Esileht Ajaviite- ja muud jutud millise tähtkuju esindajad kõige enam meeldivad ja millised mitte?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 95 )

Teema: millise tähtkuju esindajad kõige enam meeldivad ja millised mitte?

Postitas:
Kägu

kes tähtkuju teemat nõmedaks peavad elagu ennast välja kusagil mujal.

Minu jaoks on sümpaatsed on veevalajad
Kõige negatiivsemad kogemused amburite ja vähkidega

+7
-25
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Sümpaatia või ebasümpaatia on ikka rohkem konkreetse isikuga seotud, üldistada on siin raske, aga näiteks kui Vähkide kohta on öeldud, “kui ta sind oma sõrgade vahele on haaranud, siis on sealt väga raske vabaneda”, siis seda olen küll vähemalt kolme Vähi puhul elus kogenud, kusjuures üks neist oli boyfriend, teine lähisugulane ja kolmas kolleeg. Kui ta kord on olnud osaline su elus või hakanud su ellu sekkuma, siis teda sealt välja saada pole lihtne, paistab, et klammerdumine on neile omane.

+14
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu jaoks on kõige kummalisemad, nagu mingis omas mullis olevad veevalajad. Tunnen 3-e veevalajat, üks neist mees ja nad on kõik omatmoodi. Kord hästi hüperaktiivsed ja seltsivad, samas hästi emotsioonitud ja tagasitõmbunud. Teistele kaasa tundmises eriti.
Teistest tähemärkidest olen aru saanud lihtsamalt, igal ühel vead ja head, aga veevalaja on nagu teiselt planeedilt.

+24
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Meie viieliikmeline pere koosneb Sõnnidest ja Vähkidest ning see on parim kooslus.

+12
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sa unustasid mainida enda tähtkuju, see on ju siinkohal olulise tähtsusega.
Olen Lõvi ja hea läbisaamine on ülejäänud kahe tulemärgi Jäära, Amburiga, samuti muidugi õhumärkidega Kaksikud, Kaalud, Veevalaja.

Inimesi jälgides ja nende tähtkujusid teades on näha, et omavahel sobivad maamärgid Neitsi-Kaljukits-Sõnn ja veemärgid Vähk-Skorpion-Kalad.

Eks õhk annab jõudu tulele ja vesi maale.

+16
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

ei ole mingeid tähtkujusid olemas, kuidas saab inimene sellist jama uskuda? lihtsalt looduses on seotud see millisel kuul laps viljastatakse, milline on ema toidulaud ja milline on lapse esimesed elukuud, millisesse aastaaega need jäävad. see kõik nagu mõjutab natuke inimese iseloomu mida on aastatuhandete vältel inimesed täheldanud ja omistanud mingisugused mütoloogilised tähtkujud. kuidas saab tänapäeva haritud inimene sellist jama uskuda ja veel sõpru valida sedasi?

mis asjad on üldse tähtkujud? tähtkujud on kosmoses tähede paiknemisest tekkinud mustrid mis meil siis midagi meenutavad, aga need tähtkujud on sellised ainult meilt vaadatuna, sest kosmoses tähed ei ole üksteise kõrval. kuna kosmoses, meie taevas kõik meile silmaga nähtavad tähtkujud on tegelikult meie linnutee galaktikas olevad tähed ja need liiguvad kõik galaktika sees nagu meie tiirleme ümber päikese. ühesõnaga pikemas ajas kõik tähtkujud lagunevad ära nagu pilved taevas, meie eluiga selle täheldamiseks on liiga lühike.

+16
-34
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kalad ja skorpion

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mulle ei meeldi inimesed, kes otsustavad teise inimese üle tema sünnikuupäeva põhjal.
Kirjaoskamatud ei meeldi samuti.

Aus vastus.

+20
-19
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mulle ei meeldi inimesed, kes otsustavad teise inimese üle tema sünnikuupäeva põhjal.

Aus vastus.

Mulle ei meeldi inimesed, kes ei suuda teemaalgatuse esimest lausetki läbi lugeda.

