Esileht Ajaviite- ja muud jutud Millise kaubamärgi rõivad kaltsukatest on kvaliteetsed

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Millise kaubamärgi rõivad kaltsukatest on kvaliteetsed

Postitas:
Kägu

Ise olen märganud, et kui on maitsekas rõivas, siis on George ja kui on kvaliteetne kangas, siis on United Colors of Benetton. Mind ei huvita mingid nähtavad sildid, a la Guess, mis on täiesti maitselage, vaid lihtsalt hea disaini ja kvaliteediga rõivad. Midagi vastupidist H&M-le.

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kaltsukates on ikka palju rohkem kraami kui vaid kolme brändi tooted. Olen ostnud sealt täiesti tundmatute firmade riideid samuti. H&M ilmselgelt oma odavuses aastakümneid vastu ei pea.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ise olen märganud, et kui on maitsekas rõivas, siis on George ja kui on kvaliteetne kangas, siis on United Colors of Benetton. Mind ei huvita mingid nähtavad sildid, a la Guess, mis on täiesti maitselage, vaid lihtsalt hea disaini ja kvaliteediga rõivad. Midagi vastupidist H&M-le.

No George on küll veel pisut odavam kui H&M…

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Comma, Cream, Cos, Masai, Kaffe, Sisley jne, neid kõiki leiab aeg-ajalt ka kaltsukatest.

+1
0
Please wait...

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Millise kaubamärgi rõivad kaltsukatest on kvaliteetsed