Esileht Ajaviite- ja muud jutud Millise keti poes käite süüa ostmas ?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 97 )

Teema: Millise keti poes käite süüa ostmas ?

Postitas:
Kägu

Käin Rimis ja vahel ka Selveris aga kuidagi rohkem raha läheb.Kes käivad ainult kuu aega maximas,kui palju raha kokku hoiate ?

+2
-9
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tellin peamiselt nädala varu kulleriga koju. Kui muidu tellisin coopist ja Selverist, siis peale nende nõmedat hinnapoliitikat tellin Barborast ehk Maximast. Kuigi valik kohati kesisem, siis hinnavahe aga märkimisväärselt suur. Nüüd käin ka teadlikult rohkem suures Maximas ja ei kurda.

+13
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Käin juba aastaid peamiselt Grossis ja Maximas. Vahel harva ka Maksimarketis, meile maitseb nende köögi pasteet kõikidest müügilolevatest kõige rohkem ja Musta Juubelileiba ka eelpoolnimetatud poodides kahjuks ei müüda 🙂

+5
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma ei ole juba aastaid oma jalga Rimisse ega Comarketisse tõstnud. Usun, et selle aja peale on kokkuhoid märkimisväärne.
Kõige sagedamini käin Maksimarketis ja Maximas.

+3
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kodupood (lähim) on AjaO, ilmselt nüüd siis Coop. Maapood, asjad kallimad. Kui ei viitsi linna sõita, siis ostan esmatarbekaubad sealt.
Tavaliselt ostan kõik vajaliku Prismast, mis on mu linnasõiduteel ka esimene. Seal on need kaubad, mida kõige rohkem tarbime, kõige odavamad. Selverist käin ostmas nende köögi tooteid (nt uramaki tuuniga ja leivakesed), Maksimarketist nende omi (võileivatort kalaga on super), Kaubamajast ostan marinaadis värsket kilu ja krevette, Maksimas (XX) on päris hea salatilett ja meeldivad ka mõned nende soojad road ning saiakesed, Rimis käin ainult nende rebitud lihaga pitsa ja juusturullide pärast.
Põhitoidu ostan ikka Prismas, sest mitte üheski ketis pole need asjad, mida meil kõige rohkem kulub, odavamad.

+8
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Maksimarketist. Võrus on see kõige asjalikum pood, samuti Tartu Kvartali Maksimarketis on hea valik ja Tartu Kaubamaja Toidumaailmas.

+4
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

AjaO, Konsum (eks ma imeheade ekleeride pärast seal käi😁).
Selverit üritan vältida, seal käimine annab rahakotile kohe tunda.
Maximas pole kunagi piima olnud ja seal ma oma aega enam ei raiska.
Rimi on räpane.
Linnast tulles hüppan Maksimarketist läbi.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina ostan enamasti Rimist, sest see on kodule kõige lähemal. Selver on ka lähedal, aga see on Rimist kõvasti kallim. Maximaid ei jää kahjuks mu igapäevasele teele.

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Käin Rimis ja vahel ka Selveris aga kuidagi rohkem raha läheb.Kes käivad ainult kuu aega maximas,kui palju raha kokku hoiate ?

Kuidas on võimalik tuvastada raha kokkuhoid, kui käiakse ainult ühes poes? Millisest summast alates kokkuhoid on kokkuhoid? Sa oskad ju ise teha nende toitude hinna võrdluse, mida ostad. Igas poes on võimalik kulutada palju ja võimalik kulutada vähe. Oleneb, mida sa ostad. Oled kaupade võrdluse teinud enne kui poodi lähed? Kui ei ole teinud, tee see ära. Kui tuled poest, paneb paberile kõik ostetud kaubad ja tee hinnavõrdlus teiste poodide samade kaupadega. Siis näed palju sa oleksid raha kokkuhoidnud.

+4
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mulle meeldiks käia Prismas, aga Pirita pool kahjuks ühtki Prismat ei ole ega vist ka tule. 🙁 Ainuke suurem, normaalse kaubavalikuga toidupood siinkandis on paraku Pirita Selver, kõik teised on pigem väikepoed. Eks seetõttu just Selveris saab peamiselt käidud. Vahel, kui on mingit spetsiifilisemat tööstuskaupa vaja, sõidan Lasnamäe või Sikupilli Prismasse, aga igapäevase poeskäigu jaoks jäävad need kahjuks kaugeks. Kui on mingid väikesed asjad, mida igast poest saab, või siis tahan just midagi ketispetsiifilist, olen käinud ka parasjagu kõige lähemale jäävas Viimsi või Pirita kandi Rimis või Maximas või Viimsi Delices. Harva Grossi poes, Mähe poes vmt tillukaupluses.

