Esileht Erivajadustega laps Milline trenn aspergerile

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Milline trenn aspergerile

Postitas:

Tere, oskate soovitada trenni, mis sobiks 5-aastasele aspergerile? Jõudu ja jaksu on, vajadus füüsilise koormuse järgi ka. Probleemiks võib saada tema õpetamine-juhendamine ja teistega arvestamine,ta ei lase eriti ennast õpetada. Võibolla on trenn halb mõte, aga huvitav ikka teada, kas kellegi autistlik laps on mõnes trennis hakkama saanud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.04 09:47; 26.04 15:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu asperger käib ujumas.

valisin selle järgi, et ala oleks võimalikult väheagressiivne ja ei oleks meeskonnaala.
mu poiss pole just karjaloom ja meeskonnas tekiks ilmselt mingeid ütlemisi, et kes kellele pidanuks palli söötma vms.
agressiivsust pidime ka vältima, sest ta läheb niigi kergesti endast välja, olgu neid võimalusi pigem vähem.

laps on nüüd aasta ujumas käinud, ise on rahul.
õpetada ei lase tema end ka, aga ütlesin, et kui ta ei tee nii, nagu treener ütleb, upub ta lihtsalt ära ja punkt. ilmselt ta jäi seda uskuma, sest distsipliiniga probleeme pole.

kusjuures see ujuv asperger ei lubanud enne ujumaõppimist endal peadki pesta! nüüd elaks vees 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.04 10:47; 26.04 15:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui vana laps on, kes ujumas käib? Kas ise peab juures olema või treener saab üksi hakkama?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.04 09:47; 26.04 15:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu poiss lõpetab teise klassi.
ta on mul suht mõistlik (kuni parajasti mingit \”plõksu\” ei käi), käib tavakoolis ja ka treener saab temaga kenasti hakkama.
esimeses klassis olid neil koolis ujumistunnid, õpetati lapsi ujuma, siis edasi läkski trenni.

sinu laps on veel väike, aga kui leiad talle ujumiskursused, kus saad vajadusel ise juures olla, siis võib ju juhtuda, et talle ujumine meeldima hakkab. eks see, kas treener temaga hakkama saab, sõltub lapsest, nad on meil ju erinevad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.04 10:47; 26.04 15:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu ath aspergeri joontega käib rahvatantsus ja meisterdamas, saab hakkama nagu treenerid ütlevad.
Käis ka jalgpallis aga see ei sobinud mitte, tekkisid pidevalt konfliktid ja agressiivsus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõttemängudes, voolimises, järgmine aasta tahab minna laeva mudelismi. See assta ei võetud, et liiga väike veel. Sinna saab alates 8a. Sünnipäeva hommikul küsiski, kas ta nüüd võib juna täna minna? 😉 Talle pakub erilist huvi kõik uppunud laevadega seostuv. Lisaks ajalugu. Hästi püsiv, kui on miskit tegema hakanud.

Muidugi võib Asp. käia kuskil miskit tegemas, soovitada on raske meie lapsed on nii erinevad. Lase ise otsustab, mis meeldib. Kindlasti saab teha nn proovi päevi erinevates ringides. Eks sa ise tead ju ka, mis teda rohkem köidab. Selle järgi otsustatki.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

meile ujumine ei sobinud, vesi meeldib aga tuli palgata lisaks tugitreener kes tema järgi vaatas.
5-astaselt käis Audenteses mudilaste ÜKE-s. enam-vähem sai hakkama. aga pidevalt kuulsin kuidas treener tema nime karjus sest ta ei kuuletunud.ja kui teised jooksid edaspidi, jooksis tema selg ees. ja jäi tõsistele treenijatele jalgu.:-)
diagnoos asperger+ATH.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Erivajadustega laps Milline trenn aspergerile

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.