Esileht Tööelu, raha ja seadused. Millise palga eest vahetaksid töökohta?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 72 )

Teema: Millise palga eest vahetaksid töökohta?

Postitas:
Kägu

Kui olete oma praeguse töökohaga rahul, siis milline palk motiveeriks teid sellegipoolest töökohta vahetama? Kas otsiksite kindlat palganumbrit või teatud % palgakõrgendust?

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

100 neto juurde paneb mind juba tööd vahetama. See on üks keskmine palk aastas maast leitud.

+3
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Väga suur palk. Ja sellega kaasnev töö peaks ikkagi ka meeldima. Praegu on palk olematu, aga töö, kolleegid ja töökorraldus kaaluvad selle üles.

+10
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

2700 neto paneks mõtlema. Kaaluksin erinevaid aspekte.  Alates 3500 ütleksin kohe jah.

+8
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Saan hetkel neto 1650. Tööaeg 6h, kolleegid toredad, töö meeldib. No alates 3000 võib-olla kaaluks, aga väga ei usu, et viitsin nullist uues kohas alustada. Raha niigi piisavalt.

+6
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma olen praegu kogu elu- ja töökorraldusega väga rahul. Töötan kodus 3 firma heaks. Ametlikult ja töölepinguga. Päevas kulub ca 4 tundi kokku. Kui keegi pakuks töökohta, mis nõuaks iga päev kohal käimist nii 15 km piires ja kindlat 8-tunnist tööaega, siis peaks see tasu olema ikka ca 2500 eoro kanti neto. Siis ka kaaluksin kõiki tingimusi põhjalikult. Ma ei ela selleks, et tööd teha, töötan oma mugavuse piire arvestades. Praegu teenin küll tunduvalt vähem, aga mul pole kunagi kuhugi kiiret, saan kõiki oma asju teha, millal tahan ja ei pea isegi telefonile vastama, kui tuju pole. Puhkama saan samuti sõita, kui ise tahan ja kauaks tahan, tööandjad ei pane pahaks. Väikese lisaraha eest ma nendest mugavustest ei loobuks.

+10
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

100 neto juurde paneb mind juba tööd vahetama.

Kui mul on vaja 100 neto juurde, siis ma selle jaoks pigem otsin mingi lisatöö, mitte ei hakka tervet töökohta vahetama.

Mul on praegu selline põhitöö, kus olen osalise tööajaga. Sellest saadud tasu katab ära elementaarsed vajadused, üle midagi ei jää. Samas ma ei ole huvitatud minema kuskile täiskohaga tööle, kus makstakse mu praegu saadavale ligilähedast palka. Summa peaks siiski suurenema vähemalt 3 korda (arvestage, et mul on osaaeg praegu). Seega, kui pakutaks juurde pool sellest, mida ma praegu netos saan, siis läheks läbirääkimistele.

Seni on mul võimalus leida lisaprojekte ja seda olengi teinud, et saaks lisaks arvete maksmisele ka vabast ajast rõõmu tunda. Seni on lisaotsi jätkunud. Palka ma saan nii piisavalt palju praegu, et näiteks talvisele energiahüvituse toetusele ma ei oleks sobinud – liiga rikas. Ma ei pea end rikkaks ja ma ei saa mingeid ulmesummasid oma osaajalise töö eest. Aga selle töökoha väärtus on see, et mul on väga palju vaba aega, mis mulle meeldib. Vaba aeg on hindamatu väärtusega, tervis püsib korras, stressitase madal, iga päev mõtlen korra vähemalt, et küll on mõnus.

Mulle ei sobi selline töötamine, kus peab stabiilselt ühtlaselt kogu aeg pingutama. Ma võin teha lühiajalisi projekte, tähtajalisi töid, millele järgneb mingi pikem (paar kuud) rahulik tiksumine. Ei ole maratonijooksja, olen sprinter, kui piltlikult väljenduda.

+6
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui valdkond ja firma sobivad siis alates 3500 bruto võiks mõelda läbirääkimistele. Jah, saan hetkel natuke vähem, aga raha ei ole ainuke kriteerium.

+1
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Neto on hetkel 1500-1700, vahetaks seal neto 2500 kandis juhul kui teaks, et praegune tööandja hakkaks kas palkade kallale kippuma, pole tõusu oodata või tööjuures “sisekliima” või ülesanded ebameeldivaks muutunud.

Olen küll praegu suures osas rahul, aga ausalt öelda tööl käin siiski raha pärast ja raha meeldib.

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

No 3000 netossobiks aga oleneb mida tegema peab. Väga palju enam pingutada tööl ei viitsi.

