Esileht Tööelu, raha ja seadused. Millise palga eest vahetaksid töökohta?

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 72 )

Teema: Millise palga eest vahetaksid töökohta?

Postitas:
Kägu

Laenasin oma auto lapsele, kes käis viiepäevasel matkal. No täitsa lõpp kui “kinni” ma olin! Lõpuks hakkasin lausa kuduma, sest liikumine oli piiratud. Kui ikka ei ole kodusolija tüüp, siis tundub selline sundseis ahistav.

Vabandust, aga kas sa oled invaliid või mismoodi takistab auto puudumine sind kodust välja minemast?

+8
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Loen ja imestan, mis numbrid siit läbi jooksevad. Endal piinlik lausa öelda, mis palka ma vastavalt oma lihttööle saan. Aga eks anonüümses foorumis saabki igasuguseid asju kirja panna. Iseasi, mis point sellel

Ilmselt mõni nende suurte numbrite omanik töötab kuskil välismaal, aga jätab selle välja ütlemata.

Ma ise saan umbes 1700 neto, lisaks on mul korralik auto tööandja poolt, mis on kogu aeg minu käsutuses (hooldus, kindlustus, 90% kütusest on tööandja kulu). Mõttes lisan selle hüve ka palgale juurde. Lisaks teen lisatööd, mis toob mulle veel 400 neto kuus lisaks. See viimane on kaudselt (osaliselt) võimalik tänu minu põhitööle. Kaaluksin ehk vahetust 2300 neto ja samasuguse ametiauto puhul. Tegevus toimub eestis.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Head muinasjutuvestjad siin koos. Teatmik.ee räägib kurba juttu, no ei ole meil neid megapalkasid.

+13
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Töökohal otseselt midagi viga pole, peale selle, et palkasid väga tõsta ei taheta ja et ise tahaks edasi liikuda. Oleks nõus liikuma ka 150€ suurema palgaga kui jääks sama paindlikkus, kodukontor.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vahetust kaaluksin alates 5000 eurosest palgast. Praeguses kohas on palju häid asju, mis kõrgema palga üles kaaluvad ja millest ma praeguses eluetapis (väike laps) loobuda ei taha.

Töötas IT valdkonnas.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Laenasin oma auto lapsele, kes käis viiepäevasel matkal.

matkas autoga?

Sa ei ole automatkast, rattamatkast või suusamatkast kuulnud? Või sellest, et rikka emakeele korral saad mitmeid erinevaid sõnu ja väljendeid moodustada, mis tähendavad üht ja sama?
Jah, autoga saab väga edukalt matkata punkti A, liikuda sealt edasi punkti B ehk peatumis-/telkimiskohta ning liikuda mingil hetkel edasi uue sihtkoha C suunas. Seltskond ratastel. Nukker küll, et sinul sellist sõpruskonda pole ja sa pole autoga kusagil reisimas käinud.

+6
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

matkas autoga?

Keeleveebist:

Leitud 1 sobiv artikkel.

matk ‹-a 23› ‹s› Sõnaveeb

1. (puhkeotstarbeline v. sportlik) rännak; pikem teekond jalgsi v. muul viisil. Kolmepäevane matk süstadel, jalgratastega. II, III raskuskategooria matk. Suvised matkad ning ekskursioonid. Jõudsime tagasi pikemalt matkalt. Kuidas matk läks? Kas tuled ka matkale? Käib palju, teeb igal pühapäeval umbes kümnekilomeetrise matka. || piltl (inimese elutee kohta). *.. ta seisis just suure karjääri alguses, kui maise matka enneaegne lõpp selle katkestas. P. Põldroos.
▷ Liitsõnad: auto|matk, jala|matk, jalgratta|matk, jalgsi|matk, kaug|matk, kogumis|matk, kontserdi|matk, lühi|matk, moto|matk, mägi|matk, orienteerumis|matk, paadi|matk, raba|matk, rahva|matk, suusa|matk, süsta|matk, teate|matk, turismi|matk, tähematk.
2. hrv tükk (vahemaad). *Minna oli veel matk maad, meelsasti oleks laskunud või kõnnitee servale. M. Metsanurk.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Laenasin oma auto lapsele, kes käis viiepäevasel matkal. No täitsa lõpp kui “kinni” ma olin! Lõpuks hakkasin lausa kuduma, sest liikumine oli piiratud. Kui ikka ei ole kodusolija tüüp, siis tundub selline sundseis ahistav.

Vabandust, aga kas sa oled invaliid või mismoodi takistab auto puudumine sind kodust välja minemast?

