Esileht Kodunurk Milline voodipesu higistajale?

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Milline voodipesu higistajale?

Postitas:

Kas eelistada puuvillast või puuvillsatiini?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meelest higistaja peab lihtsalt oma voodipesu tihedamini vahetama. Muu on eelistuse küsimus. Mina eelistan puuvillsatiini, sest see on naha vastas mõnusam.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.01 22:32; 17.01 22:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu meelest on tähtsam ikka, milline tekk on peal. Kas selle ümber on puuvillane või puuvillane satiin tekikott, ei oma tähtsust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tavaline puvillane peaks olema veidi hõredama koega kui satiin, seega eelistaks tavalist

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

torkan vahele oma teema. minu mees higistab öösel nii, et tema padjad on hommikuks läbimärjad. sellega seoses hakkavad nad ka haisema (sulepadjad). kas on mõistlik üldse kasutada sellisel juhul sulepatju magamiseks, või on higistajale mingi muu padi parem? aga mis oleks ka sama pehme, kui sulepadi. teab keegi?(seletuseks, et igal hommikul võtan ta padja kotist välja ja jätan päevaks nö kuivama)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei kasuta üldse sulepatju, liiga ebahügieeniline ja lisaks tekitab ka allergiat. Kui su mees sulepadjaga higistab, siis see talle ei sobi, pillu minema ja osta 60-kraadises vees pestav padi. On ka spetsiaalseid allergikute ja higistamisvastaseid patju, kõik kenasti pestavad 60 kraadi juures, et häviks lestad. Higistajale sobib magamiseks puuvillane tekk – n. baikatekk on väga hea. Meie magame puuvillasatiiniga, see on hästi mõnus keha vastas. Umbsed tekid ja sulepadjad viisin prügimäele juba 15 aastat tagasi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Higistajale on sobilik linane voodipesu, kasutame palaval suvel just linast. Muide põhjuseta magades higistamine ei ole norm.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meelest hõredama koega aluslina/tekikott higistajale just ei sobi. Sest sel juhul liguneb ju madrats/tekk ka läbi. Pigem just tihedama koega, et veidigi madratsit/tekki kaitsta. Aga see minu arvamus vaid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.01 22:32; 17.01 22:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Minu meelest hõredama koega aluslina/tekikott higistajale just ei sobi. Sest sel juhul liguneb ju madrats/tekk ka läbi. Pigem just tihedama koega, et veidigi madratsit/tekki kaitsta. Aga see minu arvamus vaid.[/tsitaat]
Madratsit kaitstakse kattemadratsiga, mida tuleb vajadusel pesumasinas pesta. Sama lugu on teki ja patjadega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Kodunurk Milline voodipesu higistajale?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.