+2
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Päevas kulub ca 4 tundi kokku. Kui keegi pakuks töökohta, mis nõuaks iga päev kohal käimist nii 15 km piires ja kindlat 8-tunnist tööaega, siis peaks see tasu olema ikka ca 2500 eoro kanti neto. Siis ka kaaluksin kõiki tingimusi põhjalikult. Ma ei ela selleks, et tööd teha, töötan oma mugavuse piire arvestades. Praegu teenin küll tunduvalt vähem, aga mul pole kunagi kuhugi kiiret, saan kõiki oma asju teha, millal tahan ja ei pea isegi telefonile vastama, kui tuju pole. Puhkama saan samuti sõita, kui ise tahan ja kauaks tahan, tööandjad ei pane pahaks. Väikese lisaraha eest ma nendest mugavustest ei loobuks.

Mul on umbes sama olukord. 2500/neto paneks mõtlema küll kui töö iseenesest vastuvõetav oleks.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

5000 neto ilma lisatundideta. Praegu saan 4000+ lisatundide ja toredate kolleegidega.

+1
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma ei tule alla 10 000 isegi voodist välja.

+8
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

päris uskumatud palganumbrid. minul umbes 1550 bruto. kui keegi pakuks 2000 neto, siis lahkuks koolist, sest viimastel aastatel on õhkkond tööl väga närviline (mitte lastega seoses, vaid juhtonnaga).

+14
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vinged unistused kõigil. Vean kihla, et enamus siinsetest saab alampalka.

+13
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

ma see kägu

100 neto juurde paneb mind juba tööd vahetama. See on üks keskmine palk aastas maast leitud.

Vinged unistused kõigil. Vean kihla, et enamus siinsetest saab alampalka.

Vaatan sama.

Olen alati kõrgema palga mimel tööd vahetanud, teenin üsna mõttetus ametis 2100 neto ja vahetaksin iga kell uuesti tööd aga erialane lagi hakkab ette tulema ja olen liiga laisk inimene tegemaks lisatööd, ületunde või eriala vahetama.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kuna palk on hea ja töötingimused veel paremad, siis peaksin ikka väga kindel olema, et uues kohas on samuti tingimused ja sisekliima hea. Vahetama motiveeriks 20-25% palgatõus.

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Praegu 1920-1980 kätte. Töökohta vahetaksin, kui see asuks vähemalt sama hästi ligipääsetavas või isegi kodule lähedasemas kohas, kui sel oleks hea maine, kui otsene ülemus tunduks tark, kui tööruumid oleksid väga puhtad ja töövahendid kaasaegsed, kodukontorivõimalus vähematl 2 päeva nädalas ja töötasu kätte oleks alates 2600st

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui keegi 7000-8000 brutos pakuks huvitava ja mitte ülemäära stressitekitava töö eest, kaaluks tõsiselt LHP katkestamist ja sinna minekut. Enda töö mulle väga meeldib ja tööandja on nii osakoormusega naasmise kui kodukontori osas väga paindlik, nii et mujale minek eeldaks tõesti palgatõusu vähemalt suurusjärgus 40%.

0
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui keegi suudaks mulle pakkuda minu jaoks huvitava töö koos nende boonustega, mis mul hetkel on (eelkõige 100% kodukontor ja võimalus oma aega ise planeerida ilma, et keegi näpuga järge ajaks) netos vähemalt 500 eurot suurema palga eest, siis ilmselt vahetaksin.
Kui suurema palganumbriga käib kaasas vajadus nt rohkem kontoris olla, palju bürokraatiat vms, siis ei nõustuks palgast hoolimata.

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

kui pakutaks 500 enam, siis kaaluks. Praegu teenin sutsuke üle keskmise, aga töö ei murra konti, aju ega tule mingiski mõttes koju kaasa 😀

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Hetkel saan 3500 neto. Ilmselt 5000 eurot kätte oleks see summa, et loobuksin oma mugavast ja suhteliselt lihtsast tööst. Kellast kellani siiski kuskil kontoris passida ei suudaks. Või tegelikult- 10 000 euro eest kuus suudaks vist küll.

+1
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Saan 1400midagi netos. Töökoha vahetusele hakkaks ilmselt mõtlema ca 1700/1800 neto juures, kui täidetud oleks tingimus, et töö on vähemalt 99% kodukontoris. Rohkem kui kord paari kuu jooksul kontorisse ei taha.

Kui pakutas minu jaoks väga huvitavat kodukontoritööd, hakkaks mõtlema juba 1500 neto korral.

+5
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

nüüd oleks huvitav teada, mis lihtsat tööd teevad üle 3000 teenivad inimesed.

+16
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Loen ja imestan, mis numbrid siit läbi jooksevad. Endal piinlik lausa öelda, mis palka ma vastavalt oma lihttööle saan. Aga eks anonüümses foorumis saabki igasuguseid asju kirja panna. Iseasi, mis point sellel ☺️

Mina vahetaks isegi sama palgaga, kui tööaeg oleks paindlikum kui praegu ja töö ise mulle rohkem meeldiks.

