Esileht Ajaviite- ja muud jutud millise tähtkuju esindajad kõige enam meeldivad ja millised mitte?

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 95 )

Teema: millise tähtkuju esindajad kõige enam meeldivad ja millised mitte?

Postitas:
Kägu

Ma ei saa aru aga mul nt nii, et mees on mul sõnn. Aastaid meil ideaalne klapp. Toimetab koduga, lastega, minuga, kõik tore. Samas tekkis mul vahepeal üks sõbranna, ka sõnn. Alguses oli kõik kena. Nali klappis, mõnus. Ja mingi hetk hakkas halvasti ütlema. Järgmised korrad olnud nii, et alguses jälle kõik tore ja lõpuks jõuame jälle sinna kui halb sõber ma olen. Hoidsin siis eemale, ka ei sobi. Tuli mitu kirja teemal kui halb sõber ma olen. Nüüd ma ammu juba ise suhtlust ei otsi aga mingi kord kuus ta kirjutab ise. Alguses selline tore jutt, mis lõpuks jõuab jälle solvamiseni. Nagu miks? Pole talle midagi teinud.
Õnneks ei ela ühes kohas, et vähemalt ei puutu kokku.

+3
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

mina kostan sõna kaksikute kaitseks – ei ole mina aru saanud, et nad oleks rohkem või vähem kahepalgelised kui kõik teised. lisaks ei ole nad kunagi igavad, vähemalt mina pole igavat kaksikut kohanud.
pakun, et kaksikud tunduvad kahepalgelised nendele, kelle jaoks põnevad ja mitmeplaanilised isiksused on lihtsalt liiga keerulised.
ise jäär.

+10
-13
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ise lõvi, abikaasa(meesterahvas)kaksikud. Ta on enamvähem see, mis mul tarvis on – töökas, lõbus, alati positiivne, keskmisest kõrgema tehnilise taiplikkusega, kehaliselt aktiivne, sööb vähe, kogu töövälise aja täidab koduse tööga alati midagi nikerdades või ehitades, lastega tegeledes. Ja jumalaeest, kui mina nagu üldse ei viitsi sellist permanentset naerust olekut viljeleda, siis ta on alati sellisel…-“nohmismenüüdettevõtamekõikkoos”-lainel.

Aga ma ise olen muidu ka päris hea. ; P

Usaldad teda ka 100%?
Kaksik on kahtlane, seda ma sulle ütlen.
Tean ühte teile identset paari, tähtkujumärkidelt..hmm.
Kaua koos olete olnud, kui vanad lapsed?

+5
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

abikaasa(meesterahvas)kaksikud. Ta on enamvähem see, mis mul tarvis on – töökas, lõbus, alati positiivne, keskmisest kõrgema tehnilise taiplikkusega, kehaliselt aktiivne, sööb vähe, kogu töövälise aja täidab koduse tööga alati midagi nikerdades või ehitades, lastega tegeledes. Ja jumalaeest, kui mina nagu üldse ei viitsi sellist permanentset naerust olekut viljeleda, siis ta on alati sellisel…-“nohmismenüüdettevõtamekõikkoos”-lainel.

Mina nagu öeldud, olen ka kaksik, aga täiesti vastupidine. Olen suht laisk ja uimane kuju, tehnilist taipu ei ole, armastan palju head süüa ja lastega tegeleda ka eriti ei viitsi. 🙁 Ma ei teagi, mis mu hea külg võiks olla. Tõenäoliselt seda polegi. Marss on Kalades, Veenus Vähis.

+8
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

mina kostan sõna kaksikute kaitseks – ei ole mina aru saanud, et nad oleks rohkem või vähem kahepalgelised kui kõik teised. lisaks ei ole nad kunagi igavad, vähemalt mina pole igavat kaksikut kohanud.

pakun, et kaksikud tunduvad kahepalgelised nendele, kelle jaoks põnevad ja mitmeplaanilised isiksused on lihtsalt liiga keerulised.

ise jäär.

Miks nii, pigem on nii kui inimene mingil hetkel enam ei meeldi, siis otsitakse viga tähtkujus. Näiteks kui abiellutakse või on suhe, alguses on suur armastus, aga pärast kui see on lahtunud, siis on tähkujude erinevus süüdi. Ajuvaba kas pole? Milleks käia koolis, kui ikka mingit posijate juttu usutakse. Sest inimsuhted on täpselt sellised nagu igaüks need ise suhtleb.