Kas on keegi kirjutanud, et kodust ei saanud välja minna? Ebaviisakas ja ülbe invaliid oled sina.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Müüki. Kui kaua teed, on lihtne. Umbes 18 kuu pärast. Muidugi peab firmat valima ja pigem valida müük B2B

Raske uskuda, et selliseid imekohti väga palju oleks. Pigem tegemist õnneliku juhusega.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teeks niimoodi, et need kes tahavad matkajuttu ajada ning vaielda, teevad selle kohta uue teema. Kas matkata tohib autoga või ainult jalgsi. selles teemas jätkaks vestlust teemal, millise summa eest vahetaksid sa töökohta.

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ma arvan, et kuskil alates 3500+ bruto paneks mind hetkeseisus töökohta vahetama (maks 3 aastaks, sest 2,5a pärast läheksin nagunii pensionile). töö peaks olema seotud minu erialaga ja peaks olema  kas paberimäärimine/arvutitöö või õpetamine/koolitamine. mingit müügitööd, klienditeenindust või füüsilist tööd pole küll nõus isegi selle raha eest 8h päevas tegema.

hetkel saan mitmest firmast kokku 1700-2000€ bruto, aga kuna kõik tööotsad on osakoormusega, siis mingist 8h tööpäevadest rääkida ei saa, mõni tööpäev ei tee üldse  tööd ja mõni päev on hommikust õhtuni tohutu rahmeldamine (hommikul 4h ühes riigiasutuses, õhtul ülikoolis loengute pidamine vmt). selle vabaduse tiheda töönädala vastu vahetamiseks oleks vaja ikka päris suurt hüpet sissetulekutes

 

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Laenasin oma auto lapsele, kes käis viiepäevasel matkal. No täitsa lõpp kui “kinni” ma olin! Lõpuks hakkasin lausa kuduma, sest liikumine oli piiratud. Kui ikka ei ole kodusolija tüüp, siis tundub selline sundseis ahistav.

Vabandust, aga kas sa oled invaliid või mismoodi takistab auto puudumine sind kodust välja minemast?

Kõik ei ela linnas. Mina elan maal, bussipeatusesse on 1,8 km, millest kilomeeter tuleks kõndida ühe Eesti suurima maantee pervel. Meeletult suuri rekasid, busse, kõik nii 1,5 meetri kaugusel sinust mööda kihutamas. Buss viib linna 2x päevas, lõunal ja õhtul. Tagasi tuleb kaks korda päevas, varavalges ja hommikupoolikul. Seega linna minnes peab seal ööbima.

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Müüki. Kui kaua teed, on lihtne. Umbes 18 kuu pärast. Muidugi peab firmat valima ja pigem valida müük B2B

Raske uskuda, et selliseid imekohti väga palju oleks. Pigem tegemist õnneliku juhusega.

Küsi mõnelt telekanali müügimehelt, palju ta teenib. Võid üllatusest pikali kukkuda. Või mõne suure portaali või raadiojaama võtmekliendihaldurilt. Neid otsitakse kogu aeg, aga aega läheb õppimiseks.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõik ei ela linnas. Mina elan maal, bussipeatusesse on 1,8 km, millest kilomeeter tuleks kõndida ühe Eesti suurima maantee pervel. Meeletult suuri rekasid, busse, kõik nii 1,5 meetri kaugusel sinust mööda kihutamas. Buss viib linna 2x päevas, lõunal ja õhtul. Tagasi tuleb kaks korda päevas, varavalges ja hommikupoolikul. Seega linna minnes peab seal ööbima.

Kas 1,8km kõndida on ületamatu, et lausa ööbima peaks jääma???

+1
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

“TLT juhatuse esimehe lepingujärgne brutopalk on 7500 eurot”

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõik ei ela linnas. Mina elan maal, bussipeatusesse on 1,8 km, millest kilomeeter tuleks kõndida ühe Eesti suurima maantee pervel. Meeletult suuri rekasid, busse, kõik nii 1,5 meetri kaugusel sinust mööda kihutamas. Buss viib linna 2x päevas, lõunal ja õhtul. Tagasi tuleb kaks korda päevas, varavalges ja hommikupoolikul. Seega linna minnes peab seal ööbima.

Kas 1,8km kõndida on ületamatu, et lausa ööbima peaks jääma???

Järsku loeks edasi ka –  Tagasi tuleb kaks korda päevas, varavalges ja hommikupoolikul. 

Ehk inimene saab bussiga minna, aga tagasi ei saa varem kui järgmine hommik.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Laenasin oma auto lapsele, kes käis viiepäevasel matkal. No täitsa lõpp kui “kinni” ma olin! Lõpuks hakkasin lausa kuduma, sest liikumine oli piiratud. Kui ikka ei ole kodusolija tüüp, siis tundub selline sundseis ahistav.

Vabandust, aga kas sa oled invaliid või mismoodi takistab auto puudumine sind kodust välja minemast?

