Esileht Koolilaps Millise ¨ampooniga pesed 8 aastasel lapsel pead?

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Millise ¨ampooniga pesed 8 aastasel lapsel pead?

Postitas:
Kägu

Meie kasutame beebi ¨ampooni, mis pusasid ei lase tekitada. Ei oskakski midagi muud osta, sest lapsele ju ei sobi need poe omad, liiga kanged nö.

Please wait...
Postitas:
Kägu

RE: Millise ¨ampooniga pesed 8 aastasel lapsel pead?

minu 8-aastane poeg peseb oma pead ise täiesti tavalise shampon-dushigeeliga. ei kujuta ettegi, et kaheksaaastasel veel vannitoas kaasas käiks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Pesen tütrel juukseid sama ¨ampooniga, mida ise kasutan. Beebi¨ampooniga pestes jäävad juuksed jubedaks takuseks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tüdruk peseb ise. Kui meelde tuleb, siis paneb juuste otsele minu juuksepalsamit. Sampoon on suvaline laste oma. Isa ostab lapse rõõmuks ilusaid pudeleid.

Please wait...
Postitas:
Kägu

mina aitan küll pesta oma pea 9a tütre juukseid, sest tal on neid tõesti palju ning ise ta neid puhtaks küll ei saaks. kuna peseme 1x nädalas, siis ei ole mulle probleemiks minu poolne abistamine. kasutame Loodusperest ostetud allergiavaba shampooni.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Lasteshampoone oleme kasutanud, aga jätavad juuksed pusaseks, isegi need, mis väidetavalt palsamiga on. Kasutab minu oma, ehk siis head&shoulders’i sensitive ja el’vital pikkade juuste light palsamit.

Please wait...
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Esileht Koolilaps Millise ¨ampooniga pesed 8 aastasel lapsel pead?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.