Esileht Koolilaps Millise kooli kutse ära ütlete? Küsimus nendele, kes RG kutse nüüd said…

Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )

Teema: Millise kooli kutse ära ütlete? Küsimus nendele, kes RG kutse nüüd said…

Postitas:
Kägu

Nüüd siis 1300 RG kutset eile-täna-homme laiali läheb ja tekkis huvi, et millise kooli kutsest noored plaanivad RG kasuks loobuda. Enda noor siin TÜG kutse tühistas.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Katsu äkki öösel magada…

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mu laps tühistab Westholmi, aga Saue RG jagab kutseid alles täna-homme, nii et ootame veel.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

MG kutsest loobub.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tundub et enamus ei loobu “vanade” koolide kutsetest. Või pole aega siin postitada?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Soovitan soojalt vähemalt G4 koolide kasuks otsustada. Uued gümnaasiumid tunduvad küll väga põnevad, kuid nende taset ei tea praegu keegi. G4 koolidel on aastast aastasse tugevad tulemused, eriti siis GAG ja Reaalkool

+10
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga G3 koolid versus RG-d?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tundub, et RG-de eelistajaid ja G4 kohast loobujaid polegi nii palju, kui eelneva vestluse põhjal tundus.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meie tütar võttis PERGi kutse vastu ja vabastas ühe Westholmi koha. Tal polnud küsimustki, kas riigigümnaasium või vana kool, kus õpivad kõik vanuseastmed koos sarnase päevakava ja aastaplaani järgi. Jah, kui valik oleks olnud GAG ja PERGi vahel, oleks ehk kõhelnud ja kaalunud, aga G3 koolid jäävad noorte silmis kindlasti RG uuenduslikule lähenemisele, võimalustele ja eriti just gümnasistikesksele õppekavale, koolipäeva ülesehitusele ja valikainete valikule alla.

+10
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No mina vanemana ei julge eelistada RG. Ma ise olen kogenud kooli üleminek programmi ja see ei olnud meeldiv.

+5
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nüüd siis 1300 RG kutset eile-täna-homme laiali läheb ja tekkis huvi, et millise kooli kutsest noored plaanivad RG kasuks loobuda. Enda noor siin TÜG kutse tühistas.

Loll on see, kes, 4G kutse tühistab. RG on liiga alguse asi.

+8
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tõesti G4 koolid kindlasti parem valik, G3 ja RG vahel ehk väikseme taseme erinevus

+9
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Laps sai Saue RG kutse ja loobus Westholmist. Oli küll siin pikalt kahevahel, aga RG õppekava tundus huvitavam ja kool ka siinsamas ukse all, otsustas siis selle kasuks.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siiani ei tea. Reedeni aega mõelda.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu mitu tuttava last loobuvad Mustamäe kutsest, said teise rohkem meeldinud kooli kutse ja loobusid Murgist.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu mitu tuttava last loobuvad Mustamäe kutsest, said teise rohkem meeldinud kooli kutse ja loobusid Murgist.

Ooo, see on hea uudis, meie laps ja tema sõbranna on MURGi ootejärjekorras ja nende jaoks on see kool eelistus ja soov nr 1, seega kui osad kutse tühistavad, on neil ehk lootust ootelt sisse saada. Üldse ei kujuta ette, kui palju seal 360 kutse peale kohti vabaks võiks jääda ootejärjekorra kandidaatidele…

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No kuna tuli info puudustest, siis ütles laps RG koha ära.

Te nagu päriselt usute pk postitus??

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )


Esileht Koolilaps Millise kooli kutse ära ütlete? Küsimus nendele, kes RG kutse nüüd said…