Esileht Lapse ootamine Millise vankri ostate/olete juba ostnud?

Näitan 8 postitust - vahemik 31 kuni 38 (kokku 38 )

Teema: Millise vankri ostate/olete juba ostnud?

Postitas:
Kägu

Valisin Emmaljunga nxt90, eelnevate lastega EJ vanemad muselid. Pole veel uut kasutanud, kuid lugedes olen aimu saanud, et ega need pöörlevad esirattad lumes ikka hästi ei sõida. Plaanin ka juurde osta suured esirattad kui need müüki tulevad. Minu teada on Emmaljunga hetkel turul ainuke, kes pöörlevate esiratastega raami puhul lisavarustusena suuri rattaid juurde pakub.

Eks käru vâlimus on puhtalt maitse asi, aga minu arust Emmaljunga nxt on tõesti väga ilus käru. Absoluuutselt ei meeldi Thule, Bugaboo (nagu ostukorv). ????

cybex priamile saab ka osta juurde suured esirattad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olemas on Emmaljunga Mondial Duo Combi, mis hakkab varsti teenima kolmandat last. Hetkel on kasutusel teise lapsega istumisosa. Minu jaoks vaieldamatu lemmik igal teel ja ilmastikuolul!

Kergkäruks/autokäruks tahtsin teisele lapsele midagi, mida saaks kergesti kokku panna ja ei võta autod nii palju ruumi kui Emmaljunga vanker. Käisin Beebikeskuses kärusid vaatamas (NordBabys oli Cybexi oma, mis meeldis), kuid sobivat ei leidnud. Katsun ja proovisin ühte oma lemmikut Emmaljunga NXT käitusid, aga pildi peal tundusid paremad olevat. Ühesõnaga ei jäänud mina poes selle vankri katsumustega ja proovimiseks rahul, liiga kitsas oli kõik (käisime sügisel proovimas), kuidagi suur kobakas tundus kuigi tegelikult see ju väike vanker/käru.

NordBabyst ostsin Cybex Balios S käru ära, mis ammu juba silma jäi ja olen väga rahul. Muidugi see ei ole suure lume jaoks mõeldud, aga metsas sai hakkama ja maal samblikuga kaetud/künklikul maapinnal sai hakkama. Kerge kokku panna, ilus, stiilne. Ostsin juurde ka beebikorvi kolmanda lapse jaoks, saab seda ja Emmaljungat vaheldumisi kasutada. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kokku ta käib väga kompaktseks ja kaalub ka ainult 10kg. On kergem kui priam ja balios

Era kaalub 12,25kg, Balios 11,7kg

Indiet ju vastsündinule ei osta (ainult nss) või kui ostad, siis vankrikorvi kaal 3,6kg ka juurde ja kokkuvõttes tuleb ikka rohkem, sest Baliose Cocoon S kaalub ainult 0,9kg

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kokku ta käib väga kompaktseks ja kaalub ka ainult 10kg. On kergem kui priam ja balios

Era kaalub 12,25kg, Balios 11,7kg

Indiet ju vastsündinule ei osta (ainult nss) või kui ostad, siis vankrikorvi kaal 3,6kg ka juurde ja kokkuvõttes tuleb ikka rohkem, sest Baliose Cocoon S kaalub ainult 0,9kg

Miks ei osta indiet vastsündinule? Mina kasutasin indiet vastsündinuga. Seal saab teha trukkidest mõnusa pesa ja pole vaja osta mingit korvi juurde.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kokku ta käib väga kompaktseks ja kaalub ka ainult 10kg. On kergem kui priam ja balios

Era kaalub 12,25kg, Balios 11,7kg

Indiet ju vastsündinule ei osta (ainult nss) või kui ostad, siis vankrikorvi kaal 3,6kg ka juurde ja kokkuvõttes tuleb ikka rohkem, sest Baliose Cocoon S kaalub ainult 0,9kg

Miks ei osta indiet vastsündinule? Mina kasutasin indiet vastsündinuga. Seal saab teha trukkidest mõnusa pesa ja pole vaja osta mingit korvi juurde.

Noh, jah. Mina närvihaige ei suudaks nii kärutada kui ei näe, kas beebi ikka liigub ja hingab 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Autokäruks tuleb Balios S Lux ja põhikäruks Priam+ lisaks ostan ette suured esirattad

Turvahäll ja tool ka Cybexid

Ostan puhtalt välimuse pärast, muu pole minu jaoks oluline. Lükkesanga loksumine ongi normaalne, sest see muudab vedrustuse pehmemaks ja ei häiri absoluutselt. Ja lükkesang lonksub pooltel jalutuskärudel mitte ainult Priamil ????

Eelmise lapsega sai proovitud ca 10 erineva käru, nii ilu kui funktsionaalsuse poolest. Bumbleride välistasin kohe, näeb lihtsalt õudne välja ja ei kujuta ette kuidas seda kolakat autokäruks nimetada saab.

Bumbleride ja kolakas, luba naerda. Kaalu poolest kergem kui sinu poolt nimetud kärud. Lisaks kokkupanduna näeb suht sama välja mis su valitud kärud. Aga maitsed ongi erinevad.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kokku ta käib väga kompaktseks ja kaalub ka ainult 10kg. On kergem kui priam ja balios

Era kaalub 12,25kg, Balios 11,7kg

Indiet ju vastsündinule ei osta (ainult nss) või kui ostad, siis vankrikorvi kaal 3,6kg ka juurde ja kokkuvõttes tuleb ikka rohkem, sest Baliose Cocoon S kaalub ainult 0,9kg

Miks ei osta indiet vastsündinule? Mina kasutasin indiet vastsündinuga. Seal saab teha trukkidest mõnusa pesa ja pole vaja osta mingit korvi juurde.

Noh, jah. Mina närvihaige ei suudaks nii kärutada kui ei näe, kas beebi ikka liigub ja hingab ????

Saab osta vankrikorvi ja siis laps näoga sinu poole. Pole kallis ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ostsime Cybex Priami uue mudeli (raam + beebikorv + turvahäll + iste). Suured esirattad ka. Valisin sellepärast, et Cybex on turvaline, komplekt näeb väga ilus välja ja on uskumatult hea ja mugava liikumisega.

Siin osad ostavad autosse eraldi käru, kui tavapärane see on? Ega see Priam meile ka väga hästi autosse ei mahu, aga ma mõtlesin, et on ikka üks käru kõige jaoks? Kas peaks ostma väiksema käru auto jaoks?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 31 kuni 38 (kokku 38 )


Esileht Lapse ootamine Millise vankri ostate/olete juba ostnud?