Aus vastus.

+25
-11
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aus vastus.

Mulle ei meeldi inimesed, kes ei suuda teemaalgatuse esimest lausetki läbi lugeda.

Aus vastus.

Lugesin. Sina mind ei keela. Vaba maa, kõigil on õigus arvamust avaldada.

+5
-26
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mulle ei sobi eriti kaksikud. Nad on tegelikult väga seltskondlikud ja hea jutuga, aga kuidagi kahepalgelised. Ise olen kaljukits ja parim sobivus on neitsiga.

+28
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma arvan, et mõjutab kogu sünnikaart, mitte ainult tähtkuju, sest elu on näidanud, et sama tähtkuju esindajad võivad ka väga erinevad olla.

Mu parim sõbranna on skorpion – väga aus ja meeldiv inimene. Toredad kolleegid, kellega juttu jätkub kauemaks, on vähk, lõvi, veevalaja, neitsi.

Ebameeldivaks on osutunud kaksikud, kaalud, neitsi, veevalaja, vähk.

Meestest on tavaliselt hea klapp kaalude, lõvi, jäära ja veevalajaga. Ebameeldivaks on osutunud veevalaja, vähk ja neitsi.

Ise olen kaksikud. Enda tähtkujust ise suuremat ei pea. Rohkem hindan oma kuumärki, mis on kaljukits. Üldse meeldivad inimesed, kes on rahulikud ja kahe jalaga maa peal.

+4
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kaksikud on kummalised, kord siin-kord seal. Kord tunned ta ära ja teisel korral ei saagi aru kellega tegu. Mõtted ja tegevused on nii seinast seina, et võtab halliks, paar kogemust siis kaksikutega.
Keegi mainis vähki siin, minu meelest on vähid soojad ja empaatilised inimesed, üldiselt. Ehk jah veidi tundlikuma natuuriga, kuid siiski head inimesed.
Veevalaja on armukade, klammerduja, samas näiliselt endast heal arvamusel, kuid sisimas ebakindel.
Minu kogemuste põhjal.

+20
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mulle ei sobi eriti kaksikud. Nad on tegelikult väga seltskondlikud ja hea jutuga, aga kuidagi kahepalgelised. Ise olen kaljukits ja parim sobivus on neitsiga.

+1!

+13
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

On juhtunud nii, et et ma ei tea ühtegi endaga sobivat neitsit.
Võibolla on see juhus, aga nad paistavad sellised nina teiste ellu toppijad.

+7
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aastad on õpetanud, et kaksikutega tuleb ettevaatlik olla. Nad on toredad vaid sel hetkel, kui neil endil on mure, siis vaatad, kuulad, et näe tore inimene. Nii, kui neil mure möödub, on kui ümber vahetatud. Teiste muredest ei hooli ja on sellised ärapanijad. Pikaaegseid, usaldavaid suhteid kaksikutega pole tekkinud.

+22
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kokku puutunud kolme kaljukitsega elus, kõik on üksteisele sarnased petised ja valetajad. Õigust jääb kõiges ülegi, hoopis teised on süüdi. Kunagi vabandust ei palu ega mõista, mida nad on korda saatnud. Ülejäänud tähtkujude kohta pole selliseid tähelepanekuid.

+13
-8
Please wait...

Postitas:
Kägu

Halloo, kulla vastajad, lisage omaenda tähtkuju ka. Muidu pole teie arvamustest eriti kasu.

Väidetavalt on parim sobivus sellega, kellega pool aastat vahet. Veevalaja – Lõvi, Kalad – Neitsi, Jäär-Kaalud jne.

+2
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Horoskoobihull pole, aga statistika mõttes – ma ei klapi vähkidega. Suurem jagu lõvisid aga on suurelised tüübid. Kalad on joodikud😀

Mina olen sõnn. Kaasa on kaksik. Ilmselt ebatüüpiline

+4
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kõik ühest tähtkujust inimesed, keda ma tean, on erinevad nagu öö ja päev. Mõned üksikud jooned kattuvad absoluutselt iga tähemärgiga.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Olen veevalaja.

