Esileht Hobinurk Milline spaa Pärnus

Näitan 15 postitust - vahemik 31 kuni 45 (kokku 45 )

Teema: Milline spaa Pärnus

Postitas:

Tühistasin Estonia broneeringu ja tegin Vikingisse.

Nüüd sain sõnumi: Te olete broneerinud spaa vaatega tuba, millel pole rõdu ega vaadet õue.

Kas see on halb variant? Ei kujuta ette, kuidas see välja näeb, et olen voodis ja siis vaatan aknast, kuidas teised suplevad?

Imelik, suvel tahaks ju ikka rõdul istuda.

Võta broneeringuleht lahti, vast on võimalik upgrade teha. Ilma õuevaateta tuba on ikka väga nigel valik. Harjakapis nagu oleks.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.07 12:33; 12.07 22:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle meeldib kõige rohkem isiklikult Estonia Resort & Spa. Kuid muud Pärnu hotellide pakkumised leiab muidu ka siit: https://stayatspa.ee/spaad-eestis/parnu-spaad/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Selle hinna eest väga hea spa osa, samuti hommikusöök hinnas

Hommikusöök on igal pool hinnas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Estonia on vägagi viisakas. Viiking on neist vist odavaim ja eks see annab tunda ka.

Kas räägid ESTONIA Medical Spa & Hotellist või Estonian Resortist?

Väike linnake ja lausa 2 Estoniat?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Estonia on vägagi viisakas. Viiking on neist vist odavaim ja eks see annab tunda ka.

Kas räägid ESTONIA Medical Spa & Hotellist või Estonian Resortist?

Väike linnake ja lausa 2 Estoniat?

jah. ja Tervis spaasid on ka 2.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hedon püüab end defineerida kui premium spa. Kohati on seal tõesti tunne nagu mõnes välismaa spaas (Itaaliaga oskan võrrelda). Aga hinna ja kvaliteedi suhe on tegelikult küsitav. Spa osa on ikka väga nutune. See kotike, mis spaasse kaasa antakse on kõigile samasugune, tooteid ise valida ei saa. Minul läks enamus neist prügikasti ja lisaks tekkus küsimus, kui vastutustundetu ettevõtte – tohutu minipakendi kasutamine! No ja milline mees vaimustub tsitruselõhnalisest limase struktuuriga kehakoorijast? Itaalias näiteks oli luksusspaas riietevahetustuumis naistele tasuta valik kreeme, koorijaid. Seda oleks eeldanud Hedonist hinda vaadates.

Tuba oli keskpärane. Meie toas polnud isegi pudelivett. Toit oli restoranis väga maitsev ja hommikusöök oli ok. Võib olla on hind kõrge, sest hommikusöögilauas on tasuta šampus? Mina hommikuti šampust ei joo, ei oska hinnata.

Hedonit kindlasti ei soovita.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Spaa poolelt on sellest valikust Viiking parim, seal lihtsalt pole tubade pool nii luks värk.

Kui nimekirjas oleks Estonian Resort, siis valiks tolle.

Üleüldse ideaalne spaa oleks: Vaikne spaa osa (ilma lasteta) ja ööbimine nagu Hedonis, saunade ja veemaailma osa nagu Aqva Spa või VSpa või Noorus, hommikusöök nagu GO Spa.

Minu arvates on ideaalses spaas Toila Orhidee, hoolitsused nagu Aqvas ja hommikusöök nagu Hedonis.

Ei meenu, et GoSpa hommikusöök oleks ülemäära uhke olnud. GoSpa spaaosa ning hoolitsused ei vääri üldse märkimist. Ei saa fenomenist aru. teistes pole käinud. VSpas olen käinud vaid spaas mitte ööbimas, mulle väga meeldis. Läheks veel, aga tundub ikka kallis.

Meie pere lemmik vaieldamatult Aqva.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hedonis häirib see, et nö majutuse hinna sees oleva spaa osa on nii väike, aga see Vaikne Spaa on nii kallis, isegi hotelli külalisele. Ma võiks nt €5-10 juurde maksta, aga nädalavahetusel €23 inimese kohta juurde maksta on liiast, seda enam, et seal osas polnud midagi erilist ning kuigi pidid ajaliselt broneerima, siis mingit süsteemi või hajutatust ikka polnud (ikka istusid võõrastega saunas või ootasid nende järel). Toad olid ilusad küll ja suure ilusa rõduga mere poole (superior klassi toad), suur ja korralik dušinurk. Raimondi sööma ei pääsenud (nädalavahetustel ja suvel peab pikemalt ette broneerima), teine restoran Akord polnud midagi erilist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Estonia on vägagi viisakas. Viiking on neist vist odavaim ja eks see annab tunda ka.

Kas räägid ESTONIA Medical Spa & Hotellist või Estonian Resortist?

Väike linnake ja lausa 2 Estoniat?

jah. ja Tervis spaasid on ka 2.

On ikka vaimuvaesed!

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Estonia on vägagi viisakas. Viiking on neist vist odavaim ja eks see annab tunda ka.

Kas räägid ESTONIA Medical Spa & Hotellist või Estonian Resortist?

Väike linnake ja lausa 2 Estoniat?

jah. ja Tervis spaasid on ka 2.

On ikka vaimuvaesed!

on nagu on, ei häiri

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

jah. ja Tervis spaasid on ka 2.

Ei ole ju! Üks on Tervise Paradiis, teine Tervis ravispaahotell.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

jah. ja Tervis spaasid on ka 2.

Ei ole ju! Üks on Tervise Paradiis, teine Tervis ravispaahotell.

Just ja spa nimes tervise viidet kasutada ei ole ometi midagi ennekuulmatut.
Mis puutub Estoniatesse, siis need on ju mõlemad ühele suurele ettevõttele kuuluvad asutused. Pole midagi imelikku, et kannavad sarnast nime. See on olnud taotluslik, et uus Resort seostuks ka vana (sanatooriumi) hiilgeaegadega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Estonia on vägagi viisakas. Viiking on neist vist odavaim ja eks see annab tunda ka.

Kas räägid ESTONIA Medical Spa & Hotellist või Estonian Resortist?

Väike linnake ja lausa 2 Estoniat?

jah. ja Tervis spaasid on ka 2.

On ikka vaimuvaesed!

on nagu on, ei häiri

Sind ei häiri aga ainuüksi siin teemas tekitas mitmeid küsimusi ja külvas segadust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Estonia on vägagi viisakas. Viiking on neist vist odavaim ja eks see annab tunda ka.

Kas räägid ESTONIA Medical Spa & Hotellist või Estonian Resortist?

Väike linnake ja lausa 2 Estoniat?

jah. ja Tervis spaasid on ka 2.

On ikka vaimuvaesed!

on nagu on, ei häiri

Sind ei häiri aga ainuüksi siin teemas tekitas mitmeid küsimusi ja külvas segadust.

eks igaüks ütleb oma arvamuse, mina olen see, keda ei häiri

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sind ei häiri aga ainuüksi siin teemas tekitas mitmeid küsimusi ja külvas segadust.

Mitte see ei tekitanud segadust, et asutustel on sarnased nimed, vaid et käod ei ütle õiget nime välja.
Ei ole ju kahte identse nimega asutust kummalgi juhul

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 31 kuni 45 (kokku 45 )


Esileht Hobinurk Milline spaa Pärnus