Esileht Kodunurk Milline tolmuimeja?

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Milline tolmuimeja?

Postitas:

Imeb kõige paremini? Mida teie arvate, Käod?

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.01 19:48; 11.01 19:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Imeb kõige paremini? Mida teie arvate, Käod?

Osta Piilips ja sa ei pettu.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arvan seda, kägu, et sul oli see teema juba pereelu ja suhete all. Kas seal ei saanud vastuseid? Küll on kahju.

See polnud minu teema

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.01 19:48; 11.01 19:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teise ringi neljakümbine imeb juba meeleheitlikult. Odav kah.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teise ringi neljakümbine imeb juba meeleheitlikult. Odav kah.

Olen sama täheldanud.
Ja kusjuures, neile endale see samuti meeldib. Ja mingit materjali raiskamist ei tohi olla, kõik peab minema allaneelamisele.
Mulle sobib.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kärcher WD3.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Imeb kõige paremini? Mida teie arvate, Käod?

Osta Piilips ja sa ei pettu.

Mul on Philips, Bosch ja Electrolux. Igaühel oma head ja vead, aga jah, Philips meeldib kõige rohkem, teistel sellist otstest pikkade ja pehmete harjastega otsikut ei ole. Igasugu nurkadest ja jalgade ümbrusest saab prahi hästi kätte ja lihtne ka vaibalt parketile üle minna.
Umbes sama hinnaga kõik masinad, aga Philipsil on kõige rohkem otsikuid sama raha eest.
Boschil on käepidemelt võimsuse reguleerimine ja sisse-väljalülitus, mis on väga mugav, aga otsikuid on vähe kaasas, vaiba ja põranda jaoks peab ka vahetama.
Electroluxil on suur imemisvõimsus (animal care mudel), aga suure otsiku harjaste pikkuse muutmine on imelik, polegi õiget head asendit. Ja koliseb põrandal isegi siis, kui harjased on kõige pikemalt väljas. Aga selle tekstiiliotsik on kõige parem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Philips Silence. Kui müüa seda poes mulle presenteeris, siis  ei olnud enam pikka arutamist. Olen väga rahul. Väga vaikne, kuulen raadio ja telefonihelina ära. Imemisvõimsus väga hea- mina üle poole võimalikust nivoost kasutada ei saagi. Peale selle üks väheseid masinad, millel on kohe kaasas parketiotsik (mul on vaipu vähe). Lisaks tuleb tolmukoti saadavust silmas pidada- kas umbes 10 aasta pärast ka saada on. Sellel mudelil on s-bag.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Kodunurk Milline tolmuimeja?