Esileht Ajaviite- ja muud jutud Millise e-lugeri ostaksite?

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Millise e-lugeri ostaksite?

Postitas:
Kägu

http://www.rahvaraamat.ee lehel on valikus mitmete firmade e-raamatute lugejaid. Millise teie valiks nende seast ja miks? Nõuded on – e-ink ja mälukaardi lisamise võimalus.
E-luger läheb juubelikingiks nooruslikule prouale ja ma ise pole nende seadmetega väga kursis.

Tänud ette!

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
rlv

RE: Millise e-lugeri ostaksite?

Mina ostsin selle:

http://www.kriso.ee/cgi-bin/shop/5060156682265.html

Olen üsna rahul. Minu jaoks ei pea e-luger täitma mitte ühtegi muud funktsiooni – selleks on teised seadmed. Samas on ta väga kerge, mis on mu meelest üks olulisemaid omadusi e-lugeri juures, ja sealjuures väga odav, mis on ka üks väga hea omadus, kuigi mõned nii ei arva.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sattusin kunagi üht lugerit näppima ja küsin, kas see must raam sind ei häiri? Mulle tundus, et see must raam ja valge taust tegid liiga suure kontrasti.

Please wait...
Postitas:
rlv

Ei, see must raam mind kasutamisel tõesti ei häiri, mitte vähimalgi määral. Või kui, siis ainult sellest aspektist, et kui kuskile natukeseks vedelema jääb, on tolm selle peal väga hästi nähtav. Aga selle vastu aitab tihe kasutamine või sellisesse kohta panek, kus tolm peale ei saa langeda.

Please wait...
Postitas:
Kägo

[small]rlv kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mina ostsin selle:

http://www.kriso.ee/cgi-bin/shop/5060156682265.html

Olen üsna rahul. Minu jaoks ei pea e-luger täitma mitte ühtegi muud funktsiooni – selleks on teised seadmed. Samas on ta väga kerge, mis on mu meelest üks olulisemaid omadusi e-lugeri juures, ja sealjuures väga odav, mis on ka üks väga hea omadus, kuigi mõned nii ei arva.[/tsitaat]
Kas kuus tolli pole lugemiseks liiga väike ekraan? Peaaegu nagu telefon, need on ka 4-5 tollised.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Selline küsimus, et kas iPad’i saaks muuhulgas e-lugerina kasutada?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Saab, aga e-ink tehnoloogia silmale parem kui värviline ekraan.

6 tolli täitsa norm ekraan, tähe suuruse valid ise.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aga mida valida Rahvaraamatu poolt pakutavatest? Seal homme tudengi soodustus ja saaksin raha säästa:)

Please wait...
Postitas:
rlv

[tsitaat]Kas kuus tolli pole lugemiseks liiga väike ekraan? Peaaegu nagu telefon, need on ka 4-5 tollised.[/tsitaat]Tegelikult tundub juba 4-tolline telefon päris suur, 5-tolline (näit Samsung Galaxy Note) on telefonide hulgas ikka haruldane hiiglane, mis ilmselt sobiks iseenesest ka juba e-lugerina kasutamiseks. 6-tolline must-valge e-luger on siis veel natuke suurem, aga praktiliselt sama kerge nagu suur telefon. Minu meelest üsna optimaalne.

IPad’i puuduseks e-lugerina on minu meelest ka liigne suurus ja mass. Mulle meeldib näiteks voodis lugeda ja lugerit vaid ühe käega enda ees üleval hoida. Kardan, et iPadiga peaksin siis päris tihti kätt vahetama.

Please wait...
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Millise e-lugeri ostaksite?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.