Esileht Väikelaps Milline tõukeratas 3-4aastasele?

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Milline tõukeratas 3-4aastasele?

Postitas:

Mulle tunduvad need 3 rattaga kuidagi titekad, aga äkki 3-4aastasel oleks tõepoolest raske kaherattalisega sõita? Tegu 3,5aastase tüdrukuga, kes veel jalgrattaga sõita ei oska (ainult abiratastega).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu lapsel ei olnud raske kohe kaherattalisega (eriti kui jooksuratta kogemus olemas). Muidugi aasta hiljem on märksa uljam.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga soovitan Stiga oma. Stabiilne, suurte õhkkummidega, reguleeritav lenks, käsipidurid. Kirjeldus küll ütleb, et 7-aastasele, aga 77cm kõige madalam kõrgus (ei tea su lapse pikkust).Mul hakkas laps sellega viieselt sõitma.

https://www.popsport.ee/tukeratas-stiga-air-scooter-12-must

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hudora  Little Big Wheel.https://www.hudora.de/hudora-little-bigwheel-scooter-himmelblau-scooter-kaufen

Kallis, aga hea.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Titekad? Naljatilk, 3-4a ongi ju väiksed alles ja 3-rattalised ongi neile head ja mugavad. Kindlasti aga selline, kus ees 2 ratast. Lisaks saab laps väsides selle peal seista ja saab teda vedada. Tasakaalu saab harjutada jalgratta või jooksurattaga.
Meie lastel on olnud micro kolmerattaline ja Hudora big wheel. Hudora oli kohutavalt kilisev-kolisev ja üldse mitte mugav.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil oli Micro Maxi, väga meeldis. Aga ka kolme rattaga ja tundus 5a titekas, seepärast ostsin Hudora Big Wheel, mida netis kiideti. Ei meeldi mulle ega lapsele – liiga kõrge jalalaud. Sõites jalg väsib väga kiiresti, pikemat maad üldse ei jaksa sõita ise ka. Põlvele teeb liiga see üles-alla ja reielihastele ränk. Micro Maxi oli niipalju parem, sellega 2km sõita oli puhas lust. Ja Hudora koliseb ka jah palju rohkem. Ei saa aru, miks seda nii kiidetud oli foorumites, kuhu sattusin.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina soovitan Globberi tõukerattaid. Just selliseid, millel ees on 2 ratast. Mul sõidavad sellisega 2aastane tüdruk ja 6aastane poiss (suuruse järgi on neil erinevad mudelid) ning ka sugulase 3.5aastased kaksikud. Kõik lapsed on nende ratastega ülirahul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu lapsed on ka paariaastaselt hakanud täiesti tavalise kaherattalise tõuksiga sõitma. Ostsin selle endale, et jooksukaga sõitvatele lastele järgi jõuda. Lapsed tahtsid sellega proovida. Lenks oli reguleeritava kõrgusega ja lükkasin selle nende jaoks nii madalale, kui sai ja õige ruttu said selgeks, mismoodi sellega sõita tuleb. Ka kaherattalise tõuksi peal annab last enda järel vedada, kui lenksu keskelt tõmmata, ei kuku see ratas ise pikali, kui kinni hoiad. Väsinud lapsega on lihtsam nii, et laps seisab sinu ees tõuksil ja ise sõidad sellega.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Me ostsime oma kolmesele QPLAY FUTURE kolmerattalise ja oleme rahul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arendavam ikkagi lapsele kaherattaline. Kaheselt hakkas kaherattalisega sõitma ja sai kiiresti selgeks. Ja lükata saab väsinud last kaherattalisega väga edukalt, püsib ilusti rattal. Kui eelnev jooksuratta kogemus all, siis kolmest pole küll enam mõtet osta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

3-4-aastasele ostaksin tõesti vist juba kaherattalise. Kuigi see on selline piiripealne vanus minu meelest. Me ostsime ise esimese lapse 5-daks sünnipäevaks Hudora Big Wheeli. 3-rattalise Microga hakkasid mul mõlemad lapsed enne 2-aastaseks saamist ringi kimama (aga ei julge tegelikult soovitada nii vara, sest endal oli raske järele jõuda). Hudoraga sõidan aeg-ajalt isegi lühikest maad, nt 800m lasteaeda, aga ma ei tea, võib-olla harjumuse ja võrdlusmomendi puudumise tõttu, aga ei ole just väga lihtne sõita, jalalaud tundub tõepoolest veidi liiga kõrge olevat.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Väikelaps Milline tõukeratas 3-4aastasele?