+9
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ma ei saa aru aga mul nt nii, et mees on mul sõnn. Aastaid meil ideaalne klapp. Toimetab koduga, lastega, minuga, kõik tore. Samas tekkis mul vahepeal üks sõbranna, ka sõnn. Alguses oli kõik kena. Nali klappis, mõnus. Ja mingi hetk hakkas halvasti ütlema. Järgmised korrad olnud nii, et alguses jälle kõik tore ja lõpuks jõuame jälle sinna kui halb sõber ma olen. Hoidsin siis eemale, ka ei sobi. Tuli mitu kirja teemal kui halb sõber ma olen. Nüüd ma ammu juba ise suhtlust ei otsi aga mingi kord kuus ta kirjutab ise. Alguses selline tore jutt, mis lõpuks jõuab jälle solvamiseni. Nagu miks? Pole talle midagi teinud. Õnneks ei ela ühes kohas, et vähemalt ei puutu kokku.

Ta pole su sõber.

+8
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Meeskaksik on kõige hullem loodusõnnetus üldse- petja, solvaja, ennast üleskiitev egotsentrik. Oma nähvamist teiste suhtes peab otsekohesuseks, aga kui talle samaga vastata, siis solvub. Naiskaksik on lihtsalt paras plähmerdis- lobiseb valimatult, suurustab ja eputab, ei pea oma sõna, on teiste suhtes kriitiline, aga enda vigu ei näe, lisaks on veider see, et nad oma mehe vara alati enda omaks peavad. Nad on pealiskaudsed, sügavamaid teemasid pole mõtet nendega arutada, küll aga meeldib neile teisi klatsida.

+15
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ise olen jäär. Minu kogemuste põhjal ei sobi ma üldse vähiga. Skorpioni tähtkujuga inimesi ma ei kannata, jubedad uimerdajad. Kiiret vastust nende suust ei kuule.
Amburid on egoistid. Parim klapp on veevalajatega.
Ja kaksikud on tõesti kahtlased.. Iial ei tea mis tuju neil on.

+5
-8
Please wait...

Postitas:
Kägu

ise jäär.

Tänud positiivsete sônade eest! Jäära naised on ühed minu lemmikumaid. Tundub, et pôhjusega. Mul üks tütardest Jäär. See väike inimene on no nii mina, lihtne suhelda. Aga kuna Kaksikud ja Jäärad mõlemad kanged, siis on konflikt lihtne tekkima (isa samuti Jäär). Talle üritan õpetada alandlikust, sest sellel tüdrukul on kõike liiga palju. 😀 Aga samas môistame üksteist üsna hästi. Teine tütar ja vennad on Kalad ja nendega on keerulisem lugu. Kaksiku kärsitus ja järsk otsekohuses ei ole kindlasti Kalade hella natuuriga kooskôlas. Aga emana olen õppinud juba natuke olema hellam ja taktitundelisem. Oma Kaladest neiule aga üritan igal võimalusel õpetada enda eest seismist ja upitan tema enesekindlust. Ema ja abikaasa on Neitsid. No minu jaoks on nad nagu teiselt planeedilt. Nende liiga rahulik ja kaalutletud olek on minu jaoks kohati lausa piinav. 😀 Aga samas oskavad ja suudavad nad mind maa peale tuua ja see on hea. Üldises plaanis toimivad meil need tähtkujude kooslused peres hästi.

Minu jaoks on Veevalajad, Vähid ja Kaalud täiesti out. Lihtsalt ei suuda seda ebalevat olekut ja otsustusvõimetust taluda. Va minu kallis Vähist vanaema, kes ON vaieldamatult parim vanaema.

Lugesin siin iseloomustusi Kaksikutest. Tahaksin paari asja ümber lükata. Esiteks on kahepalgelisi inimesi igast tähtkujust. Mulle on elu jooksul väga palju kordi nuga selga löödud, kuna olen inimesi liiga palju usaldanud. Ja mitte kaksikute poolt. Enam ei usalda.
Teiseks see jutt, et kaksikuid ei huvita teiste mured. Mind vägagi huvitab. Aga kuna mulle endale ei meeldi liigne torkimine ja pidev uurimine, siis ei tee ma ka teistele nii. Aga kui vaja, olen alati olemas. Seda ma ka ütlen oma sõpradele. Oma isiklik ruum on kõikidele väga oluline.
Kolmandaks see jutt, et kust tuul seal kaksik. Veevalajad ja Kaalud täidavad selle osa ilma Kaksikuteta juba ideaalselt ära. 😀
Negatiivsed küljed kaksikutel on kärsitus ja põikpäisus, sellest tulenevalt ei suuda alati inimestest aru saada. Minu puhul on aga küll nii, et analüüsin oma käitumist ja oskan ning julgen vabandust paluda. Mulle meeldib ausus ja otsekohesus. Kriitikat kannatan, kuigi ega seda lihtne kuulata ole.
Ma üritan alati kompromisse leida, et ka teised inimesed minu ülevoolava ja raske natuuri kõrval ennast hästi tunneksid.
Igas tähtkujus inimestel on erinevaid jooni. Kuigi jah, on tõesti jooni, mis on kōikide tähtkujude esindajatel ühine.