Veevalaja on armukade, klammerduja, samas näiliselt endast heal arvamusel, kuid sisimas ebakindel.

Jah, nii on 😀

Ise sobin hästi lõvidega. Neitsidega mitte eriti. Jääradega kipun tülli minema.

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ise sõnn.
Pole head klappi saanud yhegi skorpioniga. Liiga intensiivsed minu loomuse jaoks.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

kes tähtkuju teemat nõmedaks peavad elagu ennast välja kusagil mujal.

Minu jaoks on sümpaatsed on veevalajad

Kõige negatiivsemad kogemused amburite ja vähkidega

Noo meeste puhul on kõige keerulisemad need, kellel Marss on Vähis, Skorpionis või Kalades. Ja naiste puhul on Kuu Vähis, Skorponis või Kalades väga keeruline suhtlemiseks.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Meie viieliikmeline pere koosneb Sõnnidest ja Vähkidest ning see on parim kooslus.

Meil 2 vähki (vanemad), üks sõnn ja üks veevalaja (lapsed) . Kõigil on erinevad head ja vead 🙂
Kellest elu jooksul aga üldse aru pole saanud, on ambur ja naissoost kaljukitse targutamist, asjatut kriitikat jne ei jõuaks üldse ära kuulata. Konstruktiivsest kriitikast on asi ikka väga kaugel. On vaid lausrumal lahmimine. Meessoost kaljukitega saan jällegi hästi läbi. Parimad sõbrannad on kaalud, vähid, sõnn ja jäär. Ka naissoost kaladega saan hästi läbi. Meessoost kalu ei salli, jubedad valetajad olnud. Skorpionid esialgu sobivad, aga lõpuks läheb jubedaks kismaks 🙂

+5
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Minu kõige paremad sõbrannad on Vähk ja Ambur. Mees on ka Ambur. Ja – teemaalgataja vist ei usu – ise olen Kaljukits. Mingit ebameeldivat tähtkuju otseselt ei teagi.

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kaljukits ise, head sõbrad, aga tõesti kahepalgelised on kaksikud. Parim Ambur. Neitsimehega hea klapp, aga nende ihnsust, vingumist ja ärapanemist ei soovi enam enda ellu. Oma tähtkuju kriitika ülevaltpoolt võtan vastu.

+7
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mulle üldse ei meeldi kalad – üldiselt saamatud, enesehaletsejad ja väga enesekesksed inimesed kellel õnnestub endast enamasti väga hooliva inimese mulje jätta (ise olen ka kalad) ja amburid – viimased on liiga lärmakad ja räägivad minu kogemuse järgi liiga palju, liiga kiiresti ja liiga valjusti. Kaksikud on kuidagi pinnapealsed – kusjuures tunnen mitut kaksikut kes on väga toredad ja head inimesed, aga mingi mõõde jääb minu jaoks puudu. Vähid on tüütud.
Väga hea klapp on kaalude ja skorpioniga.

+9
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kaksikud kindlasti ebameeldivate topis.

+17
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ise lõvi, abikaasa(meesterahvas)kaksikud. Ta on enamvähem see, mis mul tarvis on – töökas, lõbus, alati positiivne, keskmisest kõrgema tehnilise taiplikkusega, kehaliselt aktiivne, sööb vähe, kogu töövälise aja täidab koduse tööga alati midagi nikerdades või ehitades, lastega tegeledes. Ja jumalaeest, kui mina nagu üldse ei viitsi sellist permanentset naerust olekut viljeleda, siis ta on alati sellisel…-“nohmismenüüdettevõtamekõikkoos”-lainel.
Aga ma ise olen muidu ka päris hea. ; P

+3
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kõige ebausaldusväärsem märk minu jaoks – Kaksikud. Kust tuul, sealt meel.

+22
-2
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 95 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud millise tähtkuju esindajad kõige enam meeldivad ja millised mitte?