Esileht Kodunurk Milline villatekk ei aja udemeid

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Milline villatekk ei aja udemeid

Postitas:

Olen sooja teki otsingul. Vanematekodus on vana kaamelivillatek, mis mulle väga meeldib. Mõned aastad tagasi soetasin lambavillateki, mis aga jubedalt ajas udemeid ja karvu välja, isegi tekikotis olles. Eriti hull oli peale pesudevahetust. Terve magamistuba neid udemeid täis, hingamisteed samuti. Kas kellegil on kogemust kvaliteetse meriinovilla või kaamelivilla tekiga, mis ei ajaks karvu/kiude välja? Lambavilla täidisega tekki ei soovi.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minuarust on tegu utoopilise sooviga. See ju looduslik kiud.
Kui udemeid ei taha, tulebki lambavilla täidisega tekk võtta.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tahad soovitust villateki kohta, mis ei ajaks udemeid ja siis teatad, et ei taha lambavilla tekki?

Mul endal on selline tekk, ei aja udemeid: https://www.voodimaailm.ee/tekid/30394/%C3%95huke-tekk-vill

Aga ma pakun, et need kaamelivillaga tekid ka ei aja.

Voodimaailmast tellisin viimati selle aasta septembris, makseviisiks valisin veel sularaha (huvi pärast). No täitsa toimis. Aega küll võttis mingi kaks nädalat enne kui paki kätte sain, aga maksingi sularahas kullerile. (pangakaardiga saab ka maksta, kauba kättesaamisel). Enne paki toomist saadetakse ka päev varem SMS.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vastus on küll teemast mööda, aga tõeliselt soe ja kohev on ju hoopis udusulgedest tekk. Mul oli ka varem villatekk, aga peale korralikku suletekki enam villa ei taha. Soovitan Hemtexi, seal mitme erineva soojusastme ja kvaliteediga suletekke.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas kellegil on kogemust kvaliteetse meriinovilla või kaamelivilla tekiga, mis ei ajaks karvu/kiude välja?

Sul endal on kogemus ju, osta siis samasugune.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas see su vanemate tekk on uus? Muidu ma pakuksin, et udemeid ei aja (enam) vana, aastaid kasutuses olnud tekk.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Kodunurk Milline villatekk ei aja udemeid