+4
-8
Please wait...

Postitas:
Kägu

Meeskaksik on kõige hullem loodusõnnetus üldse- petja, solvaja, ennast üleskiitev egotsentrik. Oma nähvamist teiste suhtes peab otsekohesuseks, aga kui talle samaga vastata, siis solvub. Naiskaksik on lihtsalt paras plähmerdis- lobiseb valimatult, suurustab ja eputab, ei pea oma sõna, on teiste suhtes kriitiline, aga enda vigu ei näe, lisaks on veider see, et nad oma mehe vara alati enda omaks peavad. Nad on pealiskaudsed, sügavamaid teemasid pole mõtet nendega arutada, küll aga meeldib neile teisi klatsida.

No see jutt on küll ühe väga kibestunud inimese oma. Mida need konkreetsed inimesed sulle tegid, et sa tervet tähtkuju siin solvad? Ma tean selliseid inimesi mitmeid, kaksikud nad pole. 😀

+7
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

No kelle kaksik mees siis petab? 🙂

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kägu 17:53 – ma pole kunagi sellele mõelnud. Et kas ma usaldan. Olen ennast temaga sidunud, no…järelikult, jah. : ))) Kuigi ma ei kujuta ette, kuhu see mitteusaldamine viiks, sest kuidas iganes ponnistada, mina sellist ajaauku ei leiaks, kus ta oma tumedaid tegusid saaks sooritada.
Abielus oldud hõbepulmade jagu, koos aastakese rohkem. 4 last(ja ikka kõik nad tehtud sellesama kaksikuga), neist kaks veel kodus.

Kägu 18:30 – No, mu arvates on Sinul ka mingi huumorijoon. Niiet midagi ikka on ju.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mulle sobivad sõpradena kaljukitsed ja kaksikud. Ise olen kaksikud.

Partnerina on olnud 2 skorpionit, kellega oli suur tõmme, aga seda suuremad temperamendiprobleemid. Ega ma ise ka päris papist poiss pole. Omajagu kangekaelne või lausa manipuleeriv, kui tarvis.

Üks sõnn oli ka, aga ta oli nii nõudlik ja lipitseja, et ma lihtsalt ei tahtnud teda enam.

Nii et “pahad poisid” lähevad peale.

Isa oli ka skorpion ja tema lahkus (omal soovil teise riiki, mitte kuskile pilve peale vms), enne kui ma temaga tutvusin.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kägu 18:30 – No, mu arvates on Sinul ka mingi huumorijoon. Niiet midagi ikka on ju.

Ei usu. Ma ei saa peaaegu kunagi aru, kui teised inimesed nalja teevad. Ma arvan, et see kuu kaljukitses mõjutab mind, kipun asju mustades värvides nägema ja olen üldse uimane kuju. Alati räägitakse, et kaksikud on kiired, lennukad, jutukad jne. Mina selline ei ole. Tahaks, aga ei oska ega julge.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Olen veevalaja ja tõesti teiselt planeedilt, ma ei saa iseendastki vahepeal aru.

Sobin sõnniga vist kõige rohkem, kaksikuid on mu ümber väga palju, kahega neist olen korduvalt kõrvetada saanud

Kardan skorpioneid
Kalad on ka imelikud

+4
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu jaoks on kõige kummalisemad, nagu mingis omas mullis olevad veevalajad. Tunnen 3-e veevalajat, üks neist mees ja nad on kõik omatmoodi. Kord hästi hüperaktiivsed ja seltsivad, samas hästi emotsioonitud ja tagasitõmbunud. Teistele kaasa tundmises eriti.

Teistest tähemärkidest olen aru saanud lihtsamalt, igal ühel vead ja head, aga veevalaja on nagu teiselt planeedilt.

