Esileht Koroonaviirus COVID-19 Milline vaktsiin valida tõhustusdoosiks

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Milline vaktsiin valida tõhustusdoosiks

Postitas:
Kägu

… viimaste päevade arengud on pannud mind mõtlema, et oleks vast hea mõte teha üks doos lisaks. Hetkel olen saanud vaid 1 doosi AZ vaktsiini (märtsis), põdesin koroonat 2021 jaanuari algul … kuigi põdesin kergelt, siis kohe üldse ei tahaks teisele ringile minna. samas sellest ainsast AZ süstist on juba üle 7 kuu möödas … kumb oleks tark valik – Pfizer või Moderna?

+4
-4
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Moderna pidi tugevam olema, sisaldab rohkem neid mrna osi. Kas see immuunsuse kujunemisel ka oluline on, pole uurinud. Ja praegu luba tõhustusdoosideks ainult pfizeril .

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Milline vaktsiin valida tõhustusdoosiks

puugivaktsiin

+4
-12
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Tõhustusdoosi ei saa valida, tehakse ainult pfizerit.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

vaktsineeri.ee lehel küsimuste-vastuste all oli üsna põhjalikult seletatud, kuidas läbipõdenud peaksid käituma seoses tõhustusdoosidega. Eks perearst ka annab nõu, kui aega saab 🙂

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kao oma teemaga koroona alafoorumisse! Ära risusta muid rubriike! See ei ole terviseteema!

0
-9
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Kao oma teemaga koroona alafoorumisse! Ära risusta muid rubriike! See ei ole terviseteema!

Mis see siis on, kui see pole terviseteema?

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Läti arstid eelistavad Modernat: https://tervis.postimees.ee/7369092/lati-vaktsineerimise-tooruhm-soovitab-kasutada-eelkoige-modernat#_ga=2.168714081.1514442136.1634750643-286055840.1576522130

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu meelest läbipõdenutele, kel üks doos tehtud, endiselt ei lubata nn III doosi. Ma just imestasin, miks. Seda räägiti ühel pressikonverentsil. Ise olen ka pärast läbipõdemist saanud kaks doosi, teise jutuga, et lähen välisriiki, kus nõutakse pärast põdemist kahte doosi ja keegi edasi ei küsinud. See oli Moderna, see on tõesti kõige tõhusam hetkel Delta-tüve vastu, lisaks on sellele vähem kõrvaltoimeid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Koroonaviirus COVID-19 Milline vaktsiin valida tõhustusdoosiks