Kõik ei ela linnas. Mina elan maal, bussipeatusesse on 1,8 km, millest kilomeeter tuleks kõndida ühe Eesti suurima maantee pervel. Meeletult suuri rekasid, busse, kõik nii 1,5 meetri kaugusel sinust mööda kihutamas. Buss viib linna 2x päevas, lõunal ja õhtul. Tagasi tuleb kaks korda päevas, varavalges ja hommikupoolikul. Seega linna minnes peab seal ööbima.

No ma mõtlen ka, et bussiga spasse või teatrisse ikka ei lähe. Eriti just tõesti maapiirkonnast. Auto on tarbe-, mitte luksusese, täpselt samuti nagu mõni elementaarne kodutehnikamasin või kas või arvuti. Jah, saab pangas või raamatukogus oma asjad aetud ja ilma külmkaputa ka keegi ei sure, aga ebamugav on küll. Sellepärast kedagi invaliidiks (!) sõimata, on ääretult inetu ja madal. Tõenäoliselt see tumal kägu naerab ka päriselt puudega inineste üle.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõik ei ela linnas. Mina elan maal, bussipeatusesse on 1,8 km, millest kilomeeter tuleks kõndida ühe Eesti suurima maantee pervel. Meeletult suuri rekasid, busse, kõik nii 1,5 meetri kaugusel sinust mööda kihutamas. Buss viib linna 2x päevas, lõunal ja õhtul. Tagasi tuleb kaks korda päevas, varavalges ja hommikupoolikul. Seega linna minnes peab seal ööbima.

Kas 1,8km kõndida on ületamatu, et lausa ööbima peaks jääma???

Mis sul viga on? Selges eesti keeles kirjutatud, et bussipeatusesse on 1,8km, aga kui sinna peatusesse linnast bussi ei tule, et ööseks koju saada, siis on sellest vahemaast täiesti ükskóik.

Pole vaja vinguda. Näha ju, et sina ei tea auto omamisest, juhtimisõigusest ja sellest, millise mugavuse ning vabaduse loob auto. Oled vale teemat kommenteerimas.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõik ei ela linnas. Mina elan maal, bussipeatusesse on 1,8 km, millest kilomeeter tuleks kõndida ühe Eesti suurima maantee pervel. Meeletult suuri rekasid, busse, kõik nii 1,5 meetri kaugusel sinust mööda kihutamas. Buss viib linna 2x päevas, lõunal ja õhtul. Tagasi tuleb kaks korda päevas, varavalges ja hommikupoolikul. Seega linna minnes peab seal ööbima.

Kas 1,8km kõndida on ületamatu, et lausa ööbima peaks jääma???

Mis sul viga on? Selges eesti keeles kirjutatud, et bussipeatusesse on 1,8km, aga kui sinna peatusesse linnast bussi ei tule, et ööseks koju saada, siis on sellest vahemaast täiesti ükskóik.

Pole vaja vinguda. Näha ju, et sina ei tea auto omamisest, juhtimisõigusest ja sellest, millise mugavuse ning vabaduse loob auto. Oled vale teemat kommenteerimas.

Ärge pange tähele ja ärge vastake ega erutuge.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pole vaja vinguda. Näha ju, et sina ei tea auto omamisest, juhtimisõigusest ja sellest, millise mugavuse ning vabaduse loob auto. Oled vale teemat kommenteerimas

Minul ilmselgelt on auto viimased 34 aastat. Bussi plaani ei märganud.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis sul viga on? Selges eesti keeles kirjutatud, et bussipeatusesse on 1,8km, aga kui sinna peatusesse linnast bussi ei tule, et ööseks koju saada, siis on sellest vahemaast täiesti ükskóik.

See ei haaku selle teemaga, tee eraldi teema ja aruta seal, kuidas bussipeatusesse saada.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis sul viga on? Selges eesti keeles kirjutatud, et bussipeatusesse on 1,8km, aga kui sinna peatusesse linnast bussi ei tule, et ööseks koju saada, siis on sellest vahemaast täiesti ükskóik.

See ei haaku selle teemaga, tee eraldi teema ja aruta seal, kuidas bussipeatusesse saada.

Käod vastavad siin sellele silmaklappidega tipsile, kes lugeda ei suuda ja põlastab häälekalt lärmates, et maainimesed ei saagi autota sageli hakkama.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen läinud ka madalama palga peale ja läheks ka uuesti kui vaja. Ma ei saa eeldada, et täiesti rohelisena saan sama palka kui pika staazi korral. Ja praegu võiksin töökoha vahetus kaaluda siis kui saaks mingi 50% rohkem kätte.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Loen ja imestan, mis numbrid siit läbi jooksevad. Endal piinlik lausa öelda, mis palka ma vastavalt oma lihttööle saan. Aga eks anonüümses foorumis saabki igasuguseid asju kirja panna. Iseasi, mis point sellel

Ilmselt mõni nende suurte numbrite omanik töötab kuskil välismaal, aga jätab selle välja ütlemata.