Kahe käe ja jalaga poolt.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ise olen Neitsi. Otseselt ebameeldivaid tähtkujusid välja ei tooks, pigem ütleks, et igas tähtkujus võib olla meeldivaid ja ebameeldivaid isikuid. Enda tähtkujust inimeste puhul pean natuke ebameeldivaks seda, et Neitsid kipuvad olema liiga nõudlikud ja pessimistlikud.
Abikaasa on mul Jäär – väga mõistlik ning arukas inimene, samas olen kohanud ka mõnda eriti tüütult enesekeskset Jäära.
Perekonnas on hulgaliselt Kaksikute tähtkuju esindajaid ja minu meelest on nendega suhtlemine natuke väsitav, sest nende tujud ja tunded muutuvad nii kiiresti, samas on nad väga helded ja enamasti rõõmsameelsed inimesed.
Paar tuttavat on Kaalud, nende puhul on sarnane see, et nad ei suuda otsuseid vastu võtta ja kui võtavad, siis peagi muudavad oma meelt ning ikkagi pole rahul oma tehtud valikuga, nagu igavesti otsivad midagi, aga kunagi ei leia seda. Samas muidu mõnusad ja rahulikud inimesed.

+7
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

No see jutt on küll ühe väga kibestunud inimese oma. Mida need konkreetsed inimesed sulle tegid, et sa tervet tähtkuju siin solvad? Ma tean selliseid inimesi mitmeid, kaksikud nad pole. 😀

Üks meeskaksikutest hakkas valjuhäälselt mu kehakaalu arvustama ja kõigi ees mulle “head nõu” andma kuidas kaalu langetada. Kui ütlesin et see pole mu lemmikteema, ütles ta et ta on lihtsalt otsekohene ja jätkas samas vaimus. Enne ei lõpetanud kui jutu ta eesnäärme probleemidele viisin. Selle peale räuskas natuke, aga õnneks loobus minuga suhtlemast. Kuna ta on perekonnaliige, siis 100% vältida ka ei anna.
Kaksiknaistel on siiski positiivne pool ka, nad ei lase kunagi vestusesse pausi tekkida, täidavad kogu suhtluse üksi ära:D

+10
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ise olen jäär. Minu kogemuste põhjal ei sobi ma üldse vähiga.

Absoluutselt nõus. Olen ka jäär ning kui emotsionaalne võib üks inimene (vähk) olla?? Tegudele, mitte emotsioonide üle arutama hommikust õhtuni.

Jäära naised on ühed minu lemmikumaid.

Olen jäär naine ja tähtkujude osas mind huvitavad ainult jäärad naised. Tööl ülemus ja endine ülemus on jäärad naised, mõistame üksteist poolelt sõnalt.

Talle üritan õpetada alandlikust, sest sellel tüdrukul on kõike liiga palju. 😀

😀 tean täpselt, millest jutt käib

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Pean ka kahjuks lisama, et ka mulle pole kaksikud jätnud usaldusväärset ja ausa inimese muljet. Lõbus on kaksikuga olla, tore suhelda, aga midagi tõsisemat ei üritanudki, sest minu jaoks liiga lõbus ja muretu persoon, keda pole võimalik tõsiselt võtta. Seikleja mulje ühesõnaga. Naissoost kaksikuid ei tunnegi ühtegi.

+7
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kõik kahepalgelised inimesed on osutunud kaladeks ja kõik intrigandid on sattunud olema Sirje nimelisteks. Minuga on nii.

+3
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Jäärad. Kõik või mitte midagi suhtumisega. Nemad ja maailm, kõik teised reastagu. Põhjendamatult enesekindlad. Alguses oled neile maailma tähtsaim, järgmisel hetkel on ükskõik ja edasi liigutud.

Kaksikud. Ühel hetkel sõbrad, teisel hetkel reedavad. Sarnane kogemus juba 5-6 inimesega. Kõik naised. Lõbusad aga pealiskaudsed. Ikka kukun õnge ja usun parimat.

Lõvid. Suhtesse sattunud mitme mehega ja ei jaksa mina nii palju imetleda ja üles kiita, et neile küllalt saaks. Olen loomult optimistlik, kuid nende kõrval tekib lõpuks terav kriitikameel. Surmani väsitav. Naised on toredamad aga ootavad ka lõputut tähelepanu ja kuulajat.

Toredaimad on amburid, kalad, veevalajad ja neitsid.

Ise olen kaalud.

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Just nägin artiklit kus kirjutas, et kõige suuremad petjad on jäär, kaksikud ja kaalud.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Lõvid. Suhtesse sattunud mitme mehega ja ei jaksa mina nii palju imetleda ja üles kiita, et neile küllalt saaks. Olen loomult optimistlik, kuid nende kõrval tekib lõpuks terav kriitikameel. Surmani väsitav. Naised on toredamad aga ootavad ka lõputut tähelepanu ja kuulajat.