Aga iganädalase suurema ostukorvi jaoks siin kahjuks midagi muud peale Selveri valida ei ole. Ja maa on siinkandis vist liiga kallis ka, et mõni kett raatsiks suurema lahmaka osta ja uue korraliku poe püsti panna. 🙁 Rääkimata sellest, et lähitänavatesse jäävate jõukate protestid käiksid ilmselt neli tiiru riigikohtuni välja, millisele ärimehele või -naisele seda jama vaja oleks? 🙁

Prismal ja Selveril on küll tuntav hinnavahe, teiste kohta ei oska öelda. Miks Sa ajakirjanduses avaldatavaid toidukorvide võrdlusi ei jälgi, kui see teema parasjagu aktuaalne on?

+6
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vaheldumisi Prisma ja Selver (kodupoed), Maxima ega Grossi poe äri oma rahaga võimalusel ei toeta.

+6
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Konsum ja Maksimarket. Säästukaart plussiga arved alati -10%

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kuidas on võimalik tuvastada raha kokkuhoid, kui käiakse ainult ühes poes? Millisest summast alates kokkuhoid on kokkuhoid? Sa oskad ju ise teha nende toitude hinna võrdluse, mida ostad. Igas poes on võimalik kulutada palju ja võimalik kulutada vähe. Oleneb, mida sa ostad. Oled kaupade võrdluse teinud enne kui poodi lähed? Kui ei ole teinud, tee see ära. Kui tuled poest, paneb paberile kõik ostetud kaubad ja tee hinnavõrdlus teiste poodide samade kaupadega. Siis näed palju sa oleksid raha kokkuhoidnud.

Sa kuidagi nagu ülbelt haugud siin. Ostukorvide maksumuste võrdlust avaldatakse regulaarselt ajakirjanduses, löö lahti ja loe. Ei ole endal vaja mingeid arvutusi teha ega tšekke lugeda, selleks et teada,et kõige kallimad on Selver ja Rimi, kõige odavamad Gross, Maxima ja Prisma. Coop on nii ja naa, viimasel ajal pigem kallimapoolne.

+3
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kaubamaja. Kodukeemiat tondi selveris, sest kaubsis pole.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina olen nii ebalojaalne klient, et käin kõikide kettide poodides.

+16
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ja igas ketis on olemas “lojaalse kliendi” kaart, eksole?

+4
-9
Please wait...

Postitas:
Kägu

Peamiselt Prismas. aga seal on viimasel ajal nii pikad kassasabad, et kui aega vähem lähen Selverisse. iseteenduskassas saab kiiresti ja asjade mitmekorde ladumine jääb ka ära.

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mulle meeldiks käia Prismas, aga Pirita pool kahjuks ühtki Prismat ei ole ega vist ka tule. 🙁 Ainuke suurem, normaalse kaubavalikuga toidupood siinkandis on paraku Pirita Selver, kõik teised on pigem väikepoed.

Elan samuti Pirital ja kuna mul on just nimelt Rimi jalutuskäigu kaugusel, siis peale Rimi tulekut olen 90% ostudest sealt teinud. Kõvasti parem ja kvaliteetsem puu- ja köögiviljade valik on üks eelis, Rimi Eco kaubamärk teine, Selveriga võrreldes soodsam hinnatase kolmas. Minu meelest ongi ainult mingid väga spetsiifilised asjad, mida Rimist ei saa, no näiteks Vileda teflonišvammid, mida viimasel ajal pole isegi Selveris olnud, mille jaoks peab mujale minema.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Elan Pirital, käin peamiselt Rimis, kii kiire siis Selveris (mis oluliselt kallim).

Aastaid olin Prisma klient, eriti meeldis et hakkasid Tesco tooteid müüma. Nüüd on Tesco valik pea olematu, riiulid tühjavõitu või omasarja Rainbow kräppi täis, tuled osaliselt kustutatud, puuviljade valik ei kannata kriitikat – hüvasti Prisma!

+6
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Lihtsam öelda, kus ma ei käi- Maximas, Comarketis. Coope Tallinna kesklinna-Kristiine piirkonnas pole ja seal käiks ka- hinnad on ebanormaalsed, nagu ma maapiirkondades olen täheldanud. Grossist võtan häda korral piima, maj. paberit vms. pisiasja. Muu kaup ei kannata kriitikat.
Õnnedks on olemas Stockmanni toiduosakond, mis on ilmselt Eesti parim toidupood, Kaubamaja toiduosakonna kohta pole ka midagi halba öelda. Maj. kaubad toon Prismast, Selverist.

