Esileht Kodunurk Millise firma tolmuimejad teil Kodus ?

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: Millise firma tolmuimejad teil Kodus ?

Postitas:

Kas olete rahul? Kas kuni 40 eurost tasub osta ?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.12 09:48; 06.12 21:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei tasu, mul on olnud odavamaid ja need teevad põrgulärmi ning ei ime midagi. Viimati ostsin Tefali mingi 300€+ masina ja olen rahul. Mingi aeg kasutasin ka ämma vana LUX tolmuimejat ja see oli väga hea, aga oli vana ja eluga sai otsa ning ise ei raatsinud enam nii kallist osta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis selle 40-eurose imemisklassideks on märgitud?
Mul on Philips ja Electroluxi Animal care variant, mõlemal põranda klass A ja vaiba klass B, aga turbootsikuga tõmbab vaiba ikka päris puhtaks.
Plaanin siiski vana Plilipsi varsti välja vahetada ja mõne A-klassi vaibapuhastaja leida.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.12 10:24; 07.12 02:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Algul ostsin 60€ Samsungi, see pidas vastu aasta. Siis soetasin Dysoni, soovitati loomakarvade pärast, aga see oli täielik pettumus ja raha tuulde loopimine. Siis ostsin 6a tagasi profikasutuseks mõeldud Kärcheri (vist oli 160€?) ja see saab siiani hakkama suure elamise ja kassi-koera karvadega. Tolmukott saab nii harva täis, et alati üllatab ????. Kiireks koristuseks on Makita akukas.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.12 10:40; 06.12 13:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Algul ostsin 60€ Samsungi, see pidas vastu aasta. Siis soetasin Dysoni, soovitati loomakarvade pärast, aga see oli täielik pettumus ja raha tuulde loopimine. Siis ostsin 6a tagasi profikasutuseks mõeldud Kärcheri (vist oli 160€?) ja see saab siiani hakkama suure elamise ja kassi-koera karvadega. Tolmukott saab nii harva täis, et alati üllatab ????. Kiireks koristuseks on Makita akukas.

Esimest korda kuulen, et kellelegi Dyson ei meeldi. Mis temas halba on? Mul ka Makita aku oma, aga mul ka väike korter, saan sellega asjad hästi aetud. Dysoniga kogemus puudub.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on Boch pro silence. Juba 4 aastat. Neid kõvasti lärmavaid enam ei taha.
Kahtlustan, et 40 euriga väga head masinat ei saa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Algul ostsin 60€ Samsungi, see pidas vastu aasta. Siis soetasin Dysoni, soovitati loomakarvade pärast, aga see oli täielik pettumus ja raha tuulde loopimine. Siis ostsin 6a tagasi profikasutuseks mõeldud Kärcheri (vist oli 160€?) ja see saab siiani hakkama suure elamise ja kassi-koera karvadega. Tolmukott saab nii harva täis, et alati üllatab ????. Kiireks koristuseks on Makita akukas.

Esimest korda kuulen, et kellelegi Dyson ei meeldi. Mis temas halba on? Mul ka Makita aku oma, aga mul ka väike korter, saan sellega asjad hästi aetud. Dysoniga kogemus puudub.

Dysoni kõik torude liitekohad logisevad, varre hoidja on nii tilluke, et vars kukub ainult mööda kõndideski mööduja säärtele. Meie omal jooksis 2. aastal mootor kokku, sest kasutusjuhendis oli kirjas muretu kasutus – ei tolmukotte ega filtreid. Filter ikkagi oli vaja vahetada. Mootori vahetuse eest küsiti 180.-, mees vahetas mootoriharjad ise, veebist tellides 12.-. Tõmme on ka lahja võrreldes Kärcheriga. Kui põrandaotsik ka lagunes, siis viisin suvekoju, seal harva vaja ja kõvasti väiksem elamine.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.12 10:40; 06.12 13:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kärcher WD 3, 1 aasta vana, aasta jooksul on ühe koti vist jõudnud vahetada, neid oli kokku 3 kaasas. Hind 65€.
Vaibad tõmbab säravaks ja pisut on neid raske puhastada, sest tal on tõmme nii tugeb, et imeb end kinni.

Kui mingitest klassidest rääkida, siis mis kolmas täht enne A-d on?
Ainuke miinus – võtab kapis ruumi.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.12 13:17; 06.12 18:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kärcher veefiltriga, ostes oli päris kallis. Tolmukotte pole vaja, nüüd juba vist 5-6 aastat kasutuses. Hea masin, ainuke miinus, et pisut raske on. Kiireks puhastuseks Kärcher akuhari.

Eelmine kägu pane siis tõmme vaipadel pisut nõrgemaks, mul tõmbab ka vaiba külge kinni muidu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eelmine kägu pane siis tõmme vaipadel pisut nõrgemaks,

Ehh, 65€-sel Kärcheril ei saa midagi “panna”, seal saab vaid pisut harja nurka muuta, et täpselt risti ei oleks.
Risti läheb jah vaakumisse…ja vaibakarvad ka, kui vilets vaip.

WD3 on idee poolest hoopis garaažikas, aga kuna garaazis on üks veel suurem juba 20a töötanud, siis ei näinud muud võimalust, mida tuppa osta.
Veefiltriga ei tahtnud, see on tõesti raske.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.12 13:17; 06.12 18:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on Boch pro silence. Juba 4 aastat. Neid kõvasti lärmavaid enam ei taha.

Kahtlustan, et 40 euriga väga head masinat ei saa.[/quote

Eelm nädalavahetus oli must reede ja siis Maximas olid Daewoo tolmuimejad 29.90 aga neid oli palju müügil ja keegi ei ostnud,selle nädala alguses veel müügil, See mudel ei kõlba kuhugi siis

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.12 09:48; 06.12 21:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eelm nädalavahetus oli must reede ja siis Maximas olid Daewoo tolmuimejad 29.90 aga neid oli palju müügil ja keegi ei ostnud,selle nädala alguses veel müügil, See mudel ei kõlba kuhugi siis

Eks inimesed vaatavad ka enne 30 euro kulutamist masina andmeid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.12 10:24; 07.12 02:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on mingi 15-17 aastat vana (täpselt ei mäleta) Philipsi tolmuimeja ja väga hästi imab. Tundub, et tolmuimeja on selline üsna igavene masin, mis vist niisama katki ei lähegi. Uut ei oskakski millegi järgi valida, praegune saab edukalt loomakarvade ja muu prügiga hakkama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Bosch oma ekstra puitparketile mõeldud. Aasta olnud. Rahul. Väikelapsega palju läbu, pikad juuksekarvad, samas vaipu ja koduloomi pole. Soodustusega vist ligi 80e oli.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )


Esileht Kodunurk Millise firma tolmuimejad teil Kodus ?