Esileht Ajaviite- ja muud jutud Millise auto?

Näitan 16 postitust - vahemik 61 kuni 76 (kokku 76 )

Teema: Millise auto?

Postitas:
Kägu

Selge on see, et igaüks sõidab sellise autoga millisega soovib (mida suudab endale lubada) ning selge on ka see, et miljonäril/miljardäril on pangakontol rohkem raha, kui 4000 (vastavalt siis sinu pakutud variandile, et ta peaks 400 eurose autoga sõitma). Siiski valetamises pole mind mõtet süüdistada. Käi koolis, loe raamatuid, kuula loenguid, siis avardub maailmapilt ning saad teadmisi, millest siiani veel kuulnudki pole (ning loomulikult naudi turvalist autosõitu).

Koolid lõpetatud, miljonär olen viimased 9 aastat, aga pangakontol raha niisama ei hoia. Oskad äkki öelda, milleks võiks see vajalik olla?

Palju õnne!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

bemmikumm

bemmi kummardajatele- huvitav, et suurem osa autoajakirjanikke ja kasutajaid annab bmw-le kui margile “keskmise” või “alla keskmise” vastupidavuse ja kviteedi osas. X5 näiteks üks suuremaid laginejaid üldse.

eks see ikka selline asjatu brändikummardamine on.

+2
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

bemmi kummardajatele- huvitav, et suurem osa autoajakirjanikke ja kasutajaid annab bmw-le kui margile “keskmise” või “alla keskmise” vastupidavuse ja kviteedi osas. X5 näiteks üks suuremaid laginejaid üldse. eks see ikka selline asjatu brändikummardamine on.

Loomulikult kummardatakse brändi. Kui Dacia või Hyundai mingid mudelid tunnistataks maailma parimateks autodeks, oleks mul jätkuvalt piinlik nendega sõita.

+1
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mismoodi see BMW “puuduseks” on, et kui poes näitab ostja pigem diislile kui bensukale näpuga ja ütleb, et tahan seda?

Ostja ei käitu alati kõige mõistlikumalt. Diislil on puudusi rohkem kui eeliseid. Diisel saastab loodust rohkem, diiselmootori remont on kallim, enamusel vanema diiselmootoriga auto omanikel käib remont üle jõu ja diiselmootoriga autod tossavad ja haisevad. Diiselmootor soojeneb kauem, diiselmootor teeb rohkem müra jne. Rämps, noh. Ainuke suurem eelis, et mootor tarbib vähem kütust.

Vanemad diiselmootorid on igati tegijad.

Näiteks MB W124 oma 3.0 R6 81kW.

Väändemoment madalatel pööretel on hoopis parem.

Korraliku hooldusega on läbisõidud miljoni kilomeetri kanti.

Kütuse kvaliteet ei mängi nii olulist rolli, paaki võib valada kasvõi kerget kütteõli või siis rapsist tehtud biodiislit.

Mida sa seal vanal diiselmootoril ikka niiväga remondid kui töökorras mootori saad juba paarisaja euroga kätte?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

TA
Ikka läks lappama…küsisingi selle suunitlusega, et mida te ise ostaksite, kui algandmed on sellised nagu välja toodud.
Minu puhul pere on 3 in pluss kass, kuldkala ei ole, sõidan peamiselt linnas, ei taha iga paari aasta tagant autot vahetada, seetõttu eelistaks maksimum aasta-kahe vanust autot, turvalist, mahukat.
Eks igaüks kiidabki oma marki, see on alati nii. Ma ei ole margis kinni, on head kogemused olnud nii vw, toyota, hyundaiga. Lõpuks tuleb loomulikult ikka sisse istuda ja proovida, aga püüan lihtsalt mingi lühema nimekirja tekitada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

huvitav, et suurem osa autoajakirjanikke ja kasutajaid annab bmw-le kui margile “keskmise” või “alla keskmise” vastupidavuse ja kviteedi osas.

Palun viidet.

Ma lähtun auto valikul pigem oma kogemustest ja usaldan seda kõige rohkem.

Pigem tundub mulle, et bemmi teevad maha eelkõige need, kes iial selle autoga sõitnus pole, veel vähem pikaaegselt kasutanud. Sest bmw omanik reeglina ostab ka järgmiseks sama margi ja ei tee kunagi foorumisse teemat “millist marki eelistada”.

Nagu ütlesin, mul on olnud väga palju erinevaid automarke ja bmw pole kunagi olnud esimene valik. Sattusin selle otsa pooljuhuslikult. “Kummardama” hakkasin seda marki alates hetkest, kui selle omanikuks sain ning veendumus on aastatega süvenenud. See ei ole asjatu poolehoid, vaid väga kindlatel põhjustel välja kujunenud.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kõige ebameeldivam aga on see, et hooldus, remont ja varuosad on megakallid. Ja probleeme neil juba jagub, eriti suvaliste jaapanlastega võrreldes.

Nii kehv auto ja kallis pealegi, aga ikka olete perre neid kaks tükki ostnud? 🙂 Ma arvan, et sa valetad oma uute bmw-de kohta, sest juba tükk aega on bmw-l tehase poolt 5 aastat garantii ja hoolduses maksad ainult kuluosade ning töö eest, mille hind ei ole kõrgem teiste markide esindustest. Mul pole ükski auto olnud nii madalate ülalpidamiskuludega kui praegune bmw.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

eelistaks maksimum aasta-kahe vanust autot

Millise (pere)auto valiksite praegu, kui vaja osta uus ja hinnapiiriks u 20 000?

TA otsusta ära, kas sa küsid uut või kasutatud autot? Paistab, et sa ei tea isegi.

