Esileht Beebi ja mitmikud Milline vanker 4.ndal korrusel elavale korteriinimesele?

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Milline vanker 4.ndal korrusel elavale korteriinimesele?

Postitas:

Tere!

Millist vankrit soovitate?Olen esmarase ja ei tea vankritest mitte midagi. Elame neljandal korrusel ja ei jõuaks igapäev üles alla tassida vankrit. Pigem siis selline, millel korv käib raamide seest välja, et saaks raami kasvõi allakorrusele jätta?

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.06 11:28; 29.06 00:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Abc design

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.06 12:31; 24.06 20:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Elan 3ndal korrusel, vankriks ABC design pramy lux. Koridoris vankri hoiustamiseks kohta ei ole, seega iga päev üles-alla, ei võta sülle, vaid rataste peal vean. Vahel panen vankri kokku ja seina äärde püsti, et ei segaks teisi, siis on võimalik ka alla jätta.
Kui on auto olemas, siis on võimalik vankrit autos hoida.
Kui on olemas korralik kelder, siis on variant, et korviga vanker, vankri raam keldrisse, korv üles.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.06 12:54; 25.06 14:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Te kaks eelmist üritate nalja teha esmarasedaga, jah?
ABC Design on vastik kolakas, mille rattad ei liigu korralikult ja mis kaalub mingi kuradi kaks tonni. Juppide lahti monteerimine ja kokku panemine on rohmakas ja raske, manööverdamine on võimatu, randmed põrutab ära, Eesti tänavatel jääd esimese äärekivi taha kinni. Absoluutselt iga jupp sellest on RASKE. 4. korrusele koos nt 10 kg titega, palju õnne.
Korvis on su laps lühikest aega, pärast paned istumisosasse, mis käib raami küljest lahti niisuguse raksuga, et laps hüppab sees. Siis on see kolakas sul ühes kaenlas, titt teises, nüüd tahaks raami kokku klõpsata, arva, kas see käib ühe käega. Ei, see käib kahe käe ja jalaga ja toore jõuga. Vahepeal pane laps ja istumisosa kuhu tahad, porisele trepile, lumehange, tolmusesele trepikojapõrandale või viska kasvõi õhku ja žonglööri natuke. Või siis kima mitu korda trepist üles-alla. See viimane läheb eriti huvitavaks siis, kui su titt jõuab sellesse arenguetappi, kus ta röökima pistab iga kord kui üksi tuppa jääb.
Disainitud Saksamaal, toodetud Hiinas nagu palju muudki kräppi.
Palun, keegi on teinud video sellest nõmedusest lumes:
https://m.youtube.com/watch?v=eVlZsxDUyNg
Ma ostsin ka selle endale lolli peaga ja nean seda ostu maapõhja veel ilmselt ka oma lapse 30. sünnipäeval. Pmst panin end tuppa vangi, alla saamiseks selle kaadervärgiga pidi mees kodus olema.
Mida sa ostma peaksid, ei tea, mina ostsin QBIT Plusi, aga laps oli siis suurem juba. Päris titele on see liiga kipakas. Küll aga soovitan valida sellise, mille raami saab ühe käega kokku ja lahti klõpsata. Päriselt ka, selle nõuande eest sa meenutad perekooli hea sõnaga iga jumala kord kui lapsega õues käid.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli kandekookoniga (mitte korviga) käru. Beebi oli algul kookonis – sellega tassisin teda üles-alla, käru ise jäi 1.korrusele (seal on nn rattaparkla). Kui kookonist välja kasvas, siis kandsin süles üles-alla.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma soovitan youtubest vaadata videosid. ABC Design pole nii raske ja keeruline midagi.
On ju erinevaid seeriasid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.06 12:31; 24.06 20:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Te kaks eelmist üritate nalja teha esmarasedaga, jah?

ABC Design on vastik kolakas, mille rattad ei liigu korralikult ja mis kaalub mingi kuradi kaks tonni. Juppide lahti monteerimine ja kokku panemine on rohmakas ja raske, manööverdamine on võimatu, randmed põrutab ära, Eesti tänavatel jääd esimese äärekivi taha kinni. Absoluutselt iga jupp sellest on RASKE. 4. korrusele koos nt 10 kg titega, palju õnne.