+17
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma olen praegu kogu elu- ja töökorraldusega väga rahul. Töötan kodus 3 firma heaks. Ametlikult ja töölepinguga. Päevas kulub ca 4 tundi kokku. Kui keegi pakuks töökohta, mis nõuaks iga päev kohal käimist nii 15 km piires ja kindlat 8-tunnist tööaega, siis peaks see tasu olema ikka ca 2500 eoro kanti neto. Siis ka kaaluksin kõiki tingimusi põhjalikult. Ma ei ela selleks, et tööd teha, töötan oma mugavuse piire arvestades. Praegu teenin küll tunduvalt vähem, aga mul pole kunagi kuhugi kiiret, saan kõiki oma asju teha, millal tahan ja ei pea isegi telefonile vastama, kui tuju pole. Puhkama saan samuti sõita, kui ise tahan ja kauaks tahan, tööandjad ei pane pahaks. Väikese lisaraha eest ma nendest mugavustest ei loobuks.

Mul umbes sama. Teen abikaasa ettevõttes pisut paberitööd ja kuigi ma määrasin omale suht miinimumilähedase palga, olen rahul, sest kõik muud hüved, millest sinagi kirjutasud, kaaluvad asja üles.
Lisaks teen pisut sotsiaaltööd koolis, umbes 5h päevas. See töökoht on aga pigem suhtlemise ja õpitud eriala “meeles hoidmiseks”. Palk nagu teada, on niisugusel kohal olematu, aga midagi. Pealegi on töökoht ca 1km kaugusel, mis on oluline aja- ja autokütuse võit.

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

100 neto juurde paneb mind juba tööd vahetama.

Kui mul on vaja 100 neto juurde, siis ma selle jaoks pigem otsin mingi lisatöö, mitte ei hakka tervet töökohta vahetama.

Mul on praegu selline põhitöö, kus olen osalise tööajaga. Sellest saadud tasu katab ära elementaarsed vajadused, üle midagi ei jää. Samas ma ei ole huvitatud minema kuskile täiskohaga tööle, kus makstakse mu praegu saadavale ligilähedast palka. Summa peaks siiski suurenema vähemalt 3 korda (arvestage, et mul on osaaeg praegu). Seega, kui pakutaks juurde pool sellest, mida ma praegu netos saan, siis läheks läbirääkimistele.

Seni on mul võimalus leida lisaprojekte ja seda olengi teinud, et saaks lisaks arvete maksmisele ka vabast ajast rõõmu tunda. Seni on lisaotsi jätkunud. Palka ma saan nii piisavalt palju praegu, et näiteks talvisele energiahüvituse toetusele ma ei oleks sobinud – liiga rikas. Ma ei pea end rikkaks ja ma ei saa mingeid ulmesummasid oma osaajalise töö eest. Aga selle töökoha väärtus on see, et mul on väga palju vaba aega, mis mulle meeldib. Vaba aeg on hindamatu väärtusega, tervis püsib korras, stressitase madal, iga päev mõtlen korra vähemalt, et küll on mõnus.

Mulle ei sobi selline töötamine, kus peab stabiilselt ühtlaselt kogu aeg pingutama. Ma võin teha lühiajalisi projekte, tähtajalisi töid, millele järgneb mingi pikem (paar kuud) rahulik tiksumine. Ei ole maratonijooksja, olen sprinter, kui piltlikult väljenduda.

Vat minule nii ei sobiks. Vaba aeg on muidugi tore, aga spontaanse inimesena tahan järsku minna paaripäevasele reisile, spasse, restorani, teatrisse, kontserdile, juuksurisse, šoppama vm ja siis takistaks rahapuudus mul kõije seda nautida. Niisama koduspassija ka ei ole. Laenasin oma auto lapsele, kes käis viiepäevasel matkal. No täitsa lõpp kui “kinni” ma olin! Lõpuks hakkasin lausa kuduma, sest liikumine oli piiratud. Kui ikka ei ole kodusolija tüüp, siis tundub selline sundseis ahistav.

+2
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mind pigem huvitab mis tööd teevad need, kes miinimumi saavad? Isegi umbkeelsed põhiharidusega kassapidajad ei saa miinimumi.

+2
-15
Please wait...

Postitas:
Kägu

Müüki. Kui kaua teed, on lihtne. Umbes 18 kuu pärast. Muidugi peab firmat valima ja pigem valida müük B2B

+4
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Laenasin oma auto lapsele, kes käis viiepäevasel matkal.

matkas autoga?

+2
-2
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 72 )

Esileht Tööelu, raha ja seadused. Millise palga eest vahetaksid töökohta?