Esileht Lapse ootamine Millise beebipoe kinkekaarti eelistate?

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Millise beebipoe kinkekaarti eelistate?

Postitas:

Mu armas sõbranna sünnitab peagi ja tahaks talle haiglasse lilled viia/saata ja midagi juurde kinkida. Mõtlesin nt mothercare’i 100eurose kinkekaardi peale, aga ei tea, kas see on hea mõte.
Mida üldse sel puhul kinkida ja kui kinkida kinkekaart, siis millise poe oma?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina eelistaks mõne keskuse oma. Roccas ja Ülemistes nt on palju lastekaupade poode – kui ühest ei leia midagi, siis mõnest teisest ikka leiab 🙂

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.01 21:30; 06.01 16:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mothercare oma minu teada enam eraldi ei ole. On One Family kaart, mis kehtib Mothercares, Jukus ja veel 2-3 poes.
Ise eelistaksin kingiks saada pigem mõne kaubanduskeskuse kaarti.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja kui kaubanduskeskuse kinkekaardi juurde jääd lõpuks, siis parem oleks mitu väiksemat summat eraldi, kui et üks sajaeurone kinkekaart 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja kui kaubanduskeskuse kinkekaardi juurde jääd lõpuks, siis parem oleks mitu väiksemat summat eraldi, kui et üks sajaeurone kinkekaart ????

Praegu vist juba kõigis keskustes see süsteem, et laed kinkekaardile soovitud summa peale ja siis see jääk väheneb vastavalt ostusummale. Põhimõtteliselt nagu pangakaart.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.01 21:30; 06.01 16:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina soovitaks ka pigem mõne keskuse oma. Natuke ka sellepärast, et lapsele kingitakse nagunii palju asju, lisaks on vanemad ise ostnud, las jääda värskele emale see võimalus, et võib-olla tahab hoopis endale midagi soetada, tema on ju samuti tähtis, mitte ainult beebi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Lapse ootamine Millise beebipoe kinkekaarti eelistate?