Esileht Tööelu, raha ja seadused. Millise palga eest vahetaksid töökohta?

Näitan 12 postitust - vahemik 61 kuni 72 (kokku 72 )

Teema: Millise palga eest vahetaksid töökohta?

Postitas:
Kägu

Praegu teenin u kvintiljon eurot neto (töötan IT-valdkonnas). Töövahetust kaaluksin kui uus boss hõõruks terve tööpäeva mu varbavahesid (kodukontoris) ja saaksin tasuta pääsme suure munamäe vaatetorni.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Loen ja imestan, mis numbrid siit läbi jooksevad. Endal piinlik lausa öelda, mis palka ma vastavalt oma lihttööle saan. Aga eks anonüümses foorumis saabki igasuguseid asju kirja panna. Iseasi, mis point sellel

Ilmselt mõni nende suurte numbrite omanik töötab kuskil välismaal, aga jätab selle välja ütlemata.

Ma ise saan umbes 1700 neto, lisaks on mul korralik auto tööandja poolt, mis on kogu aeg minu käsutuses (hooldus, kindlustus, 90% kütusest on tööandja kulu). Mõttes lisan selle hüve ka palgale juurde. Lisaks teen lisatööd, mis toob mulle veel 400 neto kuus lisaks. See viimane on kaudselt (osaliselt) võimalik tänu minu põhitööle. Kaaluksin ehk vahetust 2300 neto ja samasuguse ametiauto puhul. Tegevus toimub eestis.

Kus saab teenida 400 neto? Teeniks isegi lisa.

Kodukoristus nt. Mul on 8 püsiklienti, sest rohkem ei jõua/ei taha. Olen valinud majad, kus üle 2 tunni korraga ei lähe ja selle eest saan 50 eurot kord. Käin kõigi juures kord nädalas.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kodukoristus nt. Mul on 8 püsiklienti, sest rohkem ei jõua/ei taha. Olen valinud majad, kus üle 2 tunni korraga ei lähe ja selle eest saan 50 eurot kord. Käin kõigi juures kord nädalas.

Ehk nädalas 400.- neto? Pole paha 16h eest, 2 tavatööpäeva.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

1000eur bruto palgatõusu paneks liikuma. Hetkel saan 2050 bruto ning töötan kodust. Pakuti sama tööd aga konkreetsel töökohal (mitte kodust) 2600eur bruto, loobusin. Kodust töötamisel on nii tohutult palju eeliseid.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kodust töötamisel on nii tohutult palju eeliseid.

Ei tea ühtki.

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kodust töötamisel on nii tohutult palju eeliseid.

Ei tea ühtki.

Ega kõigile ei sobigi kodust töötamine. See ongi normaalne, et osadele sobib ja teistele mitte.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kodust töötamisel on nii tohutult palju eeliseid.

Ei tea ühtki.

Hilisem ärkamine? Null kütusekulu? Ei pea talvehommikul autot jääst kraapima ja lumest puhastama/bussipeale kõndima? Ei pea ummikutes istuma?

Ise olin kõigele lisaks kodukontoris ka tunduvalt tervem, kuna ei pidanud kokku puutuma haigete kolleegidega, kes iga hinna eest tööle ronivad.

Lisaks oli stressi palju vähem ja palju rohkem sai töösse süveneda, sest keegi ei käi kogu aeg suvalisi asju küsimas ja abi otsimas, et miks printer ei tööta, sa ehk vaatad. Või lihtsalt üle ukse jutustamas või mind google asemel kasutamas.

+8
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kodust töötamisel on nii tohutult palju eeliseid.

Ei tea ühtki.

Hilisem ärkamine? Null kütusekulu? Ei pea talvehommikul autot jääst kraapima ja lumest puhastama/bussipeale kõndima? Ei pea ummikutes istuma?

Ise olin kõigele lisaks kodukontoris ka tunduvalt tervem, kuna ei pidanud kokku puutuma haigete kolleegidega, kes iga hinna eest tööle ronivad.

Lisaks oli stressi palju vähem ja palju rohkem sai töösse süveneda, sest keegi ei käi kogu aeg suvalisi asju küsimas ja abi otsimas, et miks printer ei tööta, sa ehk vaatad. Või lihtsalt üle ukse jutustamas või mind google asemel kasutamas.

Miks autot garaazis ei hoia? Miks Teslat ei osta? Sõidad bussirajal, pargid ja laed mugavalt.
Tervist tugevdab sport, nt taliujumine. Ja mida rohkem ennast vati sees hoiad, seda kergemini kõik viirused üles korjad.

+5
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis tööd sa teed, et kodukontori võimalust pole?

Tootmisettevõtte finatsosakonnas.

Paraku kõik ametid ei võimalda distantsilt töö tegemise võimalust.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Töötan õpetajana, kätte saan natuke üle 1000, töö on väga stressirikas, eriti viimastel aastatel.

Ausalt, kui neid palganumbreid siin nägin, tekkis tahtmine amet maha panna.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Loen ja imestan, mis numbrid siit läbi jooksevad. Endal piinlik lausa öelda, mis palka ma vastavalt oma lihttööle saan. Aga eks anonüümses foorumis saabki igasuguseid asju kirja panna. Iseasi, mis point sellel

Ilmselt mõni nende suurte numbrite omanik töötab kuskil välismaal, aga jätab selle välja ütlemata.

Ma ise saan umbes 1700 neto, lisaks on mul korralik auto tööandja poolt, mis on kogu aeg minu käsutuses (hooldus, kindlustus, 90% kütusest on tööandja kulu). Mõttes lisan selle hüve ka palgale juurde. Lisaks teen lisatööd, mis toob mulle veel 400 neto kuus lisaks. See viimane on kaudselt (osaliselt) võimalik tänu minu põhitööle. Kaaluksin ehk vahetust 2300 neto ja samasuguse ametiauto puhul. Tegevus toimub eestis.

Kus saab teenida 400 neto? Teeniks isegi lisa.

Arstina 1-2 lisavalvet kuus, või kui Soomes teha, siis üks valve kvartalis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ei ole kunagi esmalt palka vaadanud. Ma ei vahetaks iial huvitavat tööd igava vastu. Aga kui mulle pakutakse sama huvitavat tööd suurema palga eest, siis sõltub kollektiivist. Kui kollektiiv eelmises töökohas on meeldiv, siis uude kohta minek tähendab, et riskin sattuda vähemmeeldiva kollektiivi hulka. Ei kujuta ette, et peaksin kogu elu peaaegu iga päev minema vastu tahtmist tööle. Töö peab olema huvitav ja seltskond meeldiv. Ilmselt kaaluksin töökohavahetust, kui palk oleks kuus 500 eur suurem kui eelmisel töökohal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 61 kuni 72 (kokku 72 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Millise palga eest vahetaksid töökohta?