+3
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul sama, aga eelistan Coopi/Maksimarketit Selverit ja Maximat. Need kaubagrupid, mida mina tarbin, on seal soodsaimad. Kõige kallim tuleb Rimi, kus käin harva, aga teinekord siiski, sest mulle meeldivad need omamärgi Eco-tooted. Liha hind on seal hullumeelne. Vahepealne on Prisma, kus minu ostukorv on ka siiski suht kallis. Ei saa üldse aru, miks inimesed Prismat soodsaks peavad, ilmselt tarbin valesid asju. Lihtsaim näide – proovige mahla osta ja jälgige soodukaid Prismas (praktiliselt ei esine) versus Selveris/Maximas (pidevalt väga hea hinnaga mahlad müügil). Sama ka maiustustega. Prismasse minnes pean siis alati kalkuleerima, et mahla ei osta, maiustusi ka mitte ja kindlasti mitte majapidamispaberit või taskurätte. Sama päeva allahinnatud tooted alati saadaval Selveris – neid ostan sageli, sest see on hea võimalus raha säästa.

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Põhipood Delice, aga käin kõigis kuhu parasjagu tahtmist või mis teele jääb. Viimsis on nad nüüd suures valikus olemas, kahju jah, et Prismat pole. Prisma ütles kohe kui sellest algul jutt oli, et ei ole huvitatud kohast kus elab vähem kui 30 000 inimest ja samas kõrval on mitu ketipoodi. Isegi Pärnust keelduti, olla vähe rahvast aastaringselt + teised ketipoed. Suvi üksi ära ei tasu.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma elan sellises kohas, kus 1,5 km raadiuses on olemas Selver, Rimi, Prisma ja Maxima ning seetõttu külastan neid kõiki kordamööda. Toitu olen tellinud aga koju hoopis Coopist, sest nende e-pood on mugav, aga järgmisena peaks proovima seda Barborat. Kõige lähemal on Selver kodule ja kui vaja kiirelt midagi osta, siis enamasti jalutan sinna. Rimis meeldib köögi- ja puuviljade valik. Prismas meeldib hinnatase ja see, et poes on palju ruumi ja puhas on ka. Maximas on hinnad okeid ja seetõttu satun vahel peale tööd sinna, aga ei meeldi sealsed räpased ostukorvid.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Maxima asub 20 meetri kaugusel kodust, seega enamjaolt seal aga meelsasti külastan ka teisi kauplusi. Igal ketil on omad plussid-miinused.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Lõunakeskuse Rimi on kodupood, aga käin palju ka Selveris. Rimi valik on tegelt kesine, aga käib kah

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Käin juba aastaid peamiselt Grossis ja Maximas. Vahel harva ka Maksimarketis, meile maitseb nende köögi pasteet kõikidest müügilolevatest kõige rohkem ja Musta Juubelileiba ka eelpoolnimetatud poodides kahjuks ei müüda 🙂

Kodupood on Coopi A&O (maakate värk), 20km eemal linnas käisin ikka Maximas, aga peale nende ülemineku iseteeninduskassadele loobusin. Põhjuseks imepisike kaubalaud, kuhu minu nädalakraam või muidu suuremad ostud (6×1,5l veepakid, wc- ja kätepaberipakid, kassiliiv, olmekeemia, juur- ja puuviljad jne) ei mahu ning mistõttu pean tobedaid vahemakseid tegema. Ka on see iset.kassade ala nii kitsas, et kärudega ostjad on üksteisel pees kinni.
Loomulikult puudub ka vastav tädi kui midagi valesti läheb ja kassa sulgub.

Nüüd kasutan Grossi või kui taarat viime, siis Maksimarketit. Selverist ostan vaid paari kindlat toodet, Rimi valik ei meeldi.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sa kuidagi nagu ülbelt haugud siin. Ostukorvide maksumuste võrdlust avaldatakse regulaarselt ajakirjanduses, löö lahti ja loe. Ei ole endal vaja mingeid arvutusi teha ega tšekke lugeda, selleks et teada,et kõige kallimad on Selver ja Rimi, kõige odavamad Gross, Maxima ja Prisma. Coop on nii ja naa, viimasel ajal pigem kallimapoolne.