Ma ise saan umbes 1700 neto, lisaks on mul korralik auto tööandja poolt, mis on kogu aeg minu käsutuses (hooldus, kindlustus, 90% kütusest on tööandja kulu). Mõttes lisan selle hüve ka palgale juurde. Lisaks teen lisatööd, mis toob mulle veel 400 neto kuus lisaks. See viimane on kaudselt (osaliselt) võimalik tänu minu põhitööle. Kaaluksin ehk vahetust 2300 neto ja samasuguse ametiauto puhul. Tegevus toimub eestis.

Kus saab teenida 400 neto? Teeniks isegi lisa.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma oleks nõus vahetama tööd oma praeguse palga eest, tingimusel, et töökoht oleks kodukoha ligidal ja ei eeldaks 30km edasi-tagasi sõitmist nagu praegusel tööl..Lisaks peaks tegemist olema ka mu erialase tööga. Ja, kui juba unistamiseks läks, ei teeks ka kodukontor paha 🙂 (ei ole iialgi sellist võimalust veel avanenud).

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Käod vastavad siin sellele silmaklappidega tipsile, kes lugeda ei suuda ja põlastab häälekalt lärmates, et maainimesed ei saagi autota sageli hakkama.

Vali oma sõnu, ebameeldiv inimene!

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma oleks nõus vahetama tööd oma praeguse palga eest, tingimusel, et töökoht oleks kodukoha ligidal ja ei eeldaks 30km edasi-tagasi sõitmist nagu praegusel tööl..Lisaks peaks tegemist olema ka mu erialase tööga. Ja, kui juba unistamiseks läks, ei teeks ka kodukontor paha ???? (ei ole iialgi sellist võimalust veel avanenud).

Mis tööd sa teed, et kodukontori võimalust pole? Ma just hiljuti tegelesin tööotsingutega ja kuna mulle huvipakkuv töö on nagunii vähemalt 80-90% arvutis tehtav, siis kandideerisingi vaid nendesse kohtadesse, kus kodukontori võimalust pakutakse. Enamasti see ei tähenda siiski, et üldse ei peaks kohal käima, aga oli ka selliseid kohti ja teistes eeldati nii kord nädalas või vastavalt vajadusele kohal käimist. Igal pool rõhutati paindlikkust.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma oleks nõus vahetama tööd oma praeguse palga eest, tingimusel, et töökoht oleks kodukoha ligidal ja ei eeldaks 30km edasi-tagasi sõitmist nagu praegusel tööl.

Ma sõidan 40 km edasi-tagasi ning mingil hetkel viskas üle see kütuse ise maksmine, ütlesin, et ettevõte maksaks ise. Nüüd aastaid juba nii ongi, tangin 2 paaki kuus.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kus saab teenida 400 neto? Teeniks isegi lisa.

Kui see oli küsimus mulle, siis vastan nii. See lisateenimine on seotud pisut minu põhitööga. Tegemist on hästi spetsiifilise asjaga, mida teevad mõned üksikud inimesed siin Eestis. Ma olen selleks kogemusi omandanud umbes 25 aastat. Ma rohkem detaile ei soovi avaldada, aga 99,99% inimestest Eestis nagunii selliseid asju teha ei oska, millega ma selle lisaraha teenin.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Loen ja imestan, mis numbrid siit läbi jooksevad. Endal piinlik lausa öelda, mis palka ma vastavalt oma lihttööle saan. Aga eks anonüümses foorumis saabki igasuguseid asju kirja panna. Iseasi, mis point sellel

Ilmselt mõni nende suurte numbrite omanik töötab kuskil välismaal, aga jätab selle välja ütlemata.

Ma ise saan umbes 1700 neto, lisaks on mul korralik auto tööandja poolt, mis on kogu aeg minu käsutuses (hooldus, kindlustus, 90% kütusest on tööandja kulu). Mõttes lisan selle hüve ka palgale juurde. Lisaks teen lisatööd, mis toob mulle veel 400 neto kuus lisaks. See viimane on kaudselt (osaliselt) võimalik tänu minu põhitööle. Kaaluksin ehk vahetust 2300 neto ja samasuguse ametiauto puhul. Tegevus toimub eestis.

Kus saab teenida 400 neto? Teeniks isegi lisa.

No mina teenisin vähe rohkem, kui tasulisi koroona teste tegin.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 72 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Millise palga eest vahetaksid töökohta?