Esileht Lapse ootamine Millise vankri ostate/olete juba ostnud?

Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )

Teema: Millise vankri ostate/olete juba ostnud?

Postitas:
Kägu

Laps on juba üsna varsti sündimas, aga olen täiesti nõutu, millist vankrit osta? Mida peaks üldse silmas pidama? Külm ei tohiks vist üheski vankris hakata? Kas suured rattad või väiksemad pöörlevad rattad? Kas on mõtet osta ka juba käruosa võimalusega vanker või käru pärast eraldi? Milline on hea soe soojakott vankrisse?

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul esimese lapsega oli Emmaljunga Mondial Duo Deluxe, väga hea vanker oli, justkui tank.

Teise lapsega plaanin osta Emmaljunga 90 uuema mudeli ja plaanin valida fikseeritud ratastega esisilla. Hetkel ootangi, millal see uus fikseeritud ratastega esisilla müüki tuleb. Pidi jõudma detsembris. Mõtlen ka, et ostan  juurde pöörlevad rattad ka suveks, juhul kui hind ei tule väga kõrge ja nende vahetamine väga keeruline ei ole. Fikseeritud ratastega hea maastikul sõita, pöörlevad mõistlik valida siis,kui enamik sõite kergliiklusteedel ja linnas on.

Soojakotiks soovitaks Voksi omasid, kuid seal peaks valima õige mudeli. Väga paksude sees hakkab laps liialt higistama ja väga õhuke pigem kevadeks ja sügiseks.

Samuti hea asi on Lambanahk, hea vankrisse panna, maha lapse alla, voodisse jne.  Ma mõtlen osta nii lambanahad kui soojakoti.

+1
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma olen nillinud Thule urban glide , ilmselt tuleb see 🥰

+2
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Valisin Emmaljunga nxt90, eelnevate lastega EJ vanemad muselid. Pole veel uut kasutanud, kuid lugedes olen aimu saanud, et ega need pöörlevad esirattad lumes ikka hästi ei sõida. Plaanin ka juurde osta suured esirattad kui need müüki tulevad. Minu teada on Emmaljunga hetkel turul ainuke, kes pöörlevate esiratastega raami puhul lisavarustusena suuri rattaid juurde pakub.
Eks käru vâlimus on puhtalt maitse asi, aga minu arust Emmaljunga nxt on tõesti väga ilus käru. Absoluuutselt ei meeldi Thule, Bugaboo (nagu ostukorv). 😃

+2
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul Emmaljunga NXT90 2022a mudel ja esirattaid saab soovi korral lukustada, nii et pole eraldi raami vaja nagu eelmine vastaja mainib. Parim vanker Eesti turul hetkel, koos käruosaga ca 1200 euri, aga järelturul EJ liigub kiiresti, nii et kui hästi hoiad, saad 900 euriga maha müüa.

+3
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Palju algab ikka vajadusest.

Talvel võiks vooderdada vankri põhja lambavillaga.

Enamus vankreid ongi 2in1, st ongi korv või kookon ja istumisosa koos müügil. Kui sul pole kohta, kus istumisosa hoida, osta pehme kookoniga (kõva kookonit pead jälle hiljem kuskil hoidma). Kui aga hoiuruumi on, siis vahet pole.

Suuremad rattad lumes paremad. Alati ei ole isegi linnas lumi lükatud selleks ajaks, kui sina õue lähed – ja ette sa ei tea, kuidas, mitu x päevas, kärutama hakkad ( kui ikka beebi uinub ainult liikuvas vankris…).

Kui pakiraami/kaubakorvi põhi liiga madalal, siis ka jama. Selles osas pettusin paljukiidetud Hartan Topline-s. Natukenegi paksena lumega lohiseb korv lume peal…

Kas soovid, et saaks raamile ka turvahälli adapterid paigaldada? Siis pead vankri ja turvahälli valikul seda uurima, et millele olemas jne. Siin nt emmaljunga või hartan vanker + Maxicosi või Cybex turvahällid üpris lollikindel kooslus.

Kas vanker peab mahtuma autosse, lifti, rõdule, esikusse? Kas peab sobima ka metsas/põlluvahel/pidevalt lükkamata lumes liikumiseks? Kas pead jaksama vankrit treppidest tassida?

Nendele asjadele mõtle. Esirataste pöörlevus jmt on teisejärguline. Esmalt tuleb miinimumkriteeriumid selgeks teha, et kas miski hakkab vankri parameetreid dikteerima (nt lifti laius/sügavus)

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul ostetud sama mudel, aga eks siis paistab. Kahtlustan, et lumepudrus ja sulalumes on suured rattad paremad, aga ette ma neid ostma ei hakka, kui kasutamisel vajadust näen siis saab osta.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu teada on Emmaljunga hetkel turul ainuke, kes pöörlevate esiratastega raami puhul lisavarustusena suuri rattaid juurde pakub.

 

On ka Hartan Topline S’il see võimalus. Kasutan ise seda ja väga hea vanker. Plaanin ka kolmandaga Topline kasutada.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minul NXT90 2022a outdoor ratastega mudel ja ma pole sellel talvel veel kordagi hätta jäänud, ei paksus lumes, lörtsis ega maastikul. Minu arust täiesti super vanker. Varasemalt olen omanud de luxet ja cybex priamit, niiet võrdlus täitsa olemas.

Julgen soovitada!

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Meie jaoks osutus parimaks käruks Bumbleride Era. See siis jalutuskäru, kus suurem laps niisama saab istuda ja lamada, aga beebi jaoks oli meil sinna sisse ostetud Ora unto kookon. Sellega oli hästi mugav beebit kärust tuppa ja vastupidi tassida. Sellest kasvas laps 6 kuuga välja ja müüsime maha – ei pea seda suurt vankrikorvi kusagil hoiustama.