Kõik lõvid, keda tean on väga normaalsed, huumorimeelsed, intelligentsed, tagasihoidlikud ja taktitundelised, head kuulajad. Võibolla võtavad ülekohut ja solvangut rohkem hinge kui peaks. Siit selgubki, et tähtkuju ei tähenda midagi või siis näemegi ja tajume inimesi erinevalt.

+3
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Meeskaksik on kõige hullem loodusõnnetus üldse- petja, solvaja, ennast üleskiitev egotsentrik.

Ojaa, lisaks on neil selline eblaka ja eputise vibe juures, naiselikud ja edvistajad.

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina olen Neitsi tähtkujus sündinud. Minu abikaasa, ema ja üks parimatest sõbrannadest on samuti just sellest tähtkujust. Tegelikult on lähemasse tutvusringkonda kuidagi sattunud ligi pooled just Neitsi tähtkuju esindajatest. Omakeski viskame naljagi, et tõmbame vist endasuguseid ligi. Öeldakse ju, et kus on, sinna tuleb alati juurde! Ilmselt on meil siis eluvaated sarnased 😛

Muidu läbisaamine on mul veel hea amburitega, kaaludega, skorpionitega ja sõnnidega. Eriti südamelähedaseks on sellest seltskonnast saanud mulle just Sõnnid, sest nad on minu silmis tõelised elunautlejad. Mina oma liigse kaalutletuse ning pessimismile kalduva loomuga elu nii vabalt võtta ei saa.

Elus on kuidagi nii läinud, et Lõvi tähtkujuga ei klapi kuidagi. Tunduvad väga auahned, ülbed, liiga enesekindlad (ja seda alati mitte õigustatult).

Amburitrga on veel selline kogemus, et nad on KOHUTAVALT vaidlushimulised. Mulle argumenteeritud vaidlused meeldivad, aga mõni isend ilmselt vaidleb lihtsalt tegevuse enda pärast, mitte, et tal kindlasti õigus oleks. Vaidlemine on kõige kindlam viis üldse, kuidas Neitsiga tülli minna! 😀

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui Lõvi on pähe võtnud, et tema on džungli kuningas ja võib kõiki valitseda, siis see on hirmus tüütu. Nende jaoks on tähtis, et teda imetletakse ja ta on armukade ning omandihimuline. Minu kogemused on näidanud veel, et nendele on oluline, kui võõrad naised neid ihaldavad ja võivad ka suht sandisti öelda, niiet silm ka ei pilgu. Või siis muutuda isegi vägivaldseks, kui silme eest mustaks läheb.

Iseloomustamaks tähtkujusid:
https://i.pinimg.com/736x/ec/39/90/ec39906773fbb9358098d43609b3f927.jpg

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui Lõvi on pähe võtnud, et tema on džungli kuningas ja võib kõiki valitseda, siis see on hirmus tüütu. Nende jaoks on tähtis, et teda imetletakse ja ta on armukade ning omandihimuline. Minu kogemused on näidanud veel, et nendele on oluline, kui võõrad naised neid ihaldavad ja võivad ka suht sandisti öelda, niiet silm ka ei pilgu. Või siis muutuda isegi vägivaldseks, kui silme eest mustaks läheb.

Iseloomustamaks tähtkujusid:

https://i.pinimg.com/736x/ec/39/90/ec39906773fbb9358098d43609b3f927.jpg

hahaa, päris tabav:D ainult jääradel normaalne süda ja õige koha peal.

+2
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei meeldi kaljukitsed. Ilma huumorimeeleta ja enesekesksed inimesed.

+3
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aastad on õpetanud, et kaksikutega tuleb ettevaatlik olla. Nad on toredad vaid sel hetkel, kui neil endil on mure, siis vaatad, kuulad, et näe tore inimene. Nii, kui neil mure möödub, on kui ümber vahetatud. Teiste muredest ei hooli ja on sellised ärapanijad. Pikaaegseid, usaldavaid suhteid kaksikutega pole tekkinud.

mina kaksik, täitsa vastupdine, ma olen suurema osa oma elust pühendunud teiste muredele ja minu juurde on pöördutud, sest oskan kuulata ja nõu anda, aga kui mul oma mure, siis nagu ei julge kellegi poole pöörduda, katsun ikka ise hakkama saada, ma pole üldse selline endast rääkija tüüp ja päris enda lähedale ma kedagi ei lase, jätan alati midagi rääkimata ja tihtipeale avastavad sõbrad, keda tunnen lapsepõlvest saadik minus uue külje. Kuna mul on mitmeid pikaajalisi sõpru, siis seepärast, et mind usaldatakse paljudes asjades, muidu neid poleks.

+2
-5
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 95 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud millise tähtkuju esindajad kõige enam meeldivad ja millised mitte?