Esileht Ilu ja tervis Millise vaktsiini valisid ja miks?

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Millise vaktsiini valisid ja miks?

Postitas:
Kägu

Hakkasin mõtlema, et peaks siiski end vaktsineerima aga ei tea millist valida. Vanust 43, ei reisi. Muidu ju 1 süstiga jannsen oleks ka vist ok?

+2
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

valisin selle kõrgtehnoloogilise ja kallima ehk Pfizer

+3
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

APPI kas te ära ei väsi sarnaste teemade treimisest? Juba olnud samalaadne teema!

+3
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma ei pidanud õnneks midagi valima, perearst pakkus Pfizerit. Kui oleks pidanud valima, siis oleksin valinud kindlasti mRNA vaktsiini ehk Pfizer või Moderna.

+6
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Meil tehti töökohas vaktsineerimine kohustuslikuks. Muidu ei oleks veel teinud. Ei viitsinud hakata ise otsima omale aega vaktsineerimiseks, vastane kindlasti ei olnud, laisk lihtsalt.

Valida saime jannseni ja pfizeri vahel. Alguses plaanisin jannsenit, kuna üks süst ja saab kaelast ära aga siis keegi ütles, et jannsen kaitseb 63% ja pfizer 95%, siis valisin teise. Süst ei olnud üldse valus, kartsin hullemat. Eile sain esimese süsti ja täna on katsudes süsti koht valus ja punane ka veits ümbert aga mitte katsudes ei ole midagi tunda. Suurem osa töökaaslastest valis jannseni muidu.

+2
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Jannseni tegin. Üks süst ja korras.
Isegi kui selle kaitsevõime on väiksem, mis seal ikka. Olin möödunud kevadel 2 korda kahe erineva koroonahaigega terve päeva ühes ruumis ilma mingite kaitsevahenditeta, mulle see külge ei hakanud. Mõlemal olid haigusnähud ja üks oli käinud isegi juba testimas (polnud veel vastust saanud) aga ikka ronis tööle. Ju siis mul see immuunsus nii madal pole.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui 40+ vanusele vaktsineerimisele registreerimine avati, siis mulle sobivas asukohas oli saada Modernat, selle siis valisingi. Enne olin uurinud efektiivsuse näitajaid jmt, nii et olingi mõelnud, et Pfizer või Moderna. Jannseni efektiivsus oli madalam, nii et seda ei tahtnud.

+3
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma sain AstraZenecat veebruaris, valikut polnud. Esimesest süstist oli halb. Ei kahetse.

Elukaaslane sai Jannsenit, ühtegi kõrvalmõju polnud.

Ema sai Pfizerit, peale teist süsti oli halb.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kevadel ei saanud midagi valida, sain ligi Astra Zenecale, valisin siis selle. Eks seda erinevat infot oli palju tol ajal AZ ümber, küll olin ma viiekümnesena liiga vana selle jaoks ja siis läks mõni päev, kui selgus, et olen liiga noor jne. Praegu valiksin Pfizeri v Moderna.

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sain Astra Zenecat, siis veel mingit valimise võimalust ei olnud.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Pfizer, pärast esimest doosi halb olla, teise doosi järel mitte midagi.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tahtsin Pfizerit, aga sel hetkel polnud seda valida võimalik ja tuli midagi kiirelt ära krabada (siis oli mitukümend tuhat inimest digiloos järjekorras, vedas et üldse sisse sain) – võtsin Jansseni ja ei kahetse. Kõrvaltoimeid peaaegu polnud, ainult väsimus esimesel päeval ja käsi nõrk, aga ei valutanud.

0
0
Please wait...

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Esileht Ilu ja tervis Millise vaktsiini valisid ja miks?