Korvis on su laps lühikest aega, pärast paned istumisosasse, mis käib raami küljest lahti niisuguse raksuga, et laps hüppab sees. Siis on see kolakas sul ühes kaenlas, titt teises, nüüd tahaks raami kokku klõpsata, arva, kas see käib ühe käega. Ei, see käib kahe käe ja jalaga ja toore jõuga. Vahepeal pane laps ja istumisosa kuhu tahad, porisele trepile, lumehange, tolmusesele trepikojapõrandale või viska kasvõi õhku ja žonglööri natuke. Või siis kima mitu korda trepist üles-alla. See viimane läheb eriti huvitavaks siis, kui su titt jõuab sellesse arenguetappi, kus ta röökima pistab iga kord kui üksi tuppa jääb.

Disainitud Saksamaal, toodetud Hiinas nagu palju muudki kräppi.

Palun, keegi on teinud video sellest nõmedusest lumes:

https://m.youtube.com/watch?v=eVlZsxDUyNg

Ma ostsin ka selle endale lolli peaga ja nean seda ostu maapõhja veel ilmselt ka oma lapse 30. sünnipäeval. Pmst panin end tuppa vangi, alla saamiseks selle kaadervärgiga pidi mees kodus olema.

Mida sa ostma peaksid, ei tea, mina ostsin QBIT Plusi, aga laps oli siis suurem juba. Päris titele on see liiga kipakas. Küll aga soovitan valida sellise, mille raami saab ühe käega kokku ja lahti klõpsata. Päriselt ka, selle nõuande eest sa meenutad perekooli hea sõnaga iga jumala kord kui lapsega õues käid.

Minu abc design pramy lux vanker ei ole korviga, vaid kookoniga. Alla on lihtsam saada kookon koos lapsega ühes käes, teisega hoian vankrit, et see liiga kiiresti trepist alla ei veereks. Üles minnes, siis kõigepealt laps kookoniga üles ja siis lähen vankri järgi. Jah, käru on raske, kuid vastupidav (juba 3nda lapsega kasutan seda) ja talvel lumega saab ka suurepäraselt liigelda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.06 12:54; 25.06 14:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on olnud 2 vankrit-käru, mis ideaalsed korteris elavale inimesele. Bugaboo Bee Plus ja Easywalker June. Beel on kõrval sangad, võtad kinni ja laps sees vead treppidest üles-alla. Väga mugav. June vankril on õhkkummid, korviosa võtad ühte kätte ja raami viskad üle õla nagu koti. Istumisosaga veel lihtsam – klõps kokku ja üle õla. Mõlemad käivad pisikeseks ja hea väikeses esikus hoiustada.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on olnud 2 vankrit-käru, mis ideaalsed korteris elavale inimesele. Bugaboo Bee Plus ja Easywalker June. Beel on kõrval sangad, võtad kinni ja laps sees vead treppidest üles-alla. Väga mugav. June vankril on õhkkummid, korviosa võtad ühte kätte ja raami viskad üle õla nagu koti. Istumisosaga veel lihtsam – klõps kokku ja üle õla. Mõlemad käivad pisikeseks ja hea väikeses esikus hoiustada.

Vankri valimine on ikka paras peavalu. Igasuguseid variante on. Põhimõtteliselt sobib siis selline vanker, millel kõib raam kokku ja kookon seest Välja? Seda bugaboo bee plus ja easywalker june ma ei leidnud ka, et oleks kuskil müügis. Või siis olen lihtsalt pime 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.06 11:28; 29.06 00:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma soovitan näiteks enda Emmaljunga Ceroxit. See on küll kasutatud ja suht vana mudel aga samas korralik ja puhas. Plussid Sinu jaoks:
Kookoniga vanker st kõvapõhjalise kookoniga saad beebi ülesse ja alla transportida ( hiljem saad vineeri alt ära võtta ja saab soojakotina kasutada).
Veel saab sanga üle tõsta lihtsalt st ri pea korvi tõstma vaid lihtsalt tõstad sanga üle.
Vanker on ise väga stabiilne ja heade amortidega jne. Palju muid häid omadusi veel. Kui huvitab võta ühendust!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Liitu facebookis “Kärusõltlased” grupiga ja saad 100 erinevat super varjanti 🙂 Seal palju head infot kärude kohta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Beebi ja mitmikud Milline vanker 4.ndal korrusel elavale korteriinimesele?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.