Nende ostukorvide võrdlustega võib ka väga puusse panna. Esiteks, ei pruugita võrrelda seda, mida ise ostad (vähemalt minul küll) . Teiseks olen mitmel korral ise eelmisel päeval Selverist ostnud ostukorvis näidatud toodet (näiteks just seda võid, juustu) hulga soodsama hinnaga, kui näidatakse ostukorvis. Seega tuleks ikka ise oma ostudega vaadata poodides vahet. Lisaks ostab rahaga mitte priisata saav inimene säilivaid tooteid ette siis, kui nad on soodushinnaga või valib ühesuguste toodete hulgast hetkel soodushinnaga toote, seega need mõne eurised vahed tegelikult võivad tasanduda või kalduda hoopis teisele poole.
Ise ostan Selverist. Prisma konkurentsitult kõige kõrgema hinnaga. Rimi on osaliselt veidi madalam, aga puuduvad kõik tooted (vähemalt minu ligiduses poes) või peab ostma hoopis suurema pakendi (kui riknev kaup, siis tegelikult ei kasuta ära, aga maksad ikkagi rohkem, sest ostad suurema koguse). Grossi poodi saan külastada maal ning üldiselt hinnad tõesti soodsamad, aga kahjuks puuvilja/köögivilja letil pakutu ikka tunduvalt kehvema kvaliteediga, kui veidi kallimalt Selveris ostetu. Maximas pole ka ammu käinud, aga mõningane odavus ei korva kauguse tõttu aja- ja rahakulu ning ei saanud ka kõike vajalikke kaupu korraga. Coopi poodi kahjuks pole praegu sattunud (kunagise elukoha läheduses oli küll ainuke pood, aga siis ei teinud teiste poodidega võrdlusi).

+1
0
Please wait...

Postitas:
talent

Mulle meeldiks käia Prismas, aga Pirita pool kahjuks ühtki Prismat ei ole ega vist ka tule. 🙁 Ainuke suurem, normaalse kaubavalikuga toidupood siinkandis on paraku Pirita Selver, kõik teised on pigem väikepoed. Eks seetõttu just Selveris saab peamiselt käidud. Vahel, kui on mingit spetsiifilisemat tööstuskaupa vaja, sõidan Lasnamäe või Sikupilli Prismasse, aga igapäevase poeskäigu jaoks jäävad need kahjuks kaugeks. Kui on mingid väikesed asjad, mida igast poest saab, või siis tahan just midagi ketispetsiifilist, olen käinud ka parasjagu kõige lähemale jäävas Viimsi või Pirita kandi Rimis või Maximas või Viimsi Delices. Harva Grossi poes, Mähe poes vmt tillukaupluses.

Aga iganädalase suurema ostukorvi jaoks siin kahjuks midagi muud peale Selveri valida ei ole. Ja maa on siinkandis vist liiga kallis ka, et mõni kett raatsiks suurema lahmaka osta ja uue korraliku poe püsti panna. 🙁 Rääkimata sellest, et lähitänavatesse jäävate jõukate protestid käiksid ilmselt neli tiiru riigikohtuni välja, millisele ärimehele või -naisele seda jama vaja oleks? 🙁

Prismal ja Selveril on küll tuntav hinnavahe, teiste kohta ei oska öelda. Miks Sa ajakirjanduses avaldatavaid toidukorvide võrdlusi ei jälgi, kui see teema parasjagu aktuaalne on?

Jajaa, “ka rikkad nutavad”… 😁

0
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Suvel maakodus elades käin Coopis. Lähimas alevikus on suur ja korralik pood, üldse ei kurda.

Muul ajal linnas olles on kodupoeks Maxima XX, mis on tõesti odav. Töökoha ligidal on Rimi, eelistan sealseid külmutatud marju ja puuvilju (mangod, maasikad, vaarikad). Teistes poodides käin harvem.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu lähim on Gross ja kui vaja kiirelt midagi syya teha lähen sinna. Kõik esmavajaliku saan sealt ja yle 10 euro on seal kunst ära kulutada.
Kui vaja ka kodukaupa siis sean sammud Selverisse, ntx wc paberit ostan ainult sealt.
Kui vaja juurvilju, puuvilju siis kindlasti rõhk Maxima või Rimi peal.
Kui vaja kylmkambrit täita igasugu kylmutatud esmaabi pakkidega, ainult Prisma. Seal ka muu Rainbow kaup mis meeldib aga kahjuks kodu lähedal pole ja nii korra kuus sõidan spetsiaalselt.
Pors käin suht iga päev ja Grossi arve 10.- muud poed ikka tavaliselt 20.- või kui ka kodukaupa nii 40.-

+2
0
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 97 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Millise keti poes käite süüa ostmas ?