+3
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

eelistaks maksimum aasta-kahe vanust autot

Millise (pere)auto valiksite praegu, kui vaja osta uus ja hinnapiiriks u 20 000?

TA otsusta ära, kas sa küsid uut või kasutatud autot? Paistab, et sa ei tea isegi.

Lihtne – ta mõtles tema jaoks uut. Sama nagu ostaksid kaltsukast kasutatud teksad, aga sinu jaoks on need uued.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Lihtne – ta mõtles tema jaoks uut. Sama nagu ostaksid kaltsukast kasutatud teksad, aga sinu jaoks on need uued.

Paraku on see uue ja vana mõiste segiajamine ülitavaline isegi meeste seas ja vastavates margifoorumites.
“Panin oma autole uue mootori”
“Vahetasin rattalaagri”
“uus genekas nüüd peal” – sellist teksti on massiliselt.

Tegelikult on kõik asjad ja osad ostetud romulast või kellegi eraisiku käest juba kasutatuna.
Ehk siis täiesti võimalik, et juba poolsurnuna.

P.S. Ma ei arva, et 5 kuni 40 vana auto tervikuna poolsurnud on, sest sellel on ilmselt need kriitilised sõlmed kõik juba ammu ja korrapäraste remontide käigus uute osade vastu välja vahetatud.
Kui on asjalik peremees olnud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

huvitav, et suurem osa autoajakirjanikke ja kasutajaid annab bmw-le kui margile “keskmise” või “alla keskmise” vastupidavuse ja kviteedi osas.

Palun viidet.

Pigem tundub mulle, et bemmi teevad maha eelkõige need, kes iial selle autoga sõitnus pole, veel vähem pikaaegselt kasutanud. Sest bmw omanik reeglina ostab ka järgmiseks sama margi ja ei tee kunagi foorumisse teemat “millist marki eelistada”.

Nagu ütlesin, mul on olnud väga palju erinevaid automarke ja bmw pole kunagi olnud esimene valik. Sattusin selle otsa pooljuhuslikult. “Kummardama” hakkasin seda marki alates hetkest, kui selle omanikuks sain ning veendumus on aastatega süvenenud. See ei ole asjatu poolehoid, vaid väga kindlatel põhjustel välja kujunenud.

omasin 5 aastat kunagi 3nda seeria bemmi. hea juhitavus aga üsna kiiresti sai selgeks, et bemmi omamiseks peab kindlasti kuuluma margifoorumisse jne, et võimalikult kiiresti leida tüüpvigadele lahendusi.

hüdrotõukurid kestsid 50000, siis vaja korralik summa välja käia.

automaatkast 100000km peal avariis, ilge summa alla ja kestis 1 a veel, siis läks lõplikult.

tagatuled ujusid vihmaveest nagu akvaarimid. oli vaja augud sisse puurida tuledele- see oli probleemi lõplik lahendus.

jne. enam ei taha, ausalt. nii palju kui kuulen, siis uutega sama mure. kuulsaim juhtum oli siin mõni aasta tagasi 7sega kus auto ainult garantiis oligi 3 aastat jutti vist.

ega bemm ei ole muidugi ainuke selline nigel preemiumbränd- muresid ju range roverite ja mersudega ka. audi kohta pole väga kuulnud ja omanud ka ei ole.

teemaalgatajale soovitaks peugeot 3008. 20000 eest saad suht värske auto veel.

või subaru outback.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

bmw reliability link-

https://www.prescottimportcar.com/buying-a-used-bmw/

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Miks sellest BMW-st siin teemas üldse nii pikalt jahute?

Teemaalgataja nagunii sellist autot ealeski pereautoks ei ostaks, isegi seda viiest universaali mitte, mida keegi esimesel lehel linkis ja isegi TA hinnapiiri sisse mahuks.

Kes teavad, ka bemmi omale ostavad ja on rahul, pole ju vaja kellelegi X-käole midagi tõestada.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

ega bemm ei ole muidugi ainuke selline nigel preemiumbränd- muresid ju range roverite ja mersudega ka. audi kohta pole väga kuulnud ja omanud ka ei ole.

oh, on ikka. meil oli kunagi uuena ostetud A6 ja sellel oli juba garantiiajal nii mõnigi tüüpviga. oma volvo xc90 puhul olen ka neid tüüpvigu juba mitu kogenud. ja ma ei arva sugugi, et audi hullult kehv auto oleks, ilmselgelt sattus meile õnnetu eksemplar.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Palun viidet.

Nii on iga margi puhul. Mis on juba armsaks ja tuttavaks saanud, seda ostetakse ka edaspidi. On palju audi-usku inimesi, volkswagenite austajaid. On neid kes ainult mersusid ja toyotasid roolivad jne. Isiklik eelistus.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Nii on iga margi puhul. Mis on juba armsaks ja tuttavaks saanud, seda ostetakse ka edaspidi. On palju audi-usku inimesi, volkswagenite austajaid. On neid kes ainult mersusid ja toyotasid roolivad jne. Isiklik eelistus.

Nii paraku on. Et ühe kindla automargi pimesi ja taevani kiitmine viitab pigem inimese piiratusele selles vallas, isegi vblla teatud usule.

Aga need inimesed, kes enamus automarke on isiklikult läbi proovinud, noh nii ca paari kuu kaupa; nemad küll ei oska öelda, et milline neist nüüd kõige parem oli.
Kõik on head ja igal on ka mingid vead.
Ja kõige parem tegelikult ongi see, mis igaühele endale kõige rohkem meeldib.

0
0
Please wait...

Näitan 16 postitust - vahemik 61 kuni 76 (kokku 76 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Millise auto?