu teinud ESTONIA Medical Spa & Hoteli. Aga siinset lugedes tasub vist see tühistada. Ja pigem Viiking valida?

No mis sa ikka nii edasi-tagasi, käige ära. Üks kägu eelistab üht, teine teist, pole sellel Estonial ka häda midagi.

Järgmine kord Vikingusse, ega te korra elus ei lähe ju.

Hetkel saaks asju veel tasuta muuta. Natukene mõtlen veel, aga praegu tundub, et siiski tühistan bronni ja teen Viikingu kasuks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 08.07 20:40; 08.07 21:07; 08.07 21:32; 08.07 21:34; 10.07 10:47; 10.07 22:06; 12.07 18:03; 12.07 20:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

olin esimest korda strandis, meeldis väga suur tuba, kus palju õhku, sellise palavusega on see oluline, saab normaalse õhuga magada (viikingis viletsam), hommikusöögi valik oli ka suht hea (viikingi oma viletsam), aga spa osa muidugi nigelake võrreldes mõne ülalnimetatuga,

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.07 11:29; 12.07 11:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

olin esimest korda strandis, meeldis väga suur tuba, kus palju õhku, sellise palavusega on see oluline, saab normaalse õhuga magada (viikingis viletsam), hommikusöögi valik oli ka suht hea (viikingi oma viletsam), aga spa osa muidugi nigelake võrreldes mõne ülalnimetatuga,

Strandi tuba sama, kui Viikingi superior. Ma ei võta eales mitte kuskil standardtuba. Minimaalselt superior, osades spaades ka sviit. Elutrauma oli esimest korda Laulasmaa Spaa külastus, kus vaba oli ainult standardtuba ja see oli nii väike, et pm uksest astusime sisse ja aknast kukkusime välja. Mingi 12 m2 vms.

Alla 18 m2 on masendav urgas.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 10.07 13:20; 12.07 13:08; 12.07 18:09; 12.07 21:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tühistasin Estonia broneeringu ja tegin Vikingisse.

Nüüd sain sõnumi: Te olete broneerinud spaa vaatega tuba, millel pole rõdu ega vaadet õue.

Kas see on halb variant? Ei kujuta ette, kuidas see välja näeb, et olen voodis ja siis vaatan aknast, kuidas teised suplevad?

Imelik, suvel tahaks ju ikka rõdul istuda.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 08.07 20:40; 08.07 21:07; 08.07 21:32; 08.07 21:34; 10.07 10:47; 10.07 22:06; 12.07 18:03; 12.07 20:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nüüd sain sõnumi: Te olete broneerinud spaa vaatega tuba, millel pole rõdu ega vaadet õue. Kas see on halb variant? Ei kujuta ette, kuidas see välja näeb, et olen voodis ja siis vaatan aknast, kuidas teised suplevad? Imelik, suvel tahaks ju ikka rõdul istuda.

Kas sa siis üldse ei vaata enne tube üle, kui broneerid? Kui tahad rõduga tuba, tuleb superior-tuba või sviit võtta. Alla superiori ei kannata enamikes kohtades käia-toad on tillukesed ja ahistavad. Vikingi standard on 12-13 ruutu, mul on kodus vannituba ka suurem.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 10.07 13:20; 12.07 13:08; 12.07 18:09; 12.07 21:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Imelik, suvel tahaks ju ikka rõdul istuda.

Kui tahad rõdul istuda, peab kallima toa võtma. Vaatasin praegu, et igal pool on juurde kirjutatud, kas on rõdu või mitte, rõduga tuba on umbes 30+ eurot kallim.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas sa siis üldse ei vaata enne tube üle, kui broneerid? Kui tahad rõduga tuba, tuleb superior-tuba või sviit võtta. Alla superiori ei kannata enamikes kohtades käia-toad on tillukesed ja ahistavad. Vikingi standard on 12-13 ruutu, mul on kodus vannituba ka suurem.

Kusjuures, broneerimisel ma tõesti ei märganud kirjet, et rõdu ja aken vaatega õue on puudu.

 

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 08.07 20:40; 08.07 21:07; 08.07 21:32; 08.07 21:34; 10.07 10:47; 10.07 22:06; 12.07 18:03; 12.07 20:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tühistasin Estonia broneeringu ja tegin Vikingisse.

Nüüd sain sõnumi: Te olete broneerinud spaa vaatega tuba, millel pole rõdu ega vaadet õue.

Kas see on halb variant? Ei kujuta ette, kuidas see välja näeb, et olen voodis ja siis vaatan aknast, kuidas teised suplevad?

Ma ei saa aru, kuskohas sa selle toa broneerisid? Toa pilte ei vaadanud enne? Kirjeldust ei lugenud?

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kusjuures, broneerimisel ma tõesti ei märganud kirjet, et rõdu ja aken vaatega õue on puudu.

Keegi ei kirjuta, et rõdu on puudu. Vaikimisi on kõik odavad toad igal pool ilma rõduta. Tuleb vaadata märget, kas rõdu on.

Ja kuidas sa ei märganud, et broneerisid vaateta toa?-Võtsid selle kõige odavama. Toa nimi:

Kaheinimesetuba, Twin – Ilma vaateta väljapoole ja sissepääsuga spaasse. Kirjelduse esimene rida-vaade basseinile.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 10.07 13:20; 12.07 13:08; 12.07 18:09; 12.07 21:26;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 45 )


Esileht Hobinurk Milline spaa Pärnus