Esileht Koolilaps Milline tindipliiats?

Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )

Teema: Milline tindipliiats?

Postitas:
Kägu

Tere,

Milline tindipliiats teie algklassilastel kasutuses on? Meil on kahel lapsel Pilot Frixion. Need on nii kallid ja kulub nagu leiba 😀 Uurin lihtsalt, kas on olemas samaväärset odavamat alternatiivi? 🙂

Aitäh!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on lapsed kuuendas ja kaheksandas klassis ja olen ka proovinud aegade jooksul neile mõningaid alternatiive pakkuda, aga ikkagi taandub lõpuks sellele, et lähme ja ostame Pilot Frixionid. Need alternatiivid pidavat nende arvates kehvemad kirjutada-kustutada olema ja kestavad ka vähem, seega ma rohkem nende peale katsetamiseks ei kuluta, vaid ostangi neid kalleid edasi. Kunagi proovisin isegi hiinast mingeid täitetinte tellida, tulid kohale ka ja suuruse poolest kenasti sobisid, aga no see tint oli ikka hull ikaldus, nii et seda ma ka ei soovitaks. Ja naljakas on veel see, et nii vanad lapsed võiks ju pastakaid ka kasutada, aga millegipärast minu omad keelduvad sellest ja nõuavad ikka neid Pilot Frixioneid, nii et ei jäägi muud üle, kui neid sellega kooliskäimisel toetada, et vähemalt mugav kirjutada oleks.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

 Pilot Frixionile on olemas ka täited. 

Apollist näiteks siin. 

 

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui praegu kasutate 0.7 mm laiuse joonega pilot frixioni, võiksite ka 0.5 mm proovida, need kestavad natuke kauem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pilot Frixionile on olemas ka täited.

Apollist näiteks siin.

No need ongi ju kallid, varasemalt maksid mingi 5,90 ringis, nüüd inflatsiooniga juba 6,40-6,95 olenevalt müüjast.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pilot Frixionile on olemas ka täited.

Apollist näiteks siin.

No need ongi ju kallid, varasemalt maksid mingi 5,90 ringis, nüüd inflatsiooniga juba 6,40-6,95 olenevalt müüjast.

Kallis küll aga südamike vahetamine tuleb siiski soodsam kui ühekaupa tindipliiatseid muudkui juurde osta. Enda lapsel ka needsamad Pilotid kasutusel, ei ole paremat alternatiivi leidnud.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja naljakas on veel see, et nii vanad lapsed võiks ju pastakaid ka kasutada, aga millegipärast minu omad keelduvad sellest ja nõuavad ikka neid Pilot Frixioneid, nii et ei jäägi muud üle, kui neid sellega kooliskäimisel toetada, et vähemalt mugav kirjutada oleks.

Palun suunake lapsed pastakaga kirjutama, eriti kui üks lastest juba 8ndas klassis. Põhikooli lõpueksamil ei tohi kirjutava-kustutava pliiatsiga kirjutada ja tuleb juba eelnevalt õppida kirjutama nii, et ei ole pidevalt kustutamise vajadust.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja naljakas on veel see, et nii vanad lapsed võiks ju pastakaid ka kasutada, aga millegipärast minu omad keelduvad sellest ja nõuavad ikka neid Pilot Frixioneid, nii et ei jäägi muud üle, kui neid sellega kooliskäimisel toetada, et vähemalt mugav kirjutada oleks.

Palun suunake lapsed pastakaga kirjutama, eriti kui üks lastest juba 8ndas klassis. Põhikooli lõpueksamil ei tohi kirjutava-kustutava pliiatsiga kirjutada ja tuleb juba eelnevalt õppida kirjutama nii, et ei ole pidevalt kustutamise vajadust.

Tänan tähelepanu juhtimast, eks ma uurin neilt, kas nad päriselt kustutavad ka midagi või lihtsalt see tint lippab nii hästi ja sellepärast neid armastavad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mu omadel neid päris metsikult ei lähe, kartsin hullemat. Kogenumad teavad öelda, et Pilot konkurentsitult parim küll. Algklassides las kustutavad, tekib vähem frustratsiooni, sealt edasi ma loodan, et kirjutavad ikka tavaliste tindikatega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Gümnaasiumikatsetel ka ei ole lubatud need kustutavad tindipliiatsid.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja naljakas on veel see, et nii vanad lapsed võiks ju pastakaid ka kasutada, aga millegipärast minu omad keelduvad sellest ja nõuavad ikka neid Pilot Frixioneid, nii et ei jäägi muud üle, kui neid sellega kooliskäimisel toetada, et vähemalt mugav kirjutada oleks.

Palun suunake lapsed pastakaga kirjutama, eriti kui üks lastest juba 8ndas klassis. Põhikooli lõpueksamil ei tohi kirjutava-kustutava pliiatsiga kirjutada ja tuleb juba eelnevalt õppida kirjutama nii, et ei ole pidevalt kustutamise vajadust.

nende puhul pole kustutamine üldse oluline, eriti nii suurtel lastel, nendega on lihtsalt ülimugav kirjutada. ma 45+ ja kasutan neid samuti juba aastaid peamise igapäevase kirjutusvahendina (muidugi mitte lepinguid vms 😀 )

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu lapsed tohivad kasutada ainult harilikke pliiatseid koolis. 8.-ja 3.klass.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

nende puhul pole kustutamine üldse oluline, eriti nii suurtel lastel, nendega on lihtsalt ülimugav kirjutada. ma 45+ ja kasutan neid samuti juba aastaid peamise igapäevase kirjutusvahendina (muidugi mitte lepinguid vms ???? )

No olles õpetaja näen ka 7ndas klassis veel õpilasi, kes pidevalt selle tagumise otsaga midagi kustutavad. Räägin kogu aeg, et eksamil ei tohi ja harjutage end ümber tavalise pastaka või tintekaga kirjutama, aga no ei aita… Valgendada ka ei tohi. Tuleb õppida ja harjutada end õigesti kirjutama. Lapsevanemad aga ostavad uuri kustutatavaid tintekaid ja nii see läheb…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina tellin Aliexpressist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pilot Frixionile on olemas ka täited.

Apollist näiteks siin.

No need ongi ju kallid, varasemalt maksid mingi 5,90 ringis, nüüd inflatsiooniga juba 6,40-6,95 olenevalt müüjast.

Aliexpressist tellitud saavad veel kiiremini otsa ja lähevad laiali ka, kui käega üle sõita.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kusjuures igapäevaseks tööks on ka teisi hästi lippavaid tindikaid. Poes lihtsalt tuleb neid proovida ja siis osta.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )


Esileht Koolilaps Milline tindipliiats?