Käru läheb läbi väga hästi ka veidi paksemast lumest, esirattad saab panna nii pöörlevasse asendisse kui fikseerida, kokku käib üsna kiiresti ja lihtsalt, saab kasutada nii näoga sõidu suunas kui näoga enda poole. Kaarvari on hästi pikk-suvel päikesega pole seda võimalustki, et päike lapsele silma/peale paistaks.

Aga kõige paremat infot kärude kohta saab Facebooki Kärusõltlaste grupist. Saad sealt kindlasti aru, mis käru juures üldse oluline jälgida on.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minul esimesest lapsest Thule olemas, mõtlesin, et ostan korviosa peale ja olemas 🙂

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ej nxt90 väga hea vanker, kogemus erinevate 2018-2021 mudelitega. Keegi soovis fikseeritud esisillaga- kui mõtked squad kiti, siis see on ammu saadaval, teiseks ei ole sel mingit mõtet. Esiteks saad sa esirattad alati lukustada, teiseks pole mul veel 3 aasta jooksul selleks vajadust olnud. Rattaid on väga lihtne vahetada. Kindlasti õhkrehvidel, mis on natuke tühjemaks lastud, lounge rehvidega ei anna võrreldagi.

Thule soovija arvestagu, et thule on hiigelsuur ja hiigellai,nt vanade paneelikate lifti ei mahu, kokku raske panna, ebamugav turvahälli ratastena kasutada, korvi osa raske kasutada ja kui laps hakkab istmeosa kasutama, siis vii ennast kurssi, kui lamavas asendis see on ja lai ka! Minu lapsed mõlemad on tahtnud ikka välja vaadata ja uudistada, aga thules ei saa, seega pole nad ka rahul olnud. Thule õigustab ennast justnimelt sportijatele! Käsipiduri ja lalse asendi tõttu. Mittesportijale ma ei tea sel ühtegi plussi teiste vankrite ees.

Kogemus ka Priamiga (2020), sobib kergliiklusteele või autokäruks ja sang neil kõigil loksub (maaletooja vastab, et see on normaalne, nii peabki) aga ebamugav ja vastik.

Muuvos Slick ja Quick 3.0- samuti autokäruks head, korvi osaga üldse ei vaatakski, liialt raputab. Lihtne kokku panna.

Ej erinevad mudelid head aga puhtalt välimuse järgi on Ej nxt90 lihtsalt kõige ilusam vanker 🙂

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina elan maal ja ostsime kaks käru(soodsalt ja kasutatult). Autos on koguaeg olemas Cybex Priam, millega käime linnas/poes ja kodus kruusateel on kärutamiseks mingi vanem Emmaljunga. See on ideaalne ligadi-logadi teele. Raske ja mugav,ent autosse kaasa jõuaks kuidagi panna/mahutada. Cybexiga on ideaalne sileda asfalti peal ning kasutasime rattaid ka turvahälliga. Lisaks kerge kokku panna.

+1
0
Please wait...

Postitas:
elsy

Kas ostate käru uuena või jarelturult?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei ütleks, et thulet raske kokku panna. Väga-väga kerge mu meelest just. Tunduvalt kergem kui mõnda emmaljunga vankrit. Ja mis rasket seal korviosa kasutamisel olla saab 😀 adapteritega korv peale ja korras 😀 Tõsi, ta ei ole päris püstine, aga õnneks natuke paremaks teeb olukorra turvakaar, kust saab kinni hoida 🙂

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma ei tea kärudest midagi. Tean ainult et ostan suurte ratastega ja hea vedrustusega. Muu mind ei huvita. Kõik muu tundub mulle isiklik soov mitte enam vajadus 😀

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Venicci tinum 2.0

Hea suure ja sooja korviosaga. Pikk kaarvari. Suured, mõnusad rattad.

0
0
Please wait...

Postitas:
enely-

Kas ostate käru uuena või jarelturult?

Meie ostame uuena, uurisime ja mõtlesime ning valituks osutus Bumbleride Indie. 

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Saime kyla pealt kolnerattalise porlevacesirattaga korraliku brittax voi brittoni.
laos juba esimesel elukuul on sellesse korvi pigistatud.  Ja mina oma keskmise kasvuga astun käies kogu aeg vankri pihta. Igavene kits ja nõkats!

ostsin teise tõlla, mingi vana ja ylikorraliku emmaljunga tõlla.  Kummid nagu  uued, 8 aastane pill on korralikum kui moni kasutet kaasaegne mudel.   Plussiks on ka õhkkummid ja metallist pakikorv.   mulle ei meeldi väiksed ja topelt kummirattad, riidest pakiruumilötsakas. Ja välistasin ka koik kunstnahad . Ilmselt juba teise voi kolmanda lapse käes.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Olgu mistahes käru, aga põhiline, et õhkrehvidega. Emmaljungad (ja analoogsed poolakad), Bumbleride, Britax vist mingid mudelid. Ükskõik kui hüper-super kirjeldused nendel moodsamatel kärudel on, õhkrehvid on must be.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Jäin mõtlema, et milline see nn hetke kuum käru on, mida endale tegelikult kõik soovivad. Varem oli see Emmaljunga, mis see hetkel on?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina tahaks Neonato Puro Urbanit, aga mees ütles, et 2 osalist komplekti nii kallilt ei ole mõtet osta, sest üsna pea vahetame selle ju välja.
Esirattad ma võtaksin suuremad ning värviks võtaks tumerohelise.
https://stroller24.com/en/neonato-2-1-sets/1029-puro-urban-neopop-2-1-set.html

0
0
Please wait...

Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )


Esileht Lapse ootamine Millise vankri ostate